Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(gaukse @ 2010 01 06, 23:00)
Svieta is Zaliakalnio,Kaune.Pati geriausia bureja biggrin.gif Esu jai dekinga.Daug padejo apsispresti ir tikrai daug issipilde. thumbup.gif

Tulpių gatvės? Nieko nepataikė, kalbėjo kažką ne į temą. Antrą kartą draugė nusivedė, nes jos bendradarbė nėjo. Vėl tas pats. Iš to, ką pasakė, o tai buvo prieš 5-6 metus, išsipildė gal 10% ir tai tokių kaip "pakeisi darbą", "turėtumėt susilaukt dar vieno vaiko" ir pan. Net apie tuomet buvusią situaciją nei pirmą, nei antrą kartą nepasakė nieko konkretaus

O šiaip didžiausias "pravalas" tai Staselė doh.gif Iš pradžių dar bandžiau sakyt, kad ne taip yra, paskui jau tik klausiau pasakėlių doh.gif

Jei reikėtų sudėliot penketuką, iš tų, kur buvau, tai būtų:
1. Janina iš Jonavos
2. Zinaida
3. Tokia moteriškė iš Raseinių
4. Gerda (daugiau psichologe )
5. Marija Birželio 23-iosios

Prieš keletą metų buvo n problemų, teko lankytis pas kelias. O pas kai kurias ir vėliau blush2.gif
Atsakyti
Esu buvusi pas Genutę iš Šančių. Nu žinokit nesamonė - iš pradžių pradėjo nuo ligų, kad skydliaukė nesveika ir ttt. Na tai pasidariau va tyrimus privačioj klinikoj neseniai spiceliai - viskas su ja gerai. Apie šeimą ateitį ir visą kitą išviis patyliu - net ne į temą šnekėjo. Sumokėjau 30lt už nieką, kad po to prisigalvočiau nebūtų problemų. Feah.
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2010 01 06, 17:49)
nėra čia jos tel.nr. reikia skambinti ketvirtadieniais nuo 9 iki 10val. mirksiukas.gif
Va radau ir nr.:8 37 205465


aciu,vilmute,pabandysiu sian prisiskambyt...:)sako,jei nepavyksta uzsiregistruot,reiskias negalinti ji niekuo padet....:)ane?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviushka29 @ 2010 01 07, 10:21)
aciu,vilmute,pabandysiu sian prisiskambyt...:)sako,jei nepavyksta uzsiregistruot,reiskias negalinti ji niekuo padet....:)ane?smile.gif



Taip sakydavo, kad jei neprisiskambini reiskias tau ir nereikia. Mano drauge kazkada pas ja uzsiregistravo ir sumaise diena. Tai jai dar sedint koridoriuj Genute pasake "Panele jus siandien neuzsirasiu, as jusu nejauciu". O as pas ja buvau kelis kartus pries 6-7 metus. Visada kalbedavo apie ta pacia problema, net pinigu is manes neimdavo (kas mane labai isgasdino). Po to tipo sutvarke mano beda, netgi 10 Lt paeme (nors tarifas budavo 40).... Bet kad niekas nepasikeite, viskas liko kaip buve.... Tai daugiau pas ja nejau, nes labai jau gasdindavo ji mane.
Atsakyti
Sveikos, nutariau prisijungt prie jusu, idomi tema, pati nemazai burtininkiu aplankius smile.gif . Buvau pas genute (juozapaviciaus g) pries 4 metus, kazkas rekomendavo, kad pas ja reikia eiti butent del ligu. Kreipiausi del sunaus, nes gyd negalejo nustatyti kas yra. Atejau l tikedama ir su viltim, nes pasak kitu ji ten 100% teisybe pasako. Kol laukiau laukiamajame atejo kazkokia jos sena kliente neuzsirasius ale l reikia priimk. Genute sutiko suderinti, aisku mano saskaita, nes buvo mano eile. Nu ir pradejo man ji tokius briedus kalbet blink.gif , kad as turiu moterisku problemu, negaliu vaiku gimdyt, isvis ateis laikas nelaikysiu slapimo blink.gif . Ir isvis gyvenime laimes neturesiu blink.gif . Gavau soka, bandziau aiskint, kad turiu as vaiku ir atejau del sunaus problemos. Ji sako, taip, matau, sunus nervuotas, maziau lai tv ir kompiut naudoja. Viskas! Dar klausimu bus? Mat jos lauke ta pazistama nekantraudama. Soko busenoj sumokejau as jai tuos pinigus, bet dabar kaip pagalvojus turejau pagrinda nemoket visai ir dar sugedint. Vien jau, kad vaiku turiu be jokiu problemu. Ir siaip laikiamajam pastebejau vien pensininkai, netgi is kaimu zmones suvaziave ale pasigydyt, su viltim. Tai aisku, jei zmogui 70m, tai gali atspet tas ligas nesunkiai. Zodziu man ji aferiste pasirode....
Atsakyti
Pries 10 metu buvau pas Stasele (kur be pirstu), tada ji dauksos g dar dirbo. Tai man ji l daug ka ispranasavo teisingai. Netgi l konkreciu ir netiketu dalyku, kuriu nesukursi. Pvz, kad antra vaika gimdysiu uzsieny ( pries 8metus gimdziau), tai tikrai buvo visai neplanuota kelione, net nesapnuota, o dar kad gimdyt blink.gif ... Buvau nulekus pas ja pries 5 metus vel, tai tokias nesamones snekejo, be to buvo l pagiringa... Nu bet as pagalvojau ai gal kokia ne tokia diena ar ka, nugi buna, pasitaiko.... Pries 3 metus vel pas ja uzejau, tai dar labiau nusisneka.... As galvoju gal ji prarado ta burimo dovana? g.gif
Buvau pries 10m pas Genute (rotuses), tai irgi pildosi, sake diedele gyvenimo permaina po 10 metu, tai iseina turetu buti siais metais biggrin.gif tai laukiu....
Siaip l susidomejau is jusu sneku Gerda ir Janina is Jonavos.
Atsakyti
QUOTE(anushka_9 @ 2010 01 07, 18:59)
Sveikos, nutariau prisijungt prie jusu, idomi tema, pati nemazai burtininkiu aplankius  smile.gif . Buvau pas genute (juozapaviciaus g) pries 4 metus, kazkas rekomendavo, kad pas ja reikia eiti butent del ligu. Kreipiausi del sunaus, nes gyd negalejo nustatyti kas yra. Atejau l tikedama ir su viltim, nes pasak kitu ji ten 100% teisybe pasako.
Zodziu man ji aferiste pasirode....

Liūdna skaityt verysad.gif
Turbūt kiekvienas turi pasirinkti savo, ne visi sutampa. Man ji tinka, patinka, atitinka. Atrodo lyg ne apie tą žmogų skaityčiau
Atsakyti
QUOTE(gaukse @ 2010 01 07, 00:00)
Svieta is Zaliakalnio,Kaune.Pati geriausia bureja biggrin.gif Esu jai dekinga.Daug padejo apsispresti ir tikrai daug issipilde. thumbup.gif

Bukit geri mirksiukas.gif rasikit: tel.num. varda ir adresa. Manau burejos ne pristaraus biggrin.gif
Atsakyti
laba 4u.gif ką galėtumėt pasiūlyt Kaune, kas buria iš delno g.gif
Atsakyti
Labas visoms,
Na as lankiausi pries kokius 2 metus pas Genute is zemuju Sanciu,nzn man nepatiko,nieko konkreciai nepasake sad.gif kazka snekejo bet ne i tema,na negaliu pasakyti,kad nieko nepataike,bet visumoj daugiau pas ja nesiburciau ...Na bet kaip kazkuri pasake turbut kiekvienas pasirenkam bureja,kaip ir burejai mus smile.gif.Lankiausi pas viena,bet kazkaip uzsimirso man vardas ,bet kaip suzinosiu butinai viska parasysiu tel ir visas kitas koordinates smile.gif
Atsakyti
sveikos, buvau vasarą pas Ritą iš Kauno, tai patikėkit.... baisu... jau turiu būti išsiskyrusi ir ištekėjusi už milijonieriaus...
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2010 01 08, 19:46)
sveikos, buvau vasarą pas Ritą iš Kauno, tai patikėkit.... baisu... jau turiu būti išsiskyrusi ir ištekėjusi už milijonieriaus...

lotuliukas.gif
Atsakyti