Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 08, 20:32)
Vat klausimas iškilo, kiek su tokiu tortu galima žmomių išmaitint???? g.gif

Vidutiniskai skaiciuojama, kad vienam zmogui reikia 150-200 gr. torto, tai toks tortas skirtas mazdau 60 zmoniu. O vestuvese bus 150 doh.gif , bet ten dar bus vienas, jaunosios tortas
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 01 08, 20:36)
lotuliukas.gif taip tikrai nebuvo laugh.gif jam juk ne 3, o 10 metų tongue.gif ir be to ką vaikas sakė aš gi nerašiau laugh.gif tik, kad patenkintas buvo  lotuliukas.gif


cia maniskis taip pakomentavo,o jam 2,5 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2010 01 08, 20:37)
O vestuvese bus 150  doh.gif , bet ten dar bus vienas, jaunosios tortas


cia grybauskaite isteka gal? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 01 08, 22:37)
Vidutiniskai skaiciuojama, kad vienam zmogui reikia 150-200 gr. torto, tai toks tortas skirtas mazdau 60 zmoniu. O vestuvese bus 150  doh.gif , bet ten dar bus vienas, jaunosios tortas


Tiek darbo, o tiek mažai tautos išmaitina...... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 01 08, 20:42)
cia maniskis taip pakomentavo,o jam 2,5 lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


geeeeras user posted image o aš pagalvojau...... doh.gif džiaugiuos, kad ir taviškiui patiko thumbup.gif

Atsakyti
sveikos, kepejeles 4u.gif
Tortai visu tiesiog nuostabus wub.gif o mano dukra i Asseni torta isiziojo ir sako: kaip taip zmones moka daryti lotuliukas.gif Vat istysai sedime sitoje temoje, skaitome, semiames ideju - tebimes Jusu darbeliais. Nuo pat pirmojo savo tortuko iskepiau dar tris, bet atnesu cia naujametini tik ( kitu geda ir parodyti blush2.gif ) vis dar mokausi, mokausi - bet niekaip neisgaunu norimo rezultato doh.gif
Jusu vertinimui ( tiesa, tvorele gavosi per auksta, neapskaiciavau aukscio doh.gif ) Vidus Cipciuko medutis, puostas grietinele, sokoladas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzanetukas: 08 sausio 2010 - 21:01
va kol nulipdziau sita,tai jus kiek grazuoliu pridejot.....
user posted image

Asseni,nuostabu..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Zaismingas stiklas,tie biskvito sonai su israitymais puikiai gaunasi... thumbup.gif
barbe,labai grazi....
vienu zodziu jauciasi ,kad ryt sestadienis..... lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos!
Na jūs ir prikepėt grožybių!!! bigsmile.gif
Cipsiukas, Asseni - kaip visada žavi savo neapskaomai gražiais tortais thumbup.gif
Ir kitos merginos prikepėte be galo žavių tortų clap.gif

Parodysiu ir aš savo šiandieninį darbelį - bananinis tortas su mascarpone kremu, dengimas ir visa kita - MMG.

user posted image
Atsakyti
Vaje,Konvalija,koooooks fainas rankinukas..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
linksma cia pas mus link savaitgalio darosi thumbup.gif
tokiu israitymu kaip zaismingo stiklo, tai kazi ar pasirysiu kada pabandyt blush2.gif

o as tai su jogurtiniu sian suvargau, nes...buvau kazi kieno recepta issirinkus, tai vidury gaminimo proceso teko keist recepto autoriu ir siek tiek dakurt ax.gif gerai kad asmenini patareja skype paslepusi superini turiu mirksiukas.gif nezinau, kaip reiks alga sumoket, nes labai jau saziningai pareigas atlieka lotuliukas.gif
nu va, kas gavos: tvorele biski lipdziau, bet ant foto nelabai matosi (kitam sone_, nes suluzo per popieriaus sujungima (pasibaige kepimo popierius doh.gif , pritrukau biski)
taigi jogurtinis tortas aptemptas sviestiniu kremuku ir cipciuko pastilazo gelytes. cia pas puske sekamd nuivesim, tai tik savam stalui. manau sueis???
user posted image
QUOTE(Olesta @ 2010 01 08, 21:36)
jei tik 9 kg, su mano giminės ėdrumu, tai 20 - 23 iems užtektų  blush2.gif mamos jubiliejui buvau padarius pirmam vakarui 6 kg ,antram 5 kg, mūsų buvom 26 žmonės, patikėk, neliko nei spago, nei trupinuko  mirksiukas.gif

kita karta paimk maximini, tada ne tik kad nesuvalgys, bet dar ir lauktuviu galesi idet lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

uz keliu dienu man jubiliejus: 2 men kai pradejau kept tortus ax.gif suskaiciavau, kad savo reikmems iskepiau ir papuosiau is viso 9 tortukus thumbup.gif tu, kurie nepavyko ir MB suvartojo net nepuostus, tai neskaiciuoju net blush2.gif nu bet tai kiek tortu suvalgom , ka???? pastoresiu, jei toliau taip lotuliukas.gif
o kitiems man sunku butu kept, nes mano tortai kazkodel visi sveria virs 2 kg doh.gif
Atsakyti
Konvalija,koks ridikiulis fainas,saunuole,mergyte 4u.gif
Bet man seniai rupi vienas dalykelis,kai daromi tortai-pinigu maisai,va dabar ridikiulis,ta mase taip laisvai krenta,o tai kai pjauni torta nebuna kas sau g.gif
Atsakyti
QUOTE(konvalija @ 2010 01 08, 21:28)
sveikos merginos!

Nu koks fainas ridikulis thumbup.gif Nors ir ne mano spalva, bet tikrai super. Papasakokit, kaip padarėt. Gal ir kokį fotoreportapą turit? biggrin.gif
Ir kitų tortai įspūdingi, nu bet jau Asseni pamačius, kaip atvipo žandikaulis, taip ir neužsičiaupia... blink.gif
Beje, o kaip tuos aukštus sudedat? Kiekvieną atskirai padengiat, pradedant nuo apatinio? O dar kaip uždėt taip per centriuką, lygiai lygiai... O jau rožės kokios wub.gif Kur jau ten, nesiseka, tikrai nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 08 sausio 2010 - 21:42
jetus... blush2.gif pamirsau pagirt ir kitu tortus.
asseni tai isvis tvo torta pamacius amo netekau wub.gif wub.gif wub.gif
o konvalijos rankine man ryt i svecius tiktu, tiesiog super thumbup.gif o karoliai irgi valgomi? ir visu kitu nuostabus tortai nu tiesiog reiktu visas visas pagirt, visos tiesiog saunuoles ... tikrai yra is ko pavyzdi imt thumbup.gif

o cipcoiuko barbes pamoka ziurejau... nu aip tie sniuriukai ant nugaros kruopsciai suristi thumbup.gif ar nebus tik zaismingas stiklas padejes g.gif

o man vienas vaikutis susrgo, tai teks MB namie su juo pasilikt, o as su kitais dviem vistiek vaziuosiu... nu kas dabar tiek tortu suvalgys doh.gif
Atsakyti