Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

parduotuvėse visokių yra, bet reikia imti būtinai nerafinuotus smile.gif
Atsakyti

 i 
Tema apie ALIEJUS.
Pakelkit akis į pavadinimą prieš rašydamos ir naudokitės paieška, jei turit klausimų, o ne off -top'inkit, kur papuola.
Atsakyti
QUOTE(asami @ 2010 09 15, 13:37)
  Esu bandzius ir kokosu tept, bet labai trumpai, kadangi cia pasiskaiciau, kad veidui netinka, tai nieko nenutiko (o poveikis buvo puikus!). Gal vis delto pabandyt kokosu vel? Ar buna, kad tinka kai kuriom veidui kokosu aliejus?


Isties kiekvienai individualiai tas tikimas ar netikimas. As veidui naudoju ir kokoso alieju (nerafinuota), man viskas gerai. Tik tepu ne visa veida, o tam tikras veido sritis ir labai po nedaug. Turiu omeny ne storu sluoksniu... O pvz mano draugei (jos oda rieboka) sitas aliejukas netinka, jai labai kemsa poras.
Tiesa, man aliejai tikrai kokybiski Kvapu namuose. Ne karta esu pirkusi ir JAV internetinese pardese... Reiks dar isbandyt ir LT internetineje pardeje parduodamus aliejus, tai www.naturalusgrozis.lt
Atsakyti
Erškėtrožių al. labai fainas thumbup.gif Naudoju jį vakare su apelsinų ir greipfrutų EA. Rytais tepu lazdynų al, mano mišriai odai labai tiko, lengvai susigeria, nelieka riebumo jausmo. Ir kvapas wub.gif Dar labai patinka sezamų kvapas, kokosų, o va, abrikosų al. kažko nelabai unsure.gif , toks kaip obuolių sėklyčių ax.gif
Atsakyti
ERsketroziu super wub.gif o ir plauku galiukams man labai tinka...
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 09 20, 20:01)
ERsketroziu super wub.gif o ir plauku galiukams man labai tinka...


koks poveikis ir jusu odos tipas?
kokius dar isbandet, kad galetumet palyginti?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 09 22, 10:23)
koks poveikis ir jusu odos tipas?
kokius dar isbandet, kad galetumet palyginti?

Mano oda manyciau misri smile.gif yra ir inkstiriuku,ir poros isiplete kaikur.ersketroziu man palygina odos spalva,bent jau man ji grazesne atrodo,siek tiek gal ir poras sutraukia g.gif .oda lieka minksta,svelni.Gerai labai isigeria.Bandziau daug.lazdyno riesutu,alyvuogiu,kokosu,avokadu,abrikosu kauliuku,kvieciu zelmenu,makadamiju,saldziuju migdolu.poras gerai sutraukia lazdynu.tiesiog is karto poveiki maciau.Kokosu tiesiog dievinau,bet matyt veido odai jis man nelabai.Poras plecia ax.gif .Toki kaip neutralu galeciau isskirti abrikosu kauliuku.Manau jis daugeliui tiktu.tiesiog minksta ,svelni odyte nuo jo.Tik visus reikia naudot mazais kiekiais.As pirma negailejau blush2.gif bet pamaciau ,kad nieko gero.O
kiti kazkaip nepadare ispudzio.Tiesa .dariau misinuka,makadamiju,abrikosu kauliuku ir dar kazkurio nebepamenu..tai kuno odai buvo tiesiog super.mat ji man saltuoju metu linkusi sauseti.Na ir aisku kuno odai labai tiko kokosu aliejus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 09 22, 10:52)
Mano oda manyciau misri smile.gif yra ir inkstiriuku,ir poros isiplete kaikur.ersketroziu man palygina odos spalva,bent jau man ji grazesne atrodo,siek tiek gal ir poras sutraukia g.gif .oda lieka minksta,svelni.Gerai labai isigeria.Bandziau daug.lazdyno riesutu,alyvuogiu,kokosu,avokadu,abrikosu kauliuku,kvieciu zelmenu,makadamiju,saldziuju migdolu.poras gerai sutraukia lazdynu.tiesiog is karto poveiki maciau.Kokosu tiesiog dievinau,bet matyt veido odai jis man nelabai.Poras plecia ax.gif .Toki kaip neutralu galeciau isskirti abrikosu kauliuku.Manau jis daugeliui tiktu.tiesiog minksta ,svelni odyte nuo jo.Tik visus reikia naudot mazais kiekiais.As pirma negailejau blush2.gif bet pamaciau ,kad nieko gero.O
kiti kazkaip nepadare ispudzio.Tiesa .dariau misinuka,makadamiju,abrikosu kauliuku ir dar kazkurio nebepamenu..tai kuno odai buvo tiesiog super.mat ji man saltuoju metu linkusi sauseti.Na ir aisku kuno odai labai tiko kokosu aliejus smile.gif

Tiesa,dar sezamu bandziau.na jis ir odai ir plaukam tikrai geras.lyg ir spuogeliu nuo jo pamazeja g.gif .tik jo kvapas man gana ikyrokas.Bet gal cia tik man,nes uosle mano labai jautri.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 09 22, 09:54)
Mano oda manyciau misri smile.gif yra ir inkstiriuku,ir poros isiplete kaikur.ersketroziu man palygina odos spalva,bent jau man ji grazesne atrodo,siek tiek gal ir poras sutraukia g.gif .oda lieka minksta,svelni.Gerai labai isigeria.
mano tokie pat ispudziai apie ersketr. al. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kur aliejukus perkate, mane lazdyno riesutu domina labai?

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jupato @ 2010 09 22, 16:11)
Kur aliejukus perkate, mane lazdyno riesutu domina labai?
aciu 4u.gif
pvz. cia
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 22, 16:18)
mano tokie pat ispudziai apie ersketr. al. drinks_cheers.gif

vadinasi man nesivaidena drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(jupato @ 2010 09 22, 17:11)
Kur aliejukus perkate, mane lazdyno riesutu domina labai?

aciu 4u.gif

na as tai perku Aliejaus parduotuveje ax.gif nors kaikam atrodo,kad jie ten gali but prasti.man tai patinka smile.gif
Atsakyti
apie erškėtuogių ar erškėtrožių čia kalbate?
aš naudoju nakčiai erškėtuogių, tai man jis labai patinka, pastebimai oda gražiau atrodo, retkarčiais ryte lazdynų naudoju, bet nelabai mėgstu, nes turiu kirpčius ir oda riebi, tai labai greit susiriebaluoja, o kai visą dieną darbe praleidžiu, tai ne kaip atrodau su susiriebalavusia gryfka ir blizgančiu veidu smile.gif
Atsakyti