Įkraunama...
Įkraunama...

●●●●●_Panevėžio darželiai_●●●●●

http://www.panevezys....aspx?tabID=870
Čia pažiūrėk, turėtų padėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2011 01 22, 23:35)
http://www.panevezys....aspx?tabID=870
Čia pažiūrėk, turėtų padėti  4u.gif

aciu, sita as maciau, bet yra ne vienas aplink darzelis. gal i kokia savyvaldybe skambintis del to?visiskai zalia tame reikale doh.gif
Atsakyti
Laba,
mes einam į "Rugelį" ir labai patenkinti. Ten viskas pagal Valdorfo metodiką. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ccikas @ 2011 01 22, 18:05)
Aš irgi dar kartą (gal koki trečią), bandau užklausti ar kas nors ką nors gero/blogo gali papasakoti apie Dembavos darželį g.gif . Ir kaip ten yra su kaimietukais ar galima mums į miestą? g.gif Nes nuomonių tai girdėjau įvairių, kategoriškai nėra taip arba ne, kaip suprantu. doh.gif

Į miestą galit tik tokiu atveju, jei mieste priregistruotas vaikas (kiti registruoja pas gimines, bobutes ir t.t, kad priimtų į miesto darželį doh.gif ). O į Dembavos daržiuką, tas kur prie upės, tai veda mano sesuo vaiką ir labai patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(uogyte @ 2011 01 23, 18:51)
Laba,
mes einam į "Rugelį" ir labai patenkinti. Ten viskas pagal Valdorfo metodiką.  thumbup.gif

Norėjau paklaust, kadangi rugelis nerenovuotas, ar grupėje nešalta? unsure.gif Mes "Rugelio" kieme gyvenam, bet prisiklausiau, kad ten labai šalta g.gif Mums taip būtų patogu ten eiti. aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes.Man iskilo klausimelis,tikiuosi galesite man padeti.
Nuo balandzio men planuojame eiti i K.Ramanausko katalikiska darzeli.As zinoma grysiu i darba.Bet galvoju,kur reikes per vasara deti dukryte.. schmoll.gif Tas darzelis vasara tai nedirba...Tai va man idomu,kaip susirasti darzeli vasarai?Patys turime is anksto kazkur uzsirasyti,ar musu lankomas darzelis tures kazkoki per vasara dirbanti rekomenduoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(princese3 @ 2011 01 24, 11:58)
Norėjau paklaust, kadangi rugelis nerenovuotas, ar grupėje nešalta? unsure.gif  Mes "Rugelio" kieme gyvenam, bet prisiklausiau, kad ten labai šalta g.gif Mums taip būtų patogu ten eiti. aciuks.gif

Kai kuriose grupėse langai pakeisti, kai kur - ne...
Labai šalta nėra buvę (langai pas mus grupėje 2 aukšte - nekeisti, tik užsandarinti), gruožio mėnesį kai pas mus namie buvo +16 C, tai grupėje apie 19-20 C, na rūbinėlėj aišku apie 13-14 C... bet vaikai - juda, maniškei visad liepiu megztuką nusirengti, nes sušyla...
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2011 01 24, 21:11)
Kai kuriose grupėse langai pakeisti, kai kur - ne...
Labai šalta nėra buvę (langai pas mus grupėje 2 aukšte - nekeisti, tik užsandarinti), gruožio mėnesį kai pas mus namie buvo +16 C, tai grupėje apie 19-20 C, na rūbinėlėj aišku apie 13-14 C... bet vaikai - juda, maniškei visad liepiu megztuką nusirengti, nes sušyla...

Ačiū už išsamų atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 01 24, 13:13)
Sveikos,mamytes.Man iskilo klausimelis,tikiuosi galesite man padeti.
Nuo balandzio men planuojame eiti i K.Ramanausko katalikiska darzeli.As zinoma grysiu i darba.Bet galvoju,kur reikes per vasara deti dukryte.. schmoll.gif Tas darzelis vasara tai nedirba...Tai va man idomu,kaip susirasti darzeli vasarai?Patys turime is anksto kazkur uzsirasyti,ar musu lankomas darzelis tures kazkoki per vasara dirbanti rekomenduoti? g.gif

kuris is dirbanciu jums bus patogus ir norimas i ta galit ir vesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 01 25, 14:23)
kuris is dirbanciu jums bus patogus ir norimas i ta galit ir vesti  mirksiukas.gif



Tai ta suprantu,bet turbut tie darzeliai vasara pilni buna,turbut is anksto reikia uzsirasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 01 25, 16:52)
Tai ta suprantu,bet turbut tie darzeliai vasara pilni buna,turbut is anksto reikia uzsirasyti  g.gif

to tikrai nezinau blush2.gif bet manau kai jau pradeda vasarai rinkti grupes tai yra ne tik grupese bet ir stenduose iskabinti pranesimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 01 24, 12:13)
Sveikos,mamytes.Man iskilo klausimelis,tikiuosi galesite man padeti.
Nuo balandzio men planuojame eiti i K.Ramanausko katalikiska darzeli.As zinoma grysiu i darba.Bet galvoju,kur reikes per vasara deti dukryte.. schmoll.gif Tas darzelis vasara tai nedirba...Tai va man idomu,kaip susirasti darzeli vasarai?Patys turime is anksto kazkur uzsirasyti,ar musu lankomas darzelis tures kazkoki per vasara dirbanti rekomenduoti? g.gif

Pas mus pernai pavasarį auklėtojos sąrašus sudarinėjo, kas eis į vasarinį darželį. Jei kam netiko darželis, į kurį mūsų darželio vaikai buvo nukreipti, patys skambino į kitus vasarinius darželius ir užsirašė.
QUOTE(Gabii__ @ 2011 01 22, 23:21)
sveikos mergaites. esu nesenai gyvenanti Panevezyje, nelabai dar gaudausi kur kokie darzeliai yra, bet jau domiuosi del saviskio.
Gal yra gyvenanciu kur aplinkui/ar kas zino, koks darzelis priklauso gyvenatiems Klaipedos gatveje, pries Zara. arba kokie aplinkui yra. arba gal kas galetu kur nukreipti, kur rasciau sia informacija, nes gal blogai ieskau, bet nerandu g.gif
busiu labai dekinga atsakiusioms 4u.gif

Kiek žinau, Panevėžio darželiai nėra perpildyti, tad ko gero į bet kurį patinkantį galima eiti. Pagal vietą jums galėtų "Žvaigždutė" priklausyt, bet negarantuoju.. Dar netoli "Taika", "Rugelis", "Aušra", "Papartis".
Mes einam į "Taiką", užsirašėm pernai vasarą, o po mėnesio jau pradėjom lankyti. Darželiu labai patenkinta esu, dukros grupės vaikai nelabai skuba namo eiti smile.gif Auklėtojos ir šeimininkė labai vaikus mylinčios pasitaikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 01 22, 23:21)
sveikos mergaites. esu nesenai gyvenanti Panevezyje, nelabai dar gaudausi kur kokie darzeliai yra, bet jau domiuosi del saviskio.
Gal yra gyvenanciu kur aplinkui/ar kas zino, koks darzelis priklauso gyvenatiems Klaipedos gatveje, pries Zara. arba kokie aplinkui yra. arba gal kas galetu kur nukreipti, kur rasciau sia informacija, nes gal blogai ieskau, bet nerandu g.gif
busiu labai dekinga atsakiusioms 4u.gif

Mes ten pat gyvenam mirksiukas.gif , tai einam į "Purieną", per kiemus vos kelios minutės užtrunka smile.gif
Jums net per langą turėtų matytis, juk aukščiau gyvenat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smufyte: 26 sausio 2011 - 18:37