Įkraunama...
Įkraunama...

●●●●●_Panevėžio darželiai_●●●●●

QUOTE(Alexandra83 @ 2011 01 26, 17:58)
Pas mus pernai pavasarį auklėtojos sąrašus sudarinėjo, kas eis į vasarinį darželį. Jei kam netiko darželis, į kurį mūsų darželio vaikai buvo nukreipti, patys skambino į kitus vasarinius darželius ir užsirašė.

Kiek žinau, Panevėžio darželiai nėra perpildyti, tad ko gero į bet kurį patinkantį galima eiti. Pagal vietą jums galėtų "Žvaigždutė" priklausyt, bet negarantuoju.. Dar netoli "Taika", "Rugelis", "Aušra", "Papartis".
Mes einam į "Taiką", užsirašėm pernai vasarą, o po mėnesio jau pradėjom lankyti. Darželiu labai patenkinta esu, dukros grupės vaikai nelabai skuba namo eiti smile.gif Auklėtojos ir šeimininkė labai vaikus mylinčios pasitaikė  smile.gif

aciu labai, reiks aplankyti jauciu darzelius ir paziurinet pirma ju visu bukle bei pasiaiskinti apie juos

QUOTE(smufyte @ 2011 01 26, 18:36)
Mes ten pat gyvenam mirksiukas.gif , tai einam į "Purieną", per kiemus vos kelios minutės užtrunka smile.gif
Jums net per langą turėtų matytis, juk aukščiau gyvenat biggrin.gif

nugi taip:)) ir ar patenkinti?
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 01 26, 20:10)
nugi taip:)) ir ar patenkinti?

Labai patenkinti thumbup.gif Vaikas eina mielu noru, kartais net sunku išvesti namo biggrin.gif Darželis renovuotas, grupėse šilta, gera, jauku. Auklėtojos dirba savo darbą, esu jomis tikrai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2011 01 26, 20:23)
Labai patenkinti thumbup.gif  Vaikas eina mielu noru, kartais net sunku išvesti namo biggrin.gif  Darželis renovuotas, grupėse šilta, gera, jauku. Auklėtojos dirba savo darbą, esu jomis tikrai patenkinta.

o kaip del uzsirasymo ir pradejimo eit i? as labai noreciau uzsirasyti dabar o leisti nelabai nuo sezono, o apie vasari kitais metais/ g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 01 26, 20:28)
o kaip del uzsirasymo ir pradejimo eit i? as labai noreciau uzsirasyti dabar o leisti nelabai nuo sezono, o apie vasari kitais metais/ g.gif

Manau reikia nueiti pas direktorę ir pasikalbėti. Turbūt parašysit prašymą, kad norit eiti nuo tada ir tada ir pasakys, bus vietų ar ne.
Atsakyti
mums su Taika labai blogi prisiminimai.laaaabai.stebekit ir paklausinekit retkarciais vaikus.
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2011 01 26, 20:38)
Manau reikia nueiti pas direktorę ir pasikalbėti. Turbūt parašysit prašymą, kad norit eiti nuo tada ir tada ir pasakys, bus vietų ar ne.


ok, reiks nuzingsniuoti:)
QUOTE(Dumza @ 2011 01 26, 20:47)
mums su Taika labai blogi prisiminimai.laaaabai.stebekit ir paklausinekit re tkarciais vaikus.

papasakokit gal placiau g.gif kad paskui neuzsirauti.
Atsakyti


papasakokit gal placiau g.gif kad paskui neuzsirauti.
[/quote]
ner ko slepti,aukletojos musa vaikus.aisku ne visos,bet deme darzeliui yra.
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2011 01 26, 21:05)
papasakokit gal placiau g.gif kad paskui neuzsirauti.

ner ko slepti,aukletojos musa vaikus.aisku ne visos,bet deme darzeliui yra.
[/quot doh.gif e]
nu jei jau yra toks faktas, tai reikia issibraukti si darzeli tikrai, kam bereikalinga rizika
Atsakyti
[quote=Dumza,2011 01 26, 21:05]
papasakokit gal placiau g.gif kad paskui neuzsirauti.
[/quote]
ner ko slepti,aukletojos musa vaikus.aisku ne visos,bet deme darzeliui yra.
[/quote]
Norėtusi sužinoti tų auklėtojų pavardes, galima į až.
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 01 24, 12:13)
Sveikos,mamytes.Man iskilo klausimelis,tikiuosi galesite man padeti.
Nuo balandzio men planuojame eiti i K.Ramanausko katalikiska darzeli.As zinoma grysiu i darba.Bet galvoju,kur reikes per vasara deti dukryte.. schmoll.gif Tas darzelis vasara tai nedirba...Tai va man idomu,kaip susirasti darzeli vasarai?Patys turime is anksto kazkur uzsirasyti,ar musu lankomas darzelis tures kazkoki per vasara dirbanti rekomenduoti? g.gif



QUOTE(ingauk @ 2011 01 25, 15:23)
kuris is dirbanciu jums bus patogus ir norimas i ta galit ir vesti  mirksiukas.gif

teko susidurti su situacija. atsakymas buvo - vasarą lanko tie vaikai, kurie JAU LANKĖ darželius prieš vasarą.
žinoma galite pagudrauti wink.gif pradėti lankyti gegužę smile.gif o vasarą vaikams ir priprasti prie darželio sunkiau - nuolat kintantys vaikai ir auklėtojos.
Atsakyti
QUOTE(ccikas @ 2011 01 22, 17:05)
Aš irgi dar kartą (gal koki trečią), bandau užklausti ar kas nors ką nors gero/blogo gali papasakoti apie Dembavos darželį g.gif . Ir kaip ten yra su kaimietukais ar galima mums į miestą? g.gif Nes nuomonių tai girdėjau įvairių, kategoriškai nėra taip arba ne, kaip suprantu. doh.gif

Dembavos darzelis-super super-jokiu priekaistu,taip pat rasau ne pirma karta,net ner ko listi i miesta jei jau rajone gyvenat.Saunus kolektyvas,puikus kiemas,viduje silta,nezinau ka dar pridurt,klauskit ka galesiu papasakosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oo, pagaliaus kai kas atsiliepe!!! Malonu girdeti gerus atsiliepimus, nes labai svarstau del miesto darzeliu. Dar labai domina mane butent ugdymas, ar ko vaikucius (virs 3 m.) ismoko, ar pakankamai uzsiima su jais. g.gif

QUOTE(gladiole @ 2011 02 04, 15:52)
Dembavos darzelis-super super-jokiu priekaistu,taip pat rasau ne pirma karta,net ner ko listi i miesta jei jau rajone gyvenat.Saunus kolektyvas,puikus kiemas,viduje silta,nezinau ka dar pridurt,klauskit ka galesiu papasakosiu. mirksiukas.gif

Atsakyti