Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(Jolkuce @ 2010 05 09, 14:34)
Pasiskaityt gali  CIA  ten ir kainos ir aprasymai ir t.t


Aš jau užsisakiau, laukiu kol atves ir pradesiu gydymo kursa. Galesiu veliau pasidalinti ispudziais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2010 05 10, 21:03)
Aš jau užsisakiau, laukiu kol atves ir pradesiu gydymo kursa. Galesiu veliau pasidalinti ispudziais  ax.gif



As irgi laukiu kol atsius biggrin.gif
Atsakyti
na tikekimes pades nes mano vyras kaip naujai gimes smile.gif nors uzsisakem kartalino ir dar laukiam, bet dabar kaip ir nereik tongue.gif
Atsakyti
laba,gal zinot kokiu tepalu,nes mano draugei per sia ziema labai pagausejo demiu
Atsakyti
QUOTE(lidosiuxxx @ 2010 05 15, 09:15)
laba,gal zinot kokiu tepalu,nes mano draugei per sia ziema labai pagausejo demiu


Bent pora paskutiniu puslapiu paskaitykite...
Atsakyti
na, kas dar pabande si tepaliuka? laukiam pasidalinant smile.gif tikekimes gerai!!
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 05 09, 12:34)
Pasiskaityt gali  CIA  ten ir kainos ir aprasymai ir t.t

Man draugė irgi nupirko šitą kremą,jau laukiu,nesulaukiu,kol atsiųs ax.gif O šiaip,mano būklė pagerėjo,nes nemažai laiko leidžiu lauke,o pas mus taip šilta,saulėta wub.gif Matyt,gera nuotaika ir saulė daro savo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kauske @ 2010 05 20, 17:06)
Man draugė irgi nupirko šitą kremą,jau laukiu,nesulaukiu,kol atsiųs  ax.gif O šiaip,mano būklė pagerėjo,nes nemažai laiko leidžiu lauke,o pas mus taip šilta,saulėta  wub.gif Matyt,gera nuotaika ir saulė daro savo. rolleyes.gif


O man kaip tik baisus paūmėjimas verysad.gif. Dabar, kai galima būtų atviresnius rūbus nešioti, reikia apsimuturiuoti.
Šį tepaliuką naudoju keletą dienų ir matau neženklų, bet pagerėjimą ant kūno. Deja, galvai niekas nebepadeda. Neįsivaizduoju, ko griebtis. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2010 05 20, 19:29)
O man kaip tik baisus paūmėjimas  verysad.gif. Dabar, kai galima būtų atviresnius rūbus nešioti, reikia apsimuturiuoti.
Šį tepaliuką naudoju keletą dienų ir matau neženklų, bet pagerėjimą ant kūno. Deja, galvai niekas nebepadeda. Neįsivaizduoju, ko griebtis.  unsure.gif

Aš jau nebežinau kelintą kartą,bet pasikartosiu.... blush2.gif Man tik Elocon skalp lotion padeda.Dar Sulsena.
Atsakyti
QUOTE(Kauske @ 2010 05 20, 21:51)
Aš jau nebežinau kelintą kartą,bet pasikartosiu.... blush2.gif Man tik Elocon skalp lotion padeda.Dar Sulsena.

Taip, Elocon ir man padeda, bet labai trumpam. Be to, jis hormoninis. Tai stengiuosi jį naudoti išskirtiniais atvejais
Sulsenos nebandžiau, o kaip ją naudojat? g.gif
Atsakyti
gal juokingai nuskambes bet reik kantrybe ir mum pasireiske pagerejimas po nuolatinio tepimo kiekviena vakara nusiprausia issitepa ryte vel prausia galva, o tepa vel kuna ir pasimate rezultatai
Atsakyti
QUOTE(*jolantab* @ 2010 05 20, 19:54)
Sulsenos nebandžiau, o kaip ją naudojat?  g.gif

Išsiplaunu galvą,susitepu su Sulsena,palaikau 15min ir perplaunu.


QUOTE(pilveliukas @ 2010 05 21, 14:50)
gal juokingai nuskambes bet reik kantrybe ir mum pasireiske pagerejimas po nuolatinio tepimo kiekviena vakara nusiprausia issitepa ryte vel prausia galva, o tepa vel kuna ir pasimate rezultatai

Kuom susitepa? g.gif
Galvą ir aš kasdien plaunu,bet tepu tikrai ne kas vakarą,gal porą kartų į savaitę,kartais dar rečiau,pagal situaciją.
Atsakyti