Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė - 8

QUOTE(Čili @ 2010 10 01, 11:48)
oi, dėl tų gėdijimųsi visų ir man ne kas buvo smile.gif Aišku aš labai nedaug turiu židinukų, bet vistiek smile.gif Po gimdymo galvoje atsirado, tai taip gėda buvo pas kirpėją eiti... Bet nuslinkau, iš anksto perspėjau,kad man Pso, tai ji tik nusišypsojo, sako žinau aš tą ligą, daug klienčių su dermatitais ir psoriaze ateina, nieko tokio wink.gif Tai kažkaip ir einu vis pas tą pačią,kad nejausti gėdos pas kitas..

As turiu savo 1 kirpeja , tai ji nesistebi nes jos vyras turi sita problema ,tai mane supranta ,pakalbam ta tema ir nera jokio diskomforto einant i kirpykla. Viena syk teko eiti pas kita (pabandyti profesionala) biggrin.gif na tada su dermovate pagalba ir galva svari biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Robytex @ 2010 09 30, 05:32)
Sveikos mergaites... Sergu sia liga jau ilgokai... jau susidraugavau tai ir perdaug nebepergyvenu aisku uzeina tokios dieneles kad pradedi nervuotis del galvos pleiskanu ar demeliu ant kuno.... Galiu pasidalinti savo patirtimi del sios ligos gydymo... Pasiule isbandyti ozono terapijas ir galiu pasakyti kad buvo pinigai ismesti veltui ir gana nemazi.... Db radau galvai nakvisu alieju ir sampuna su nakvisom man jis labai padeda..... Gal ir jus pameginkit?  4u.gif

labukas 4u.gif

aciu uz pasiulima 4u.gif

man sio metu labai daug zaizdeliu,taip draskau galva,kad negaliu doh.gif
Atsakyti
Sakykit,ar čia dabar visiems taip ar tik mano sūnui g.gif labai sparčiai plist pradėjo ir tokie mažyčiai plėmukai dar verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2010 10 05, 07:23)
Sakykit,ar čia dabar visiems taip ar tik mano sūnui  g.gif labai sparčiai plist pradėjo ir tokie mažyčiai plėmukai dar  verysad.gif


orams atvėsus, rudeniop įprastai man irgi paūmėjimai,deja sad.gif Seniau eidavau į soliariumą,bet dėl apgamų bijau, tai kankinuosi šiemet..
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Mielosios, gal kuri išbandėte Tailando žolelių tepaliukus nuo žvynelinės ir ne tik? Juos taip nesenai pradėjo reklamuoti ir sako, kad poveikis labai efektyvus. Labai lauksiu atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
Įsigijau salidolo,bet bandysiu teptis tik mėnesio gale,kai apsilankysiu pas dermatologą,visas komplektas vaistų nieko nemačyjo. doh.gif verysad.gif Dar labiau išsiplėtė. verysad.gif
Atsakyti
Nuo zvynelines beveik nekenciu, tik ant alkuniu yra vos vos, o diagnozavo kai karta eme niezeti blauzdu priekius, ir nukasydavau iki kraujo, na bet tas praejo. Liudniau kad nuo zvynelines skauda smulkiuosius sanarius, cia taip netycia, del kitos ligos besikonsultuodama su reumatologe issisnekejau kad buvo diagnozuota ir zvyline, tai padare kazkoki tyrima (tariasi kaip liash kazkoks), ir pasake kad teigiamas ir kad kentes tie sanariai. Sake gimiau su tokiu tuo tyrimo rezultatu, nezinau ar galima is anksto zinant apsisaugoti, bet sanariukai tai kartais taip uzeina, kad ir spausdinti sunku, nors tiesiogiai nuo zvynelines nekenciu. Gal turit kokiu nors patarimu nuo tu sanariu?
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2010 10 05, 19:46)
Įsigijau salidolo,bet bandysiu teptis tik mėnesio gale,kai apsilankysiu pas dermatologą,visas komplektas vaistų nieko nemačyjo. doh.gif  verysad.gif Dar labiau išsiplėtė. verysad.gif

Jei ne paslaptis, kokius vaistus naudojai? Gal netinkami, kitokiu reikia. Man pvz, nelabai tinka Dermovate tepalas, kažkiek pradžioje padėjo, bet vėliau nieko gero. Labiau padeda gaminami vaistinėje vaistai, prie ju dar naudoju krema ir tepaliuka, Tai rezultatas matosi, nors ir iš lėto.
O salidolas tai ir mane domina, svarstau pamėgint jį patepliot g.gif
Atsakyti
sveikos,
nu žinokit su sąnariais ir man ne kas unsure.gif Kartais tiek nudiegia alkūnes ar kelius, irgi nei paeit, nei megzti ar rašyti nesugebėčiau... unsure.gif Bet tai ką daryt? Ar dar kam yra taip? Gal tikrai nuo psoriazės tie sąnariai pažeidžiami, jei jau būna žmonėms ir nagus pažeidžia..
Atsakyti
Aš kai kalbėjau su gydytoja,tai sakė jeigu sūnui pradės skaudėti sanarius kreiptis pas gydytoją.Sakė,kad net ir invalidumą tada duoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 06, 09:50)
sveikos,
nu žinokit su sąnariais ir man ne kas unsure.gif Kartais tiek nudiegia alkūnes ar kelius, irgi nei paeit, nei megzti ar rašyti nesugebėčiau... unsure.gif Bet tai ką daryt? Ar dar kam yra taip? Gal tikrai nuo psoriazės tie sąnariai pažeidžiami, jei jau būna žmonėms ir nagus pažeidžia..


Psoriaze pazeidzia ne tik oda, bet nagus ir sanarius (dar kitaip vadina berods prosiaziniu artritu) irgi. Ne visiems zmonems, bet kai kuriems "pasiseka" labiau.

Turiu klausima: ar kuri naudojate siuo metu kartalino tepala? Jeigu taip, tai KAIP butent? g.gif As, asmeniskai, diena juo teptis negaliu, man nezmoniskai smirda, be to, nenoriu isteplioti viska aplinkui, nakciai irgi nepatogu, nes patalyne po to prisigeria to kvapo doh.gif o kai uzsidejau ant pateptu ranku medvilnines plonas pirstinaites, tai nudeginau sau oda doh.gif Gal cia tiesiog man netinka jis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 09 21, 15:19)
bandžau, bet geresnis efektas pasirodė su taukmedžio sviestu..


Sveiki 4u.gif

gaL pasakytumėt kur galima įsigyti to taukmedžio sviesto?
Atsakyti