Įkraunama...
Įkraunama...

IVF viltys...

QUOTE(vic @ 2010 01 28, 15:56)
sveikos merginos, skubu ir as pasidalinti savo skausmu:

4u.gif laikykis mergyt,
doh.gif kodel kartais taip ziauriai...

Cassabella, nesijaudink. ir man taip buvo ax.gif ..rezultate nieks neperaugo, nieks nesprogo...

Pelargonija, lauksim rezultato thumbup.gif
Atsakyti
Vic bliamba kaip gaila verysad.gif o jus tik 3 snaigutes turejot?man jau irgi darosi baisu kad neatsitiktu tas pat,bet tikiuos is 7 gal kazkas atsils doh.gif
Atsakyti
Baltija, aš nemažiau drebu už tave. unsure.gif Kokios pas mane viduj emocijos, nemoku aprašyti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(lenkaK @ 2010 01 28, 16:13)
Vic bliamba kaip gaila verysad.gif o jus tik 3 snaigutes turejot?man jau irgi darosi baisu kad neatsitiktu tas pat,bet tikiuos is 7 gal kazkas atsils doh.gif


lenkaK, o kur jusu snaigutes guli? kokioj klinikos laikot?
Atsakyti
QUOTE(Ariwom @ 2010 01 28, 16:22)
lenkaK, o kur jusu snaigutes guli? kokioj klinikos laikot?

mes Rygoj EGV klinik ax.gif
Atsakyti
na kagi visi jau pabego i naujus siltus namucius bigsmile.gif kraustaus ir as su visais cumadanais ten,nes artimiausiu laiku labai reikes jusu visu palaikimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lenkaK @ 2010 01 28, 17:25)
na kagi visi jau pabego i naujus siltus namucius bigsmile.gif kraustaus ir as su visais cumadanais ten,nes artimiausiu laiku labai reikes jusu visu palaikimo blush2.gif


Cumadanais biggrin.gif

gausi visą palaikymą kiek tik reikės mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif kraustausi ir as i naujus namucius...
biggrin.gif
juk ten musu laukia dovanos wub.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(lenkaK @ 2010 01 28, 17:25)
na kagi visi jau pabego i naujus siltus namucius bigsmile.gif

schmoll.gif nevisi, as dar cia biggrin.gif
bandau dakalineti
Atsakyti
Gausit lupti triniti.gif
sita temute reikia uzbaigti gi! ploja.gif
Atsakyti
Labas mergytes
Noriu paklausti kurioms pradedavo nuo 21 c.d. (ta prasme savaite iki mmm susileisti diphereline paskirta), paskui iki kelintos c.d. leidziates vaistukus ir kuria mazdaug c.d. buna punkcija ir isodinimas kurioms taike tokia schema? Noriu mazdaug su darbu pasiplanuoti ax.gif Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti