Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio 9 ir 11 ir kiti kaimynai (5)

QUOTE(Simutee @ 2011 08 13, 20:51)
labai smagus reikalas  drinks_cheers.gif

liepos menesi gavom laiskus su prasymu del avansinio mokejimo uz rugseji ir tuo paciu buvo uzsiminta, kad rugpjucio vidury planuojamas pazintinis susirinkimas. kol kas bent jau mes info apie konkretesni laika negavom  rolleyes.gif

na kaip susirinkimas praejo? tiesa, viena idomesniu naujienu-darzelyje kelinta savaite nera karsto vandens blink.gif

o kas ten su musu bendrija darosi, gal kas zino g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 21 rugpjūčio 2011 - 23:11
QUOTE(rupestelis @ 2011 08 13, 11:38)
Sveikos, matot, vien musu forumely beveik dickiu grupe susidaro bigsmile.gif

o jums, kaip naujai lankysiantiems, nedaro P/ Raimonda susirinkimo?

man regis mes pazistamos mirksiukas.gif maniske jau pradeda islisti is ligu, tikiuosi rugseji galesiu vesti, bent nuo vidurio...

gal galit patikslinti, koki uzsiemima turit galvoje g.gif
man asmeniskai pirminiu etapu svarbiausia, kad vaikas jaustusi saugus, pamaitintas ir mylimas, o ugdyma galimja kreipti teveliu pageidaujauma linkme, mano galva bigsmile.gif
drinks_cheers.gif


Laba,
Del uzsiemimo. Cia tik mano nuomone, bet kol kas tai man viskas panasu i prieziuros centra bet tikrai ne i darzeli. Neturiu su kuo lyginti, mano vaikas nelanke kito darzelio, bet kiek girdziu is draugiu pasakojimo, kiek pati prisimenu, kai seses vaikai lanke darzeli, uzsiemimai buvo kitokie. Kazkokios veiklos temos ar tai kazkokia svente, ar metu laikas, na kazkas...as ne pedagoge, tiksliai nezinau, bet tikiu kad yra juk sudarytos programos ikimokyklinio ugdymo kuriomis darzeliai vadovaujasi. Ar as cia naiviai viska piesiu? smile.gif Ar darzely vaikui paduodamas piestukas popierius ir viskas? smile.gif
Del kitu dalykau, tai aisku kad pirmoje vietoje vaiko saugumas, prieziura ir svelnumas. Tik tada vaikas nores eiti i darza.

Papildyta:
QUOTE(rupestelis @ 2011 08 22, 00:10)
na kaip susirinkimas praejo? tiesa, viena idomesniu naujienu-darzelyje kelinta savaite nera karsto vandens blink.gif

o kas ten su musu bendrija darosi, gal kas zino g.gif


O vanduo ne del skolu isjungtas?
Atsakyti
merginos gal kas zino kas dabar langus derina, visai nebeatsidsaro vienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2011 09 12, 12:14)
merginos gal kas zino kas dabar langus derina, visai nebeatsidsaro vienas doh.gif


Mums ir manau kad daugumai trinapoly langus tvarko Raimondas 860794270 mirksiukas.gif kazkada minejo, kad jam cia antri namai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grazus Vardas: 05 spalio 2011 - 09:03
QUOTE(rupestelis @ 2011 10 05, 10:21)
geras, bet kaip ji sugebejo pas jus pakliut ax.gif jei neatsiras seimininkas, priglaustume blush2.gif



biggrin.gif Na žinok, iškabinau skelbimus liftuose, tai atsirado šeimininkai, ir ..... pasiūlė mums šį šinšiliuką pasilikti (pasirodo ši šinšila yra Jis smile.gif ), nes jie turi porelę, o čia yra pabėgęs jų 6 mėn. vaikis. Kadangi nieko bendro su šinšilom iki šiol neturėjom, o tiesą sakant, pamatę jį pas mus balkone, dar su MB pagooglinom vaizdus, ar čia tikrai šinšila ir kuo jie minta, kaip gyvena, pasvarstėm, kad gal reikia mums jį ir pasilikti, kad jau jis toks drąsuolis mus susirado (pasirodo jis pabėjo iš viršuj kitame korpuse gyvenančių kaimynų ir kažkokiu kritimo būdu sėkmingai nusileido pas mus, o kadangi pabėgęs buvo prieš savaitę iki mums jį randant, tai buvo pakankamai išalkęs smile.gif ).
Mes jau kaip ir prie jo pripratę ax.gif , vaikams, o ypač mažajam šis "au au" yra didelis džiaugsmas, o mums, apart sugraužto stiprintuvo laido ir apgraužtos miegamojo lovos pačioje matomiausioje vietoje, daug rūpesčių nekelia, tai džiaugiamės jį radę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2011 10 05, 14:44)
biggrin.gif Na žinok, iškabinau skelbimus liftuose, tai atsirado šeimininkai, ir ..... pasiūlė mums šį šinšiliuką pasilikti (pasirodo ši šinšila yra Jis  smile.gif ), nes jie turi porelę, o čia yra pabėgęs jų 6 mėn. vaikis. Kadangi nieko bendro su šinšilom iki šiol neturėjom, o tiesą sakant, pamatę jį pas mus balkone, dar su MB pagooglinom vaizdus, ar čia tikrai šinšila ir kuo jie minta, kaip gyvena, pasvarstėm, kad gal reikia mums jį ir pasilikti, kad jau jis toks drąsuolis mus susirado (pasirodo jis pabėjo iš viršuj kitame korpuse gyvenančių kaimynų ir kažkokiu kritimo būdu sėkmingai nusileido pas mus, o kadangi pabėgęs buvo prieš savaitę iki mums jį randant, tai buvo pakankamai išalkęs  smile.gif ).
Mes jau kaip ir prie jo pripratę  ax.gif , vaikams, o ypač mažajam šis "au au" yra didelis džiaugsmas, o mums, apart sugraužto stiprintuvo laido ir apgraužtos miegamojo lovos pačioje matomiausioje vietoje, daug rūpesčių nekelia, tai džiaugiamės jį radę  biggrin.gif

kaip smagu, naujas gyventojas, tik atsargiai su vaikais, nes maniske tai ziurkeniuka is meiles uzspaude, kol i vonia kazko nuejau doh.gif
Atsakyti
laba, ziuriu temele negyva...
truputi pagyvinsiu
buvau per tiek metu pirma karta musu sporto klube
dabar jau drasiai galiu sakyti- nepatiko schmoll.gif
nors ir labai patogu neturintiems laiko, bet net tai nesuveike
beje kaip faina kad pagaliau ijunge sviesas musu kieme- jau tamsu, o vaikas kieme-nes geras oras, ir sviesos yra- super
frezija kaip tau grozio salone padare makiaza ir sukuosena- gerai??
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2011 11 04, 17:46)
laba, ziuriu temele negyva...
truputi pagyvinsiu
buvau per tiek metu pirma karta musu sporto klube
dabar jau drasiai galiu sakyti- nepatiko  schmoll.gif
nors ir labai patogu neturintiems laiko, bet net tai nesuveike
beje kaip faina kad pagaliau ijunge sviesas musu kieme- jau tamsu, o vaikas kieme-nes geras oras, ir sviesos yra- super
frezija kaip tau grozio salone padare makiaza ir sukuosena- gerai??


Labas,

šukuoseną padarė puikiai, tikrai, net mano nesilaikantys plaukai išsilaikė labai gerai visą dieną thumbup.gif
bet makiažas... kaip ir bijojau... nu visiškai visiškai prastai schmoll.gif Kadangi nebuvo laiko man nervuotis, tai pati taisiau, kiek galėjau ir tikrai pati būčiau žymiai gražiau pasidažiusi doh.gif Įsivaizduok nelabai gerai piešiantį juodą pieštuką ir taip kaip gaunasi pabrauktas viršutinis vokas (visai net ne prie blakstienų, storai, vietomis ryškiau, vietomis ne, vos ne punktyru doh.gif ) ir t.t.
Visiška neviltis ir neprofesionalumas...
Tikrai ne kartą teko darytis makiažą ir galiu palyginti, tai tokio prasto rezultato dar neturėjau. Kaip ir sakiau, turėjau labai negerą nuojautą, kai pasakė man, kad makiažą padarys ta pati kirpėja, bet mane įtikino, kad ji normaliai padarys. O ir nesinorėjo tikėt, kad žmonės imtųsi daryti tai, ko neišmano doh.gif
Vien žo, šukuosena 10 balų thumb_yello.gif , o makiažo niekam nerekomenduoju tokio schmoll.gif

Beje, rituko1 darytas manikiūras ir pedikiūras laikėsi kuo puikiausiai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Frezija*: 05 lapkričio 2011 - 09:22
QUOTE(*Frezija* @ 2011 11 05, 11:20)
Labas,

šukuoseną padarė puikiai, tikrai, net mano nesilaikantys plaukai išsilaikė labai gerai visą dieną thumbup.gif
bet makiažas... kaip ir bijojau... nu visiškai visiškai prastai schmoll.gif Kadangi nebuvo laiko man nervuotis, tai pati taisiau, kiek galėjau ir tikrai pati būčiau žymiai gražiau pasidažiusi  doh.gif Įsivaizduok nelabai gerai piešiantį juodą pieštuką ir taip kaip gaunasi pabrauktas viršutinis vokas (visai net ne prie blakstienų, storai, vietomis ryškiau, vietomis ne, vos ne punktyru  doh.gif ) ir t.t.
Visiška neviltis ir neprofesionalumas...
Tikrai ne kartą teko darytis makiažą ir galiu palyginti, tai tokio prasto rezultato dar neturėjau. Kaip ir sakiau, turėjau labai negerą nuojautą, kai pasakė man, kad makiažą padarys ta pati kirpėja, bet mane įtikino, kad ji normaliai padarys. O ir nesinorėjo tikėt, kad žmonės imtųsi daryti tai, ko neišmano  doh.gif
Vien žo, šukuosena 10 balų thumb_yello.gif , o makiažo niekam nerekomenduoju tokio  schmoll.gif

Beje, rituko1 darytas manikiūras ir pedikiūras laikėsi kuo puikiausiai  thumbup.gif 4u.gif

aciu uz pagyras, dabar jau ir ilgalaiki lakavima galiu pasiulyti, tai tikrai laikytu 2-3 savaiteles
o del makiazo, tai vat ir turejau as tokia nuojauta turejau- kita kart jei tik reikes- kreipkis as tau superine kosmetologe rekomenduosiu.
Atsakyti
Sveikos mielosios:)
Norėjau paklausti gal galėtumėte nupasakoti pagrindines bėdas ir rūpesčius gyvenant Trinapolyje smile.gif
Ketinu tapri 11 namo kaimynu, ir nors prisiskaičiau ir prisiklausiauu įvairių nuomonių, būtų įdomu sužinoti ir supermamų pamąstymus:)
Atsakyti
QUOTE(twixius @ 2011 11 23, 17:13)
Sveikos mielosios:)
Norėjau paklausti gal galėtumėte nupasakoti pagrindines bėdas ir rūpesčius gyvenant Trinapolyje smile.gif
Ketinu tapri 11 namo kaimynu, ir nors prisiskaičiau ir prisiklausiauu įvairių nuomonių, būtų įdomu sužinoti ir supermamų pamąstymus:)

as tai dziaugiuosi, kad gyvenu trinapoly.
Atsakyti
laba,
mamos pasidalinkite ispudziais , ar nenustebino jusu saskaitos sildymo uz pakankamai silta lapkriti? nes as tai nelabai supratau uz ka tokia suma.. g.gif
Atsakyti