Įkraunama...
Įkraunama...

John Frieda

QUOTE(jearmaine @ 2011 11 29, 12:04)
O kaip tas mėlynas pilkinantis šampūnas ir kond.? Ar sausina, velia plaukus?  g.gif


Man labai niezejo galva nuo siu produktu doh.gif
Atsakyti
Turėjau mėginukus Straight ahead šampūno ir kondicionieriaus, vakar išbandžiau, plaukai tokie švelnūs, minšti buvo, visą dieną gražiai kito, labai patiko thumbup.gif o kokia kaina pas mus šampūnų, kondicionierių?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 20, 08:38)
Turėjau mėginukus Straight ahead šampūno ir kondicionieriaus, vakar išbandžiau, plaukai tokie švelnūs, minšti buvo, visą dieną gražiai kito, labai patiko  thumbup.gif  o kokia kaina pas mus šampūnų, kondicionierių?


apie 30lt
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 20, 08:38)
Turėjau mėginukus Straight ahead šampūno ir kondicionieriaus, vakar išbandžiau, plaukai tokie švelnūs, minšti buvo, visą dieną gražiai kito, labai patiko  thumbup.gif   o kokia kaina pas mus šampūnų, kondicionierių?

Taip šita linija tikrai nereali thumbup.gif , o kainos jų apie 35LT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 20 balandžio 2012 - 15:36
Labai laukčiau atsiliepimų apie Full Repair liniją 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 05 28, 15:24)
Labai laukčiau atsiliepimų apie Full Repair liniją  4u.gif

Pilnos linijos nepakomentuosiu, bet jau kažkur dvi savaites naudoju šios linijos šampūną, tai man tikrai patinka, plaukai mano maždaug normalūs, nei sausi labai, nei riebūs,mano plaukų daug, dažyti šviesiai, man neapsunkina, ganėtinai ilgai išlieka švarūs, plaunant nevelia, naudoju po jo kondicionierių, bet gana lengvą, riebesnio kondicionieriaus būtų perdaug, riebiems plaukams manau netiktų, nemažai apsunkintų, pagal mane jis sausiems ir normaliems plaukams. Skalsiai naudojasi sakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(IzzyLauren @ 2012 05 29, 13:57)
išlieka švarūs, plaunant nevelia, naudoju po jo kondicionierių, bet gana lengvą, riebesnio kondicionieriaus būtų perdaug, riebiems plaukams manau netiktų, nemažai apsunkintų, pagal mane jis sausiems ir normaliems plaukams. Skalsiai naudojasi sakyčiau.

Ooo na super tada, mano plaukams kaip tik reikia svorio duoti, ypač galams, ką Straight linija puikiai darė thumbup.gif bandysim raudonąją drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lanbai maloniai nustebino frizz ease kaukė.
laikiau apie valandą, ne 3-5min, kaip nurodyta ant pakuotės.
plaukai išties paklusnesni, lygesni, gražiai krenta smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Estela_ @ 2012 05 28, 16:24)
Labai laukčiau atsiliepimų apie Full Repair liniją  4u.gif

user posted image

Man labai patiko sampunas ir balzamas, tikrai neapsunkino plauku. Na poveikio kazkokio itin gero nepastbejau, bet fainas sampunas. Pirkau ir antra karta, ir labai skaniai kvepia.


 i 
Skelbimų necituokite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 rugsėjo 2012 - 16:34
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 09 13, 13:32)
Man labai patiko sampunas ir balzamas, tikrai neapsunkino plauku. Na poveikio kazkokio itin gero nepastbejau,

Va va, nelabai ką ir padaro ši linija su plaukais.. Su Frizz Ease nelygintina schmoll.gif
Atsakyti
user posted image
Išbandžiau. Man visai patiko. Nors mano plaukai riebūs, šaknų neriebino, plaukus pakėlė (bet nepadarė šalmo), atrodė, kad plaukų daugiau nei yra
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2011 07 21, 11:46)
as taip pat laukiu atsiliepimu  4u.gif

Mane jis taip pat domina. Kokia kaina pas mus, gal zinot?
Atsakyti