Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

Labas Lera, reikia pasidaryt kraujo tyrimus ir ziuret ar rodo uzdegiminius procesus, nes bet kokia operacija nera daroma jei yra uzdegima. Siulau kuo skubiau pasidaryt kraujo tyrimus ir pasiskambint i klinikas pasikonsultuot.
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 05 04, 12:32)
Labas Lera, reikia pasidaryt kraujo tyrimus ir ziuret ar rodo uzdegiminius procesus, nes bet kokia operacija nera daroma jei yra uzdegima. Siulau kuo skubiau pasidaryt kraujo tyrimus ir pasiskambint i klinikas pasikonsultuot.

neskambina jis blin doh.gif ryte važius tiesiai ir psio , gerai varysiu kartu tai pašefuosiu jei kas doh.gif *** su tais vyrais neįmanoma , blogiau už vaikus
Atsakyti
jei sloga - vis tiek nedarys.
o nuvaziuot, ar bent paskambint vis tiek reikia, kad neatrodytu - sugalvojo ir neatvaziavo. Gydytojai juk irgi planuoja.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 05 04, 15:25)
jei sloga - vis tiek nedarys.
o nuvaziuot, ar bent paskambint vis tiek reikia, kad neatrodytu - sugalvojo ir neatvaziavo. Gydytojai juk irgi planuoja.

tai ir aš sakau nedarys , o jis vistiek ketina važiuot doh.gif nu blyn jau nebegaliu su juo .. tai nuvažiuos ir atvažiuos , vnž linksmuolis jis pas mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 05 04, 17:27)
tai ir aš sakau nedarys , o jis vistiek ketina važiuot  doh.gif  nu blyn jau nebegaliu su juo .. tai nuvažiuos ir atvažiuos , vnž linksmuolis jis pas mane  doh.gif

Nedarys. Pas mane tokia pati situacija buvo padideje limfocitai kraujyje, tai as atsisakiau, bet aisku reikia butinai paskambinti ir pranesti. Perregistruos artimiausiam laikui smile.gif
Atsakyti
na taip ir bus , bet neįmanoma to jam paaiškinti doh.gif bijo juk keliams mėnesiams atidės ...

jau į vakarą ir tempą užkilo.. na kaip nors..
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 05 04, 15:25)
jei sloga - vis tiek nedarys.


QUOTE(Tresor @ 2010 05 04, 17:13)

padarė..sloga nesutrukdė....
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 05 06, 16:15)
padarė..sloga nesutrukdė....

Kaip jauciasi siuo metu?
Na svarbiausiai, kad temperaturos nebuvo smile.gif
Atsakyti
Labutis, labai keista, kad dare? o kraujo tyrimus ar padare pries tai? man vaikui reikejo isvarza operuot ir tai su sloga nedare.
Kaip savijauta? kiek laiko operacija uztruko? bet tikekimes jau dabar baigisis tie nelemti permusimai .
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 05 06, 15:15)
padarė..sloga nesutrukdė....

kaip savijauta?

sveikos,

va mano sesei operuti zada angina,ta pasake kad bet kokia situacija -sloga,ar koks uzdegimas ir neoperuos g.gif keista kad cia jie taip are,bet jei viskas gerai,tai smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 05 06, 20:13)
Kaip jauciasi siuo metu?
Na svarbiausiai, kad temperaturos nebuvo smile.gif


buvo išvakarese temperatūros .. vienu žodžių niekas labai net ir nereagavo juk jis turi stipria slogą ... va kaip..
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 05 06, 20:38)
Labutis, labai keista, kad dare? o kraujo tyrimus ar padare pries tai? man vaikui reikejo isvarza operuot ir tai su sloga nedare.
Kaip savijauta? kiek laiko operacija uztruko? bet tikekimes jau dabar baigisis tie nelemti permusimai .

sveika , darė kraujo tyrimą buvo padidėja leukocitų bet...

jaučiasi puikiai , jau operacijos metu viskas susitvarkę... sunkiai pasieke židinio vietą buvo kažkur aukštai , kišo kita zondą tik su kitu pavyko , ir mb pasakojo juk patys jie ten kažko buvo sunerinė juk nepavyks , bet ačiū Die pavyko , ir jau ant stalo širdis pradėjo plakt kaip laikrodukas wub.gif

QUOTE(Mijos mama @ 2010 05 07, 17:24)
kaip savijauta?

ačiū , gerai jau namuose šiandien wub.gif vakar padarė šiandien namuose va kokie tempai KMUK ...


P.S daktarų nėra visai blink.gif personalo žiaurai trūksta tik išrašant sužinojau juk mus ne daktaras o rezidentinis gide...

p.s jei kam aktualu pinigų nedavem ir nesiruošem, ir vieta atsirado greit ir priežiūra buvo gera , ir operacines personalas auksinis ir ttt ir pan . beja prieš tai į akis pasakiau juk nieko nesitikėtu su mumis teks dirbt už algą smile.gif
Atsakyti
Lera, tai saunu, kad viskas gerai smile.gif Dabar galesit buti ramus, pasibaige visi stresai smile.gif


Atsakyti