Įkraunama...
Įkraunama...

John Frieda

FrizzEase tai nelabai man.
Labiausiai iš Friedos patinka Moisturizing šampūnai ir kondicionieriai. tik va pas mus kažkodėl tik brunetėms yra Moisturizing, blondinėms - Enhancing verysad.gif
Apimčiai priemonės doh.gif tai visai schmoll.gif
Atsakyti
o man Frizz Ease serija labai patiko, plaukai labai svelnus, o tas nenuplaunamas kondicionierius neleidzia plaukams pustis nuo dregno oro, bent jau man tikrai... kai pabaigsiu pirksiu vel thumbup.gif
Papildyta:
bet cia kiekvienai skirtingai, nes plauku strukturos skiriasi tai reiktu pabandyt...
Atsakyti
na, taip, labai priklauso nuo plaukų struktūros. tas FrizzEase turbūt skirtas šiurštesniems, linkusiems garbanotis plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 02 18, 09:49)
na, taip, labai priklauso nuo plaukų struktūros. tas  FrizzEase turbūt skirtas šiurštesniems, linkusiems garbanotis plaukams.

as bandziau sios serijo sampuna ir kauke, tai man patiko thumbup.gif
plaukus palygina gerai, neleidzia pustis, ir padaro svelnucius tokius thumbup.gif
Atsakyti
o kodel sakot kad volume produktai nieko gero? g.gif masciau sampouna pirkti bet dabar abejoju ax.gif
Atsakyti
Šiandien gavau šias dvi priemones:
user posted image user posted image

Ryt išbandysiu - parašysiu atsiliepimus, beje viską parsisiunčiau, ir už abi priemones sumokėjau kaip už vieną čia būčiau pirkus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 03 31, 15:59)
Šiandien gavau šias dvi priemones:
user posted image user posted image

Ryt išbandysiu - parašysiu atsiliepimus, beje viską parsisiunčiau, ir už abi priemones sumokėjau kaip už vieną čia būčiau pirkus  thumbup.gif

lauksiu atsiliepimu bigsmile.gif o is kur papirkot taip pigiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 03 31, 17:09)
lauksiu atsiliepimu bigsmile.gif o is kur papirkot taip pigiai ax.gif

drugstore.com 4u.gif O tada dar bakso kursas žiauriai nusmukęs buvo, tai papigiai ir gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Aš labai patenkinta Frizz Ease purškiama žele, mano plaukai garbanojasi, tai ji labai gražiai tas garbanas suguldo, bet nelipina plaukučių, ir dar apsaugo nuo karščio, kas garbanotiem plaukams labai svarbu (bent jau maniškiams, nes jie labai sausėja, o ir šiaip feno baisiai nemėgsta doh.gif )
user posted image
Atsakyti
user posted image

Na va - išbandžiau šiandien tą priemonę, reziume: tikrai geras dalykas.
Labai sušvelnino plaukus, suminkštino, dar patiko, kad mano šiaušalus paglotnino.
Rekomenduojama didesnį dėmesį skirt galiukams tepant, taip ir padariau - tai sakyčiau man papildomai nieko tept ir nebereikėjo, suglotnino galiukus, tokie kaip pakirpti atrodo... thumbup.gif
Išvada - daiktas vertas savo kainos kokybės atžvilgiu.... Na bent jau mano plaukams tai jis tiko, tik va ypatingo blizgesio nepastebėjau lotuliukas.gif na suteikė tokio sveikumo plaukams, bet galvojau jau čia šviesiu, spinduliuosiu nuo blizgesio lotuliukas.gif

Atsakyti
ech, o as labai nusivyliau John Frieda kokybe cray.gif tai papasakosiu kaip man buvo...
karta is uzsienio gavau dovanu J.F. sampuno ir kondicionieriaus ~po 100ml,pabandzius negalejau patiketi,kad tokie stebuklai is tiesu egzistuoja blink.gif pradejau dometis,kas tai per dalykas,ziuriu,kad Lietuvoje jo ne kvapo...tad tuos savo meginukus naudodavau ypatingomis progomis. Ir stai! perskaitau jog John Frieda jau ir Lietuvoje!!! visgi stebuklu tikrai buna bigsmile.gif begu i parduotuve uzsipirkti tokio gerio wub.gif pirma syki pabandzius issigandau kita ryta galvoje pamacius milijona pleiskanu ir nepajutus to stebuklo blink.gif (mano plaukus galima bet kuo plaut,bet kad atsirastu pleiskanu.... schmoll.gif ..)tai galvoju cia seip sutapimas,sekanti karta plaunu- ir vel pleiskanos! pradejau atidziau nagrineti pakuote,lyginti su uzsienio gautu lygiai tokiu pat,ogi net spalva,konsistencija,viskas skirias...tai pagalvojau OMG negi mum tikrai veza prekes skirtas treciom salim? cray.gif biski issipleciau blush2.gif neimkit asmeniskai,viskas ok tiesiog mano pastebejimas apie si atrasta "stebukla" kuris stovi nenaudojamas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 02 balandžio 2010 - 22:17
Mat kaip... g.gif
Na aš savo tas dvi priemones pirkau iš JAV, tai kokybe likau patenkinta, kaž ar taip pat būčiau laiminga, jeitą patį būčiau čia pirkus... g.gif
Atsakyti