Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Meduolytee Toj jaunojoj orchidėja tikra ar nulipdyta??? g.gif
Atsakyti
Jolka999, koksai fainulkinis torčiukas sesėms wub.gif
yahoo.gif yahoo.gif yess.gif sokiai.gif aš jas įveikiau, įveikiau rožes, mažasis nuvertė komodą su visu padėklu, kelios nukentėjo, bet pagaliau bent forma į rožių gavos panaši, AČIŪ MERGAITĖS DAR KARTĄ 4u.gif
Atsakyti
Jolka, koks grazus tortas, griuk negyvas bigsmile.gif Labai gera ideja sesutems, ir taip prasmatniai atrodo 4u.gif
QUOTE(meduolytee @ 2010 01 09, 14:53)
Gitule, taip, maisa apdengiau paprastai kaip torta ir paskui virsu uzdejau ant jo. Kaip matei, buvo padarytas rastas, o ji dengiant kaip maisa, mase vis trukinejo sonuose, krito, skyresi. Tai kai naudoju, butent ta ispauda, visada taip maisus dengiu.


Aaaa, viskas aisku 4u.gif
QUOTE(Olesta @ 2010 01 09, 16:56)
yahoo.gif  yahoo.gif  yess.gif  sokiai.gif aš jas įveikiau, įveikiau rožes, mažasis nuvertė komodą su visu padėklu, kelios nukentėjo, bet pagaliau bent forma į rožių gavos panaši, AČIŪ MERGAITĖS DAR KARTĄ 4u.gif

Prasom pasirodyti mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2010 01 09, 18:59)
Jolka, koks grazus tortas, griuk negyvas  bigsmile.gif  Labai gera ideja sesutems, ir taip prasmatniai atrodo  4u.gif
Aaaa, viskas aisku  4u.gif

Prasom pasirodyti  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

būtinai, tik ateinančio savaitgalio palaukit gerai mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif uždėsiu ant tortuko vieno mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už komplimentus mano tortukui blush2.gif Olesta, norėjau ant ekrano kokį užrašą užrašyt, bet bijojau sugadint, raštas nekoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 09, 20:56)
Jolka999, koksai fainulkinis torčiukas sesėms  wub.gif
yahoo.gif  yahoo.gif  yess.gif  sokiai.gif aš jas įveikiau, įveikiau rožes, mažasis nuvertė komodą su visu padėklu, kelios nukentėjo, bet pagaliau bent forma į rožių gavos panaši, AČIŪ MERGAITĖS DAR KARTĄ 4u.gif


Sveikinu thumbup.gif Šaunuolė thumbup.gif Dabar mano eilė mokintis biggrin.gif
Iš kokios mases dariai???
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 09, 19:09)
Sveikinu  thumbup.gif  Šaunuolė  thumbup.gif  Dabar mano eilė mokintis  biggrin.gif
Iš kokios mases dariai???

iš MMG likučių 4u.gif
Atsakyti
Nelauket? triniti.gif As cia cool.gif su "rankinuku" ant ranku. Siandien torta pasidariau, va biggrin.gif jau pamazu reiks vytis jus ax.gif

Ale jau tortu grozis pas jus...
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 01 09, 19:13)
iš MMG likučių  4u.gif


Niekaip atsilikus neissifruoju MMG blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 09 sausio 2010 - 19:16
Meian Masė su Gliukoze mirksiukas.gif viršutinė papuošimų tema, 8 puslapis, 79 žinutė 4u.gif (kitos nesijuokiat) lotuliukas.gif
Atsakyti
Idesiu ir as saviski blush2.gif
darytas naujiems metams,rafaelo svajone smile.gif
Gaila,kad foto nekokios verysad.gif
user posted image
user posted image
p.s ant virsaus sokoladiniai drugeliai blush2.gif
Atsakyti
Mieloji, labai gerai, kad tos foto tokios wub.gif man tokiu paslapties ir šventiniu šydu aptrauktos, laaabai gražu thumbup.gif jetus kokia turtinga tema, žinokit baigiu atsigauti nuo ryte patirto šoko, ir einu dabar ramiai apžiūrėti visų iš naujo ir kai kur pasidaryti kopy paste blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,kepejeles! 4u.gif

ieskau ir cia informacijos,nes nznau kur kitur galeciau kreiptis smile.gif gal kuri is kaunieciu patartumet kur galeciau rasti vienkartiniu dezuciu tortam?buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti