Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 10, 00:12)
bigsmile.gif  bigsmile.gif .... O JERGUTĖLIAU , NEPAŽINAU , PERSKAIČIAU , NET Į NIKĄ NEDIRSTELĖJAU ....SVEIKA SUGRYŽUS , JUNKIS Į LIGONIŲ GRETAS  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif .....


drinks_cheers.gif ir nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga birthday.gif (jau po 12 val. tai manau galima ir iš vakaro sveikint pradėt laugh.gif ) atnešk savo tortuką parodyt, kai "rankinukas" leis user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 10 sausio 2010 - 01:05
Man truksta zodziu ziurint i jusu tortus bigsmile.gif viena diena netycia uzklydau i sita tema ir likau suzaveta tai dabar kikviena diena po kelis kartus perziuriu jusu meno kurinius man dar toli iki ju ax.gif tortus kepu jau senokai bet su puosyba man ne kas siandien puosiu tortuka giminaites gimtadieniui tai jai kas gausis i ta puse idesiu nuotraukyte bet turiu viena klausimuka neturiu jokio pado ant ko padeti tota kazin ar netiktu jai as iskirpus stora kardona apklijuociau folija g.gif stiklinio padekliuko nenoriu det nes jis isvaziuos i kita miesta tai nezinau kada atsiimsiu smile.gif
Atsakyti
kaip pasigaminti padėkliuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 10, 10:19)


Aciu uz nuorodele labai smile.gif bet dar kvailai turbut paklausiu o gal tiktu dovanu popierium kardona apklijuot
Atsakyti
QUOTE(ausrine261 @ 2010 01 10, 09:20)
Aciu uz nuorodele labai smile.gif bet dar kvailai turbut paklausiu o gal tiktu dovanu popierium kardona apklijuot

o tai kuom nuorodoj apklijuota mirksiukas.gif 4u.gif popierium ir apklijuota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 10, 11:35)
o tai kuom nuorodoj apklijuota  mirksiukas.gif  4u.gif popierium ir apklijuota  4u.gif


blush2.gif aciu labai aciuks.gif
Atsakyti
Labas rytas,
su susižavėjimu skaičiau visas temas susijusias su tortų gamyba ir puošimu. Ačiū visoms mergaitėms, kurios taip noriai ir aiškiai dalinasi savo patirtimi. 4u.gif 4u.gif O jau tortukų grožis... wub.gif Pati tortus kepu savam naudojimui jau seniai, bet puošdavau tik labai paprastai.. Artėjančiam MB gimtadieniui iškepiau medutį, ir puošiau su beze ir šokoladine juosta. Beze plakiau du kartus. Pirmas blynas kaip ir buvo galima tikėtis, buvo prisvilo. Cukrinė masė šiek tiek parudavo. Bet galvojau (optimistė smile.gif ) kad gal nieko tokio rolleyes.gif išplakiau, padariau bandomąjį beziuką, ir mano džiaugsmui jis neprarado formos thumbup.gif Užtepiau masę ant torto, pastačiau į šaldytuvą, ir kol ruošiau šokoladinę juostą vis žvilktelėdavau į šaldytuvą, vaizdas nedžiugino smile.gif nesmarkiai, bet masė nuo torto šonų slydo žemyn... doh.gif Teko taisyti padėtį smile.gif Dariau naują masę, tik šį kart be intepretacijų biggrin.gif gavosi visai neblogai. Įkeliu rezultatą blush2.gif

user posted image

Dar norėjau šokoladines roes daryti, bet masė susicukravo, tokia su grūdeliais pasidarė, gal per ilgai šildžiau virš garų. g.gif nors atrodo kad dariau taip kaip parašyta, kol nelips prie sienelių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fortuncike: 10 sausio 2010 - 11:00
nu tikrai neblogai, tema tik turtingėja naujokais, tik turtingėja thumbup.gif
Atsakyti
Jaučiu,kad Vaidulka greitu laiku nebespės naujų temų kurt lotuliukas.gif
Atsakyti
nu aš gal dar su dėjimu ant torto palūkėsiu, pasirodau, kaip man sekasi blush2.gif ar nesiseka, net nežinau doh.gif dar reikia ploninti lapelius labiau, bet su teptuku ir taip jau čia man neblogai gavosi su vakar palyginus doh.gif žodžiu kvietkai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Olesta, laaaaaaaabai gražios rožytės user posted image

QUOTE(Fortuncike @ 2010 01 10, 10:59)
iškepiau medutį, ir puošiau su beze ir šokoladine juosta. Beze plakiau du kartus. Pirmas blynas kaip ir buvo galima tikėtis, buvo prisvilo. Cukrinė masė šiek tiek parudavo. Bet galvojau (optimistė smile.gif ) kad gal nieko tokio  rolleyes.gif išplakiau, padariau bandomąjį beziuką, ir mano džiaugsmui jis neprarado formos  thumbup.gif Užtepiau masę ant torto, pastačiau į šaldytuvą, ir kol ruošiau šokoladinę juostą vis žvilktelėdavau į šaldytuvą, vaizdas nedžiugino smile.gif


Fortunice, labai dailutis tortukas ir koks įdomus sprendimas ant bezo šokoladinį tinklelį daryt bigsmile.gif ale kaip tau neprilipo kepimo popierius bigsmile.gif

Nu aš parašysiu vieną durnystę, gal jūs man va taip pirštu pasukinėsit stupid.gif bettt... man pasiteisino mirksiukas.gif kartą dariau bezą atrodytų viską visad taip pat dariau, bettt... vos vos man tas bezas čiuožia ir dzibai nesilaiko nors stauk user posted image laiko nėra, cukrus baiginėjas doh.gif sugalvojau aš jį padžiovinti ax.gif t.y. plakiau mikseriu (ir šaukštu maišiau visaip kaip ten makalavau) ir... tuo pačiu metu fenu pučiau šiltą vėjelį į dubenį su bezu user posted image padėtis taisėsi, po kurio laiko eksperimento (ne iš karto, o dar gerokai padžiovinus) dzibai stovėjo kaip normaliausio bezo yahoo.gif Sakau gal kam pravers mano patyrimas, koldėl gi nepabandžius gelbėt, prieš išmetant mirksiukas.gif bijau, ką profės apie mane pagalvos user posted image
Atsakyti
Gal galit parašyt kur galėčiau rast Pasakos torto receptą.....? Dėkoju wub.gif
Atsakyti