Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(JOLKA999 @ 2010 01 08, 19:54)


clap_1.gif clap_1.gif va sukudo barbe,liemuo pasirode,saunuole jolka thumbup.gif

RiMami,tavo tortas mane prajuokino,tiksliau vaiko komentaras apie tavo torta lotuliukas.gif lotuliukas.gif pribego ziuri,rodo pirstuku ir rekia "trukte,trukte" (vertimas "traktorius,traktorius") lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 08, 22:07)
A gaila????  blink.gif  bet juk tas tortukas, be tavo nukniaukto patiesimo ir atrodo apetitnai  thumbup.gif  ir ačiū Tau labai už šia idėja  happy.gif


Jaučiu jau,kad kažką ne taip supratau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Asseni čia ....PSIRUOŠET KĄ NORS STIPRESNIO , PATIKĖKIT MANIM .... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 08, 20:08)
Jaučiu jau,kad kažką ne taip supratau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aišku gaila - patiesimo po tortu ( staltiesės ) ... ieškau , nerandu , o ji va pas ką . mad.gif
Atsakyti
RiMami - koks neralus tas "Juodas greitukas" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif essen.gif
Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 08, 22:12)
Aišku gaila - patiesimo po tortu ( staltiesės ) ... ieškau , nerandu , o ji va pas ką . mad.gif


Matyt ne vietoj buvo padėtas, tai ir nukniaukiau
clap.gif
Atsakyti
Mergaites ir berniukai, privet

Cipciuk, baikit tyciotis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ziuriu jau ir tema baigesi, net nepastebejau. Visa savaite esu transe, pradejau dirbt, tai toks lengvas sokas, po ilgos pertraukos

Sakiau uzdarysiu fabrikeli, bet nelabai man tai pavyksta kol kas padaryt. Kad visiskai nuo Jusu neatsilikt, kaz ka bandau vistiek daryt.
Tai va parodysiu sios savaites darba, tiksliau naktu darba.

Vestuvinis tortas, tiksliau svocios cia, viduje trapios teslos tortas, bet visi aukstai skirtingu skoniu kremai, viso kazkur 12 skirtingu skoniu kremu. Kai kur kartojasi. 4 aukstai : 30; 24; 18; 13. Svoris virs 9 kg. Kiekvieno auksto aukstis apie 8 cm. Danga bei visa dekoracija MMG. Rutuliukai aisingas. Tik va su rozem man nekas, igudzu reikia, nepamenu jau kada paskutini karta dariau.
foto daryta nakti, kitaip nebuvo galimybiu, torto rakursas nelabai geras

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 08 sausio 2010 - 20:21
Visa diena cia buvo ramybe dabar suprantu kodel wub.gif
Saunuoles darbininkes graziu tortuliu prigaminot thumbup.gif thumbup.gif
ateinu akis paganau ir begu i virtuve tiek verkiau verkiau ir wub.gif pasiseke man siandien pasidaryti plikytu lapeliu teslyte tai lipdau lapiukus apsipatenkinus thumbup.gif

Asseni mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif koks tortas o dydis koks blink.gif bu bet ir ispudingas vaizdas labai labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel1203: 08 sausio 2010 - 20:24
Nu ką sakiau .....user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
vat būtent, visą dieną laukiau kol įkels wub.gif wub.gif wub.gif LAAAAAABAI ĮSPŪDINGAS TORTAS thumbup.gif
Atsakyti
Ligita,JOLKA999,RiMami,Asseni-super pavaret doh.gif
Asseni-kokios rozes doh.gif
Atsakyti
Asseni Jau torto grožis notworthy.gif nors imk dėl tokio ir griūk negyvas aukštyn kojom mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Papildyta:
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 08, 22:31)
Asseni Jau torto grožis notworthy.gif  nors imk dėl tokio ir griūk negyvas aukštyn kojom  mega_shok.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif


Vat klausimas iškilo, kiek su tokiu tortu galima žmomių išmaitint???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 08, 20:32)
Asseni Jau torto grožis notworthy.gif  nors imk dėl tokio ir griūk negyvas aukštyn kojom  mega_shok.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif
Papildyta:
Vat klausimas iškilo, kiek su tokiu tortu galima žmomių išmaitint???? g.gif

jei tik 9 kg, su mano giminės ėdrumu, tai 20 - 23 iems užtektų blush2.gif mamos jubiliejui buvau padarius pirmam vakarui 6 kg ,antram 5 kg, mūsų buvom 26 žmonės, patikėk, neliko nei spago, nei trupinuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Asseni, o jergutėliau kooooooks pašmatnuuuuuuus user posted image first.gif įtariu nukonkuruos jaunosios tortą laugh.gif

Olesta, davai neši tortą čia ir dabar bigsmile.gif nė nemėgini slėpt saldžiuose kažkur nono.gif

QUOTE(mmergyte @ 2010 01 08, 20:07)
RiMami,tavo tortas mane prajuokino,tiksliau vaiko komentaras apie tavo torta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pribego ziuri,rodo pirstuku ir rekia "trukte,trukte" (vertimas "traktorius,traktorius") lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif taip tikrai nebuvo laugh.gif jam juk ne 3, o 10 metų tongue.gif ir be to ką vaikas sakė aš gi nerašiau laugh.gif tik, kad patenkintas buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 08 sausio 2010 - 20:38