Įkraunama...
Įkraunama...

Kailiniai

o tu bisone pasižiūrėk 4u.gif ax.gif
Atsakyti
o čia kur? g.gif
Atsakyti
yra rotušės aikštėj, akropoly 4u.gif
Atsakyti
labas, tu čia apie Vilnių? Aš Klaipėdoj !!!! doh.gif
Atsakyti
kiek žinau bisono salonas yra ir klaipėdoj, tu internete pasiieskok, atrodo bison.lt 4u.gif
Atsakyti
o jus ten ka nors pirkot? smile.gif
Atsakyti
Aš pernai tokia dviborte dublionkytę su padengimu nusipirkau, superinis daiktas thumbup.gif
Atsakyti
su kokiu dar padengimu? g.gif
Atsakyti
toks paviršius specialus padarytas, ne zomša, o tipo impregnuota, apsaugo nuo lietaus, tai kai tokios pas mus žiemos - tai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarita @ 2008 10 29, 10:21)
su kokiu dar padengimu?  g.gif



Sveikos, mirksiukas.gif
as irgi siuo metu ziurineju trumpus kailinukus, gal ne tokius seksi kaip toje fotkeje 4u.gif bet kokiu praktisku. Su padengimu, nelabai brangiu. Buvau cia Akropoly, Bisone, tai ten visai nauja kolekcija yra tokiu trumpuliu ir fainuliu, labai lengvi. Machiau ir viena toki su kvarbatkele , kaip fotkej, tik man tokios nelabai mano stiliuko. Gal megstu tokius paprastesnus , bet ne PRASTUS nestuke.gif
Tai va, manau apsispresiu per sia savaite, gal turesiu laiko islekt i parduotuves, tai dar parasysiu kas kaip...
cool.gif
Atsakyti
reikia ir man smile.gif tiksliau noriu smile.gif noriu trumpu, baltu. bet as jauciu apsieisiu ir su urmo baze, nes tose visose pardese, tai kainos nerealios, manau su 5000lt net ner ko eiti ax.gif
Atsakyti
Aš tai norinčioms trumpų kailinukų patarčiau pasižiūrėti "Vilniaus kailiuose". Pernai metais (ar užpernai) ten pirkau kirpto bebro, šokoladinės spalvos su tokia "pūsta" apykakle - nu man nerealiai gražūs thumbup.gif Beje, ten galima ir pasisiūti kokio tik nori modelio - prieš kelis metus pagal mano turėtą viziją man pasiuvo tokius triušinius su kapišonu thumbup.gif
Atsakyti