Įkraunama...
Įkraunama...

Trinapolio 9 ir 11 ir kiti kaimynai (5)

Aš irgi nustebusi.
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2011 12 12, 20:56)
Aš irgi nustebusi.

taip,pritariu nustebusiomsm, daro mus kas nori ax.gif
Atsakyti
laba,
gal kas gali pasidalinti patirtim apie pliaterytes mokykla? bet ne pradinuku o vyresnius mokinius, kaip ten ar patinka, ar tvarkoj viskas...aciu
Atsakyti
labas kaimynes- atnaujinsiu tema- dar karta klausiu del pliaterytes-gal kas kokiu atsiliepimu turi? ypac apie pradines klases...
dar turiu info- kad kristoforo vidurine-kuri pakankamai arti musu pagaliau gavo finansu ir vasara darys remontus...
ir dar noriu mainus padaryti-na e as-mano vaikas- savo sena paspirtuka mainom i kinderi... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
su mokslo ir ziniu diena visas ir visus 4u.gif


rituk, siaip viskas toj mokykloj kaip visur, nei l. gerai nei blogai, dauguma dalyku priklauso nuo mokytoju bigsmile.gif mums nepasiseke su pradinuku mokytoja (dar is tarybiniu laiku, nors paruosia ji atseit gerai, bet nemanau kad pradinukui tai svarbiausia), o dabar ir aukletoja ne kokia bus doh.gif tikiuosi, kad bent jau dalyku mokytojos normalesnes bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2012 09 03, 10:58)
Sveikos 4u.gif
su mokslo ir ziniu diena visas ir visus 4u.gif
rituk, siaip viskas toj mokykloj kaip visur, nei l. gerai nei blogai, dauguma dalyku priklauso nuo mokytoju bigsmile.gif mums nepasiseke su pradinuku mokytoja (dar is tarybiniu laiku, nors paruosia ji atseit gerai, bet nemanau kad pradinukui tai svarbiausia), o dabar ir aukletoja ne kokia bus doh.gif tikiuosi, kad bent jau dalyku mokytojos normalesnes bus g.gif

as klienciu vis pasiklausineju tai sake yra ten anglu. lietuviu kalbu bei matematikos stiprios kazkurios mokytojos-gerai paruosia.. bus kaip bus- as labiausiai pergyvenu del nuejimo ir grizimo... nepatinka man pro internata eiti- visa laik mane uzkalbina, o kas jei vaika uzkabins... gal ir perdetai nerimauju greiciausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2012 09 03, 08:58)
Sveikos 4u.gif
su mokslo ir ziniu diena visas ir visus 4u.gif


Prisidedu prie sveikinimų 4u.gif
Maniškis šiemet - Pliaterytės progimnazijos pirmokas smile.gif
Rūpestėli, o kokiu maršrutu taviškis į mokyklą vaikšto? Ar vežiodavot?
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2012 09 03, 22:27)
Prisidedu prie sveikinimų 4u.gif
Maniškis šiemet - Pliaterytės progimnazijos pirmokas smile.gif
Rūpestėli, o kokiu maršrutu taviškis į mokyklą vaikšto? Ar vežiodavot?

laba, kaip ispudziai apie mokykla? o ypac, kaip nuejimas/nuvaziavimas.... jei vezate, kiek laiko uzima? g.gif
Atsakyti
sveikos mamos smile.gif
mano dukra lanko Baltupiu progimnazija.
nuvaziuoja iki mokyklos per 15 minuciu, nereikia eiti pesciomis, o ir su masina i ta puse niekada nebuna kamsciu.
mokykla tvarkinga, pilnai renovuota, mokytoja irgi labai labai gera gavom, zodziu esam labai patenkinti.
ir ji tikrai yra arciau musu negu pletiarytes mokykla.
Atsakyti
Na iš mūsų namo pozicijų žiūrint, nėra vienos mokyklos, kuri visiems patogiausioje vietoje būtų, todėl ir išsibarsto visi.
Aš Pliaterytę rinkausi dėl to, kad pasiekiama pėsčiom/dviračiu. Nes pvz. kokioj Kristoforo tai visąlaik nuo transporto vaikas bus priklausomas. Kai pirmą savaitę sūnų į mokyklą lydėdavau, tai net pavydėdavau dviračiu pravažiuojantiems berniukams tokio gražaus maršruto į mokyklą smile.gif
Dabar vežioju į mašina, trunku nuo įsėdimo iki išlipimo mokyklos kieme 10-15 min., aišku po to dar susigaišta, kol iš Žirmūnų kiemų išvažiuoju, bet nėr baisu. Šiaip mokykla vaikui nuo pirmos dienos patinka, jokio streso nebuvo, tad kol kas nepasigailėjau ją pasirinkusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusė: 12 spalio 2012 - 14:25
QUOTE(liusė @ 2012 10 12, 16:24)
Na iš mūsų namo pozicijų žiūrint, nėra vienos mokyklos, kuri visiems patogiausioje vietoje būtų, todėl ir išsibarsto visi.
Aš Pliaterytę rinkausi dėl to, kad pasiekiama pėsčiom/dviračiu. Nes pvz. kokioj Kristoforo tai visąlaik nuo transporto vaikas bus priklausomas. Kai pirmą savaitę sūnų į mokyklą lydėdavau, tai net pavydėdavau dviračiu pravažiuojantiems berniukams tokio gražaus maršruto į mokyklą smile.gif
Dabar vežioju į mašina, trunku nuo įsėdimo iki išlipimo mokyklos kieme 10-15 min., aišku po to dar susigaišta, kol iš Žirmūnų kiemų išvažiuoju, bet nėr baisu. Šiaip mokykla vaikui nuo pirmos dienos patinka, jokio streso nebuvo, tad kol kas nepasigailėjau ją pasirinkusi.

aciukas!
Atsakyti
VALIO, sulaukeme ! sildyma ijunge-pas mane namie ziauriai salta, tai dziaugiuos
o dar pastebejimas, ijungia sildyma ir lauke atsyla, gal ir bobu vasaros sulauksim!
Atsakyti