Įkraunama...
Įkraunama...

John Frieda

Sveikos, žiūriu temelė jau apmirusi gerokai, gal niekas JF nebenaudoja?
Aš jau senokai visas makadamijas iškeičiau į JF. Mano šviesintiems ir pažeistiems plaukams šitos priemonės tikrai pasiteisino wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 08 19, 12:24)
Rauodonaja linija esu isbandzius (isskyrus kauke) tikrai labai faina, o jau kvapas  wub.gif

Jau isbandziau ir raudonaja kauke wub.gif geris wub.gif labai patinka, plaukai svelnus, blizga, graziai krenta.
Atsakyti
Aš jau metus - tikra "John Frieda" priemonių gerbėja, labai patiko raudonoji linija, ją kaitalioju su "Brilliant Brunette" šampūnu ir kondicionieriumi. O pats naujausias atradimas - plaukus tiesinantis purškiklis thumbup.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2014 06 13, 12:50)
O pats naujausias atradimas - plaukus tiesinantis purškiklis thumbup.gif 

kiek laiko išsilaiko tiesūs plaukai? ar reikia po to naudoti tiesintuvą ar pakankamai patiesina pats? neapsunkina, neriebina plaukų?
Atsakyti
Mėlynos linijos purškalas plaukų apimčiai buvo visiškas nusivylimas. Plaukai susiriebaluodavo kosminiu greičiu. Nekartosiu tokio pirkinio. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura35: 02 vasario 2015 - 10:34
kaip sios firmos atstatomoji linija? bandzius balzama blondinems tai suzavejo:). gal galit parasyt apie aliejiukus,kaukes sios firmos?smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2014 06 13, 17:47)
kiek laiko išsilaiko tiesūs plaukai? ar reikia po to naudoti tiesintuvą ar pakankamai patiesina pats? neapsunkina, neriebina plaukų?

Atsakysiu, nes pati tokį naudoju - purškiklis pats savaime netiesina, bent jau man, su juo reikia išpurkšti drėgnokus plaukus, o paskui išdžiuvusius tiesinti. Dar labai geras efektas, tik įtariu, nelabai draugiškas plaukams, - papildomai purkšti sausus švarius plaukus ir iškart tiesinti ax.gif Plaukų tikrai neapsunkina ir neriebina, išvis nesijaučia, kad kažko purkšta 4u.gif Tiesūs man išsilaiko iki kito plovimo - 2-3 dienas.
Atsakyti
isbandziau freda raudona (repair) balzama ir likau suzaveta. Po jo plaukuciai glotnus ir blizga:) 4u.gif
Atsakyti

Mano metų atradimas Luxurios Volume, plaukai išties atrodo puresni, tankesni. Dar turiu glotninantį šampūną ir balzamą, retkarčiais naudoju, kai noriu tiesių plaukų.

Atsakyti