Įkraunama...
Įkraunama...

●●●●●_Panevėžio darželiai_●●●●●

QUOTE(paryziete @ 2010 02 03, 15:53)
... bet žiūriu nusifilosofavau čia gi darželių tema:)

pafilosofuoti - visda galima...
.....
Turiu prieš akis pavyzdį -- mano vyras... Augintas tradiciškai - kaip ir buvo liepiama prieš 40 metų: kūdikis maitintas ne dažniau kaip 4 val., nei dienos nemiegojo tėvų lovoje, nuo metų - į lopšelį, darželį... Ir t.t. - viskas pagal knygas ir gydytojų paliepimą...
BET - suveiki kitas - žmogiškasis faktorius - jo mama -- kontroliavo kiekvieną jo žingsnį, neleido nieko nei spręsti, nei DARYTI savarankiškai (kai mes susipažinome su juo prieš 14 metų -- ji vis dar sprendė - kokias užuolaidas, kokius baldus pirkti, kuo jis turi rengtis, kuo jis turi maitintis...)
Rezutate - iš teorijos (kad tik vaikas perdaug neprisirištų prie mamos - t.y. negalima duoti krūties ilgiau kaip du mėnesius, nemigdyti kartu, nenešioti ant rankų) - gavosi visiškai priešingas rezultatas - asmenybė, kuri ir pasens nesugebėdama savarankiškai spręsti problemų, priimti sprendimų, paprasčiausiai padaryti paprastus darbus (o kam juos daryti - pasidarys patys, arba mama padarys, arba žmona...), bet - realiai - ir nepatyręs mamos meilės, ką jis dabar gana dažnai prikiša savo motinai...
....................
pasifilosofinau ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2010 02 02, 15:06)
http://www.valdorfoc...p?which=rugelis mes einam į 6gr. pas auklėtoją Silvą (tik grupės darbo laikas trumpas nuo 8,30 iki 15,30)
4u.gif


O, ar į šį darželį reikia užsirašyti iš anksto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Breila: 03 vasario 2010 - 17:49
QUOTE(Breila @ 2010 02 03, 17:49)
O, ar į šį darželį reikia užsirašyti iš anksto?

Kiek žinau - išanksto nereikia, nebent norite pakliūti į kokią konkrečią grupę, kuri yra pilnai užpildyta...
Geriausiai - nueikite pas direktorę - pasikalbėsite...
Atsakyti
Labas vakaras,norėčiau susirasti nors vieną mamą,kuri leido savo vaikelį
į "Ąžuoliuką", konkrečiau - "Drambliukų" grupę pas auklėtojas Meilutę ir Rimą.Esu daugiau nei nusivylusi,norisi susžinoti,ar aš keliu per didelius reikalavims,ar būta ir kitų panašių atvejų,kai vaikas primušamas kitų ir į tai nekreipiama dėmesio,vaikšto su skirtingom šlepetėm ant skirtingų kojų ir niekam tai nerūpi,pradeda nei iš šio nei iš to šlapintis į lovą,naktimis rėkti, o rytais isterikuoti,kad neis į darželį ir dar amžinai skųstis,kad ją muša ir vardinčiau aš čia ilgai..
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2010 02 06, 18:18)
...ar aš keliu per didelius reikalavims,ar būta ir kitų panašių atvejų,kai vaikas primušamas kitų ir į tai nekreipiama dėmesio,vaikšto su skirtingom šlepetėm ant skirtingų kojų ir niekam tai nerūpi,

čia labai normalūs atvejai - vaikai tarpusavyje bet kur ir bet kada gali susimušti (mūsų grupės auklėtojų pozicija tėvų atžvilgiu, kad nereikia akcentuoti vaikų pasistumdymų, išskyrus atvejus, kai iš tikro atsiranda problemų. Teko stebėti, kaip jos sprendžia vaikų konfliktus, likau patenkinta). Šlepetės - iš viso nekreiptinas atvejis - kad tik "tokie" nutikimai būtų, tai būtų idealu...

QUOTE(Shater @ 2010 02 06, 18:18)
pradeda nei iš šio nei iš to šlapintis į lovą,naktimis rėkti, o rytais isterikuoti,kad neis į darželį ir  dar amžinai skųstis,kad ją muša ir vardinčiau aš čia ilgai..

ČIA - jau daug sudėtingesni dalykai - kokio amžiaus jūsų vaikutis? Gali būti problematiškas bendravimas tiek iš auklėtojų pusės, tiek ir vaiko amžiaus krizės... BET - šito taip paprastai palikti nereikėtų - bandykite kalbėtis su auklėtojomis, aiškintis, kaip vaikas bendrauja grupėje, ką daro, ko nedaro, paaiškinkite dėl rėkimo naktį, dėl šlapinimosi... T.Y. - su auklėtojomis APTARKITE vaiko elgesį... Tik - tą darykite ramiai, konkrečiai, korektiškai...
Atsakyti
Sveikutės,mamytės,gal yra mamyčių,kurios savo aukselius veda į Bernatonių darželį.Norėčiau informacijos, nes savo mažajam reikia nuo rudens parinkti ugdymo įstaigą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2010 02 06, 19:18)
Labas vakaras,norėčiau susirasti nors vieną mamą,kuri leido savo vaikelį
į "Ąžuoliuką", konkrečiau - "Drambliukų" grupę pas auklėtojas Meilutę ir Rimą.Esu daugiau nei nusivylusi,norisi susžinoti,ar aš keliu per didelius reikalavims,ar būta ir kitų panašių atvejų,kai vaikas primušamas kitų ir į tai nekreipiama dėmesio,vaikšto su skirtingom šlepetėm ant skirtingų kojų ir niekam tai nerūpi,pradeda nei iš šio nei iš to šlapintis į lovą,naktimis rėkti, o rytais isterikuoti,kad neis į darželį ir  dar amžinai skųstis,kad ją muša ir vardinčiau aš čia ilgai..

mes jeinam i ta darzeli ir grupe tai tikrai tokiu dalyku nera buve o aukletoja MEILUTE pati geriausia retai tokiu buna atsidavusiu aukletoju.negaliu pasakyti neivieno blogo zodzio tik vien gerus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Taip,nes visas jos dėmesys yra skiriamas tam,kad sutramdyti Jūsų vaiką.Kiti-ramesni vaikai-yra numesti bet kur,nes jie - be pretenzijų ir kitų nepuola.
Papildyta:
QUOTE(Vilusa @ 2010 02 06, 22:21)
ČIA - jau daug sudėtingesni dalykai - kokio amžiaus jūsų vaikutis? Gali būti problematiškas bendravimas tiek iš auklėtojų pusės, tiek ir vaiko amžiaus krizės... BET - šito taip paprastai palikti nereikėtų - bandykite kalbėtis su auklėtojomis, aiškintis, kaip vaikas bendrauja grupėje, ką daro, ko nedaro, paaiškinkite dėl rėkimo naktį, dėl šlapinimosi... T.Y. - su auklėtojomis APTARKITE vaiko elgesį... Tik - tą darykite ramiai, konkrečiai, korektiškai...

Aš jau esu viską išmėginusi, kai mano akyse kita mergaitė išrėžė gabalą odos iš mano vaikės veido,auklė tuo metu kažką skaitė,dukra nuo ryto iki vakaro KARTOJA,kad ją muša, o kai paklausiu,ką daryti,auklės nusiima bet kokią atsakomybę,nes KĄ TIK prisisisiojo(vaikas,kuris jau metai kaip NIEKADA nesisioja į kelnes ),ką tik gavo per veidą (ir dar sako,ko,mama,čia sielojatės,ji gera mergaitė,ji JUK kitų nemuša-lyg tai būtų auklių nuopelnas,kad ji kitų nemuša),visai neseniai vaikšto su spaudžiančiomis šlepetėmis( jau kokį 5 kartą matau),be to šitoj grupėj per 5 mėnesius neišmoko anei vieno eilėraštuko,išskyrus vieną ketureilį naujiems metams - kur čia ugdymas aš net nekalbu.Tame pačiame darželyje lankėm kitą grupę-dukra net namo nenorėjo eiti,taip jai patiko,o dabar matau,kaip ji pati pamažu virsta į užguitą žvėriuką,kuris jau nevalingai trankosi. Rytoj aš kalbėsiuos su direktore ir labai rimtai spręsiu šią bėdą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 07 vasario 2010 - 12:08
QUOTE(Shater @ 2010 02 07, 11:57)
Taip,nes visas jos dėmesys yra skiriamas tam,kad sutramdyti Jūsų vaiką.Kiti-ramesni vaikai-yra numesti bet kur,nes jie  - be pretenzijų ir kitų nepuola.

Nesupratau? blink.gif
Atsakyti
Aš iš ponios profilio supratau, kurios mergaitės mama rašo komentarą.
Atsakyti
QUOTE(Shater @ 2010 02 07, 13:12)
Aš iš ponios profilio supratau, kurios mergaitės mama rašo komentarą.

Na, jums - paranoja biggrin.gif
Jei jau tokia protinga - galėjote pažiūrėti porą postų atgal - butumėte supratusi, kad mano mergaitė lanko kitą darželį nei jūsų.
BET - ir iš paskutinių postų jau matyt tikrai JŪS turite psichologinių bendravimo problemų, o ne auklėtojos...
4u.gif
Atsakyti
Ponia,čia jums paranoja,mano postas apie vaiką buvo skirtas mamai su nicku Oveja. 4u.gif Likusi dalis - atsakymas Jums. 4u.gif
Atsakyti