Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(SECREAT @ 2010 01 09, 19:39)
Laba diena,kepejeles!  4u.gif

ieskau ir cia informacijos,nes nznau kur kitur galeciau kreiptis smile.gif gal kuri is kaunieciu patartumet kur galeciau rasti vienkartiniu dezuciu tortam?buciau labai dekinga uz atsakyma  4u.gif

man irgi butu neprosal zinoti kur galima rasti tu dezuciu drinks_cheers.gif
Cipciuk prasau pasakyt,kur jus perkate 4u.gif
Atsakyti
jei atsakymo nebus, tai siūlau susikoperuoti ir užsisakyti gatavų dėžučių iš Šiaulių rajono, veža pas Jus kiekvieną trečiadienį 4u.gif aš perku čia, pasukit vadybininkei, išsirinksit išmatavimus, jei nereikia 50 vnt. susikoperuokit kelios kaunietės ir atveš mirksiukas.gif
Atsakyti
išsisaugojau kažkurios merginos informaciją dėl dėžučių blush2.gif

Kaune netoli Urmo bazes, Taikos pr. 92 Maisto institute 6 aukste, yra tokia firma Naujasis limas. Ji prekiauja visokiais vienkartiniais indais, dezutemis (popierinemis ir plasmasinemis)tortams, taip pat ten galima nusipirkti ir serveteliu tortams, ir maistiniu dazu. http://www.visalietu...jasis-limas-uab

Vilniuje, Meiana minėjo, kad Sangaidoj berods yra rolleyes.gif o beje..... kur Meiana dingus unsure.gif



Atsakyti
Dekui merginos uz informacija 4u.gif
Atsakyti
spanguolia, puikus lėktuvėlis thumbup.gif

mazuliux, ačiū už patarimą dėl lapelių iš plikytos tešlos 4u.gif Kaip tik planavau pabandyti juos padaryti.

Jolka, neramuole, geros tortukų papuošimo idėjos dviems asmenims thumbup.gif Neramuolei patarimas - reikėjo meškiukams padaryti mažesnes ausytes mirksiukas.gif

Merginos, mačiau, kad daug kas darėte tortą - krūtis. Gal pasidalinkite, kaip išgauti reikiamas apvalias formas smile.gif ?
Atsakyti
Cipciukas neperka dėžių , pas ją vis kitokio dydžio tortai ....perka kardoną , netoli AREVITOS , ir pati lankstosi reikiamo dydžio .....

Viršuje burdakas ...... gal atlaikysiu , jei ne aš už save neatsakau user posted image.....

Migle79...du bliūdeliai , ir va tau dvi krūtys .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 09 sausio 2010 - 23:36
QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 09, 23:34)
Migle79...du bliūdeliai , ir va tau dvi krūtys .


O kaip "kišti" biskvitą į tuos bliūdelius? Kaip žinoti, kokio dydžio biskvitų reikia?
Atsiprašau už kvailius klausimai, bet man tai labai svarbu blush2.gif
Atsakyti
sitie daryti ant greicio,vel viena kaimynka uzsiprase paskutine akimirka doh.gif sako gal is kokiu likuciu padarysi g.gif nu is kur as ju gausiu blink.gif cia viduj tortas margarita,tik be braskiu gabaliuku biggrin.gif apdengiau saldainiu mase,tik be sokolado.ir spava isejo per daug blanki,tai kita syki vel darysiu su sokoladu smile.gif

siaip is meducio laksteliu man labiau juos patiko daryti,prisikepu apvaliu,kai reikia sutepu,dedu keturis vienodus ir 1 mazesni,grietinele apdailinu,apdengiu,uzdedu limcyka,ir baigta biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
nezadejau deti,tai ne stalo nebuvau nurinkus doh.gif
Atsakyti
Jolka, ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Migle79 užeik į mano temą , ten tortas "Pompadur " ...dirstelk 4u.gif ...tinkamas varijantas papuliams .
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 01 09, 19:17)
Nelauket?  triniti.gif As cia  cool.gif su "rankinuku" ant ranku. Siandien torta pasidariau, va biggrin.gif jau pamazu reiks vytis jus 



bigsmile.gif bigsmile.gif .... O JERGUTĖLIAU , NEPAŽINAU , PERSKAIČIAU , NET Į NIKĄ NEDIRSTELĖJAU ....SVEIKA SUGRYŽUS , JUNKIS Į LIGONIŲ GRETAS mirksiukas.gif mirksiukas.gif .....
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 01 09, 22:34)
mazuliux, ačiū už patarimą dėl lapelių iš plikytos tešlos 4u.gif Kaip tik planavau pabandyti juos padaryti.

Na, gal kaip tau viskas zymiai greiciau eitusi mirksiukas.gif Juk tu ne pradedancioji, baibokus nuostabius lipdai ir visa kita ax.gif Siaip kai paziurejau i rezultata, jei keliu aukstu tortas, tai lapeliai kaip ir visi sueitu kiek padariau, jei daug gelyciu, tai va, net nezinau unsure.gif Tiesa, as nemazai juosteliu dariau, kad tik greiciau lotuliukas.gif Nors, visgi pradziai puse normos pats tas, manyciau blush2.gif
Atsakyti