Įkraunama...
Įkraunama...

Kailiniai

Dėl kainos tai gintaryte1 neteisi, aš už savo avikailį, kurį beje pirkau bison salone, sumokėjau apie 1000 Lt, nes pirkau ne iš naujos kolekcijos, bet tikrai fainą. žinoma, jei gali sau leist truputį daugiau tai naujoj visada didesnis pasirinkimas ir su dydžiais lengviau, bet jie kažkaip ten turi ir nauja kolekcija kažkur kampe iš praėjusio sezono 4u.gif , beje kailiuku kiek pastebėjau ten tikrai nemažai thumbup.gif
Atsakyti
Na žinai, jei kailinukus už 1000 lt gali nupirkt tai tikrai nebrangu, o dėl Vilniaus kailių, tai draugė ten pirko ir truputį liko nusivylusi kokybe verysad.gif gal aš geriau tikrai į bizoną palėksiu ax.gif , tik idomu kiek naujos kolekcijos gaminys kainuoja?
Atsakyti
nežinau, šiemet nebuvau. kiek pamenu kainos tikrai nėra kosmines, nu aisku ne gariunai bet tikrai ne Armani 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kažkaip suintrigavai, kuria dieną reiks palėkti, galų gale bent pasižiūrėsiu, gel bent išsirinksiu kokio kailiuko noriu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
man patinka kad pardavėjos bisone fainos, gali tau paaiškint patarti, jos ten gerai apie savo tuos kailius ismano thumbup.gif
Atsakyti
jo labai gerai kai gali pasitart, ypač kai perki brangesnį daiktą 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai siūlau nuvaryk, pasižiūrėsi, dar ir kokį kailiuką išsirinksi, vienu žodžiu - geros medžioklės thumbup.gif
Atsakyti
Ačiūūūūū 4u.gif , tikiuos ji tikrai bus gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2008 10 29, 14:41)
reikia ir man smile.gif  tiksliau noriu smile.gif  noriu trumpu, baltu. bet as jauciu apsieisiu ir su urmo baze, nes tose visose pardese, tai kainos nerealios, manau su 5000lt net ner ko eiti ax.gif



bigsmile.gif Neisprotek quote smile.gif schmoll.gif
galima nusipirkti ir uz 2000-3000... Ir nesvaik, kad Urmo bazej uz 5000 nori pirkt.. uf, net bloga pasidare smile.gif
Juokauju aisku, ax.gif tikrai pasijieskok kokiam BISONE ten su nuolaida tikrtai paimsi ka nors..
Papildyta:
QUOTE(Angie_Kiras @ 2008 10 29, 16:14)
Aš tai norinčioms trumpų kailinukų patarčiau pasižiūrėti "Vilniaus kailiuose". Pernai metais (ar užpernai) ten pirkau kirpto bebro, šokoladinės spalvos su tokia "pūsta" apykakle - nu man nerealiai gražūs  thumbup.gif  Beje, ten galima ir pasisiūti kokio tik nori modelio - prieš kelis metus pagal mano turėtą viziją man pasiuvo tokius triušinius su kapišonu  thumbup.gif



Geras! reikes uzeit...buvau tuos Vilniaus kailius pamirshus visai tongue.gif kazkaip jie nelabai buvo kelis metus, keistos "senoviskus" daiktus pardavinejo... Gal kas pasikeite? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra79 @ 2008 10 30, 14:40)
nu geras, o vistos ar mesos irgi nevalgai. Cia tai bent kaili nudiria, o mes dar ir suedam...
Tai kad chia keista matyti toki komentara!. Jei nori eiti uz peta , rasyk i kita foruma. Cia siaip zmones iesko ka nusipirkti...


drinks_cheers.gif

QUOTE(Aleksandra79 @ 2008 10 30, 14:40)
Papildyta:
Geras! reikes uzeit...buvau tuos Vilniaus kailius pamirshus visai  tongue.gif  kazkaip jie nelabai buvo kelis metus, keistos "senoviskus" daiktus pardavinejo... Gal kas pasikeite?  unsure.gif


Ai velnias žino... Gal nuo sezono kolekcijos priklauso...
Atsakyti
[quote=Aleksandra79,2008 10 30, 14:40]
bigsmile.gif Neisprotek quote smile.gif schmoll.gif
galima nusipirkti ir uz 2000-3000... Ir nesvaik, kad Urmo bazej uz 5000 nori pirkt.. uf, net bloga pasidare smile.gif
Juokauju aisku, ax.gif tikrai pasijieskok kokiam BISONE ten su nuolaida tikrtai paimsi ka nors..

tai kad uz 5000 as ir nesiruosiu pirkt, man tai yra per daug jei,ka... nu matai as net neisivaizdavau,kad kokiam bizone galima ir uz 1000lt nusipirkt ax.gif jei tai yra tiesa, tai liux.
Atsakyti
tikrai tiesa, nesenai buvau "nugrybavus" į BISONĄ (įdomu ir pačiai pasidarė tongue.gif kas ten naujo), tai rimtai yra ir i ką pažiūrėti, ir ką pasimatuoti lotuliukas.gif , o kainos tikrai normalios, iš praitos kolekcijos už 1000 - 1500 tikrai šį ta gali rasti thumbup.gif
Atsakyti