Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(Šarė @ 2010 08 09, 16:29)
o kaip ją vartot? Vilgyt odą, gert? ar vanotis serbentų lapais? smile.gif


man geriau buvo kaip puodeli arbatos idejau sesis lapus juodu serbentu lapus ir uzpyliau karstu vandeniu, o kai atveso tepiau pavilgius vata. sake gerai ir i vonia maudantis, bet manau reiktu tam dideli puoda virt. kadangi pas mane tik po krutine ir keleta demeliu tai apmazejo, bet tepiau kas dien
Atsakyti
Sveikos merginos , radau si ta internete . gal kas bandet??


Cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2010 08 13, 19:54)
Sveikos merginos , radau si ta internete . gal kas bandet??
Cia g.gif

Nu netikiu,nors tu ką schmoll.gif O kai paskaičiau aprašymą ir atradau klaidų,ne gramatinių,va tokių,raudonai pažymėjau-"Žmonėms rūpi, ar šie tepaliukai TIKRAI neturi jokių steroidų, hormonų ar kitokių kenksmingų medžiagų........" Įdomu kuo steroidai skiriasi nuo hormonų g.gif Ar aš jau visai kvaištelėjau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kauske: 14 rugpjūčio 2010 - 01:05
QUOTE(Dizaster @ 2010 01 12, 14:31)
Sveikos, mergaites. As turiu Jums toki praktini klausima - gal kuri galesite padeti, patarti: kur kerpates tos, pas kurias zvyneline yra galvos odoje?
Gal pasirodys keistas klausimas, bet man tai didele problema sad.gif Ka tik pagimdziau vaikeli - nestumo metu liga buvo praktiskai isnykus, bet iskart po gimdymo momentaliai atsistate. lO jau taip buvau apsidziaugus, kad galesiu nueiti i normalia kirpykla. Psoriaze pas mane tik galvoje (plaukuose) yra, isbandziau kruva visokiu tradiciniu ir netradiciniu gydymo budu - nei vienas nepadejo visiskai pasalinti ligos. Taip noreciau normaliai nusikirpti, pasidaryti grazia sukuosena, nes dabar tenka tenkintis mamos pagalba- bet ka ji ten, pakerpa galiukus ir tiek sad.gif. O plaukai atrodo baisiai...sad.gif
Bijau eiti i kirpykla, nes isivaizduoju, kad kirpeja pamacius galvos oda pasibaises sad.gif Aisku, galima nusispjauti ir reikalauti, kad ji dirbtu savo darba...Bet visvien labai nejauku ir nemalonu:(
Gal galite ka patarti - kur ir kaip Jus kerpates?



Ka man dermatologe pasake,kai diagnozavo psoriaze- " Na, apsikamsyk pagalvem, neik i lauka, zodziu visaip venk streso ir nepaumes ta liga". Juokas juokais,bet tai tikrai didele problema,kol neperpranti,kas tavo ligai labiausiai nepatinka smile.gif
Man taip pat pasireiskia tik galvoje. Svarbiausia naudoti sampunus be jokiu kvapikliu ir PARABENU (jie kenkejai didziausi), visada skalauti plaukus balzamu. Plauti galva tik vesiu vandeniu, jokiai budais neplauti karstu ir plauti daznai,nes psoriazei nepatinka,kai galvos oda riebaluojasi savaime.
Ideliausia,ka radau savo galvai- PLAUKU DAZYMAS smile.gif po dazymo visa menesi bunu rami,nes kazkaip dazai sumuazina tos ligos pozymius. zinoma ne visi dazai tinka,geriau geresnius pasirinkti.
Atsakyti
Ar esat kas bande tept ant pazeistu vietu gryna salidola?
Atsakyti
alų gerti nesveika smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuzia @ 2010 08 16, 18:10)
Ar esat kas bande tept ant pazeistu vietu gryna salidola?

user posted image

tokį? blink.gif
Atsakyti
solidolas - grynas tepalas... Nesuprantu kaip jį būtų galima naudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarė @ 2010 08 18, 09:49)

Nu huh.gif .

Skamba keistai, nu bet ir Kartalino sudety yra salidolo.
Mano puskei buvo stipriai isreiksta zvyneline(delnu ir padu), ko tik neisbande doh.gif , padejo labiausiai kartalinas, bet gryna salidola vadina stebuklu. Daugiau nei metai nera nei zymes. Akyse zaizdos traukesi. Sake, tete is bidonelio garaze paseme indukan laugh.gif . O tokia rekomendacija jos tetis isgirdo is pazistamu daktaru - jis ilga laika dirbo greitojoj.

As tai vargstu su scalp psoriasis unsure.gif . Susigydau, bet vel po kurio laiko islenda. Nedaug, bet erzina. Tepu tik kartalinu ir salidolu. MB labai jautrus kvapam, tai sako, smirda rukyta desra bigsmile.gif doh.gif lotuliukas.gif . Jeigu daugiau uztepu, tai issiplauna sunkiai, bet staila koki tik nori tada padarysi bigsmile.gif . Nereik ni putu, ni lako cool.gif .
Bet svarbiausia, tai reik susitvarkyt organizmo vidu. Labai issiderinus mano nervu sistema unsure.gif . Pertempiau truputeliuka su savo perfekcionizmu. Tai geriu valerijonus(Kalms biggrin.gif info musu angliokem), vitB(jis stiprina nervu sistema). Daug miegu, kol atostogos. Ir stengiuos nedepresuot.
Atsakyti
laugh.gif tai supratau pati tepi, ir padeda?
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 08 18, 10:11)
solidolas - grynas tepalas... Nesuprantu kaip jį būtų galima naudoti g.gif

Salidolo neplatinu ir reklamos nedarau laugh.gif . Bet pabandyti verta didis.gif
Papildyta:
QUOTE(Šarė @ 2010 08 18, 10:50)
laugh.gif tai supratau pati tepi, ir padeda?

Nu bral, nezinau kas reiskia nepadeda. Buvo zaizdeles prie plauku linijos, tai uzgijo per nakti. Nzn, ar cia greit ar nea, nes kai tik suzinojau kas man yr, tai ir kreipiaus iskart i puske, nes jin kryziaus kelius nuejus 2jose salyse, bent atsirinkus kas kaip. Tai jin ir dave man ir kartalino, ir salidolo. Tai kartalinas buvo gerai tiek, kad atmirke pleiskanas, bet zaizdeles liko. Gi bijojau tept gryna salidola, dar ant galvos doh.gif . Nu bet kaip sako, ir shuda teptum, jei tik padetu cool.giflaugh.gif . Tai ir pameginau. Nu ir uzgijo.
Atsakyti
laugh.gif

nu šūdą gal mažiau bijau tept laugh.gif

o smirda labai?
Atsakyti
QUOTE(Šarė @ 2010 08 18, 13:02)
laugh.gif

nu šūdą gal mažiau bijau tept laugh.gif

o smirda labai?


Mano teciui ant koju buvo labai stipri zvyneline - jis irgi tepdavosi grynu salidolu. Mazdaug po 4-5 patepimu visiskai praeidavo ir kokius metus, o kartais ir ilgiau budavo ramu...
As irgi stebejausi ir raukiausi, bet rezultata maciau savo akimis.
Beje smirda tikrai smarkokai - kvapas panasus kaip autoservise biggrin.gif. Bet kam yra ant kuno, tai ganetinai nesunkiai galima ta kvapa "nuplaut". Va pas ka galvoje, tai jau bais
iau - isigeria i plaukus ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dizaster: 18 rugpjūčio 2010 - 12:23