Įkraunama...
Įkraunama...

Skaistalai

Dar niekada nebuvau tokia patenkinta kosmetiniu pirkiniu, pamačiau per Nomedą kaip pristatinėjo tas madas ir minėjo skaistalus, galvoju nu bralia reik ir man nusipirkt, efektas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , net negalvojau, žandikauliai lygtai paryškėjo, žandai pamažėjo vienžo patenkinta, pirkau GOSH'o o kokius Jūs naudojat ar likot sužavėtos kaip aš????????
Atsakyti
Skaistalai iš tiesų neblogas dalykas ir dar puikesnis kai moki prisiderinti tongue.gif
Jie tiesiog pagyvina makiažą tongue.gif Naudoju įvairių firmų skaistalus,tik ne kiekvieną
dieną,o tik kai noriu įspūdingiau atrodyti wink.gif
Šiaip esu truputį tinginė makiažo darymui todėl retai prisiverčiu naudoti:tiek šešėlius,tiek tonalinį kremą,tiek tušą,na ir žinoma skaistalus blink.gif
IKI clap_1.gif
Atsakyti
As vietoj skaistalu paryskinu skruostus bronzine rutuline pudra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 04 24, 18:16)
As vietoj skaistalu paryskinu skruostus bronzine rutuline pudra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Irgi liuks dalykas,aš irgi tą patį padarau,nes rudų skaistalų neperku wink.gif
Atsakyti
as turiu ir skaistalus ir pudra irgi ryskinuos. pagal nuotaika biggrin.gif
ishvis neisivaizduoju savo makiazo be pilno komplekto priemoniu: makiazo pagrindas, shesheliai, pieshtukas, tushas, lupdazis, skaistalai ir t.t...
mekstu shitoj srity perfekcionizma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 04 24, 19:28)
as turiu ir skaistalus ir pudra irgi ryskinuos. pagal nuotaika biggrin.gif
ishvis neisivaizduoju savo makiazo be pilno komplekto priemoniu: makiazo pagrindas, shesheliai, pieshtukas, tushas, lupdazis, skaistalai ir t.t...
mekstu shitoj srity perfekcionizma biggrin.gif

Del to,visada ir atrodai fantastiskai thumbup.gif thumbup.gif wink.gif
Atsakyti
as is prigimties esu sviesaus gymio, todel skaistalai man be galo liuks daykas, tikrai pagyvina mano blanku veideli. atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 04 24, 19:32)
QUOTE (bea @ 2004 04 24, 19:28)
as turiu ir skaistalus ir pudra irgi ryskinuos. pagal nuotaika  biggrin.gif
ishvis neisivaizduoju savo makiazo be pilno komplekto priemoniu: makiazo pagrindas, shesheliai, pieshtukas, tushas, lupdazis, skaistalai ir t.t...
mekstu shitoj srity perfekcionizma  biggrin.gif

Del to,visada ir atrodai fantastiskai thumbup.gif thumbup.gif wink.gif

agusia wub.gif wub.gif wub.gif
zinok, tu atrodaj geriau uz mane wub.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 04 24, 20:42)
QUOTE (Aga @ 2004 04 24, 19:32)
QUOTE (bea @ 2004 04 24, 19:28)
as turiu ir skaistalus ir pudra irgi ryskinuos. pagal nuotaika  biggrin.gif
ishvis neisivaizduoju savo makiazo be pilno komplekto priemoniu: makiazo pagrindas, shesheliai, pieshtukas, tushas, lupdazis, skaistalai ir t.t...
mekstu shitoj srity perfekcionizma  biggrin.gif

Del to,visada ir atrodai fantastiskai thumbup.gif thumbup.gif wink.gif

agusia wub.gif wub.gif wub.gif
zinok, tu atrodaj geriau uz mane wub.gif

Eik jau eik tik nejuokink,man iki taves dar toli ir manau niekad taves nepasivysiu wink.gif


P.S. Niu pasigiriam kokios mes nuostabios ir paciausios wink.gif wink.gif
Atsakyti
na jau, na jau, tai as taves nepasiveju.. tu gi mane ishmokei sidabrine su ruda derint wink.gif man ir i galva nebutu ateje...
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 04 24, 20:47)
na jau, na jau, tai as taves nepasiveju.. tu gi mane ishmokei sidabrine su ruda derint wink.gif man ir i galva nebutu ateje...

wink.gif wink.gif Nugi kokios mes paciausios esam abi, nereik nei skaistalu wink.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
forumo karalienes biggrin.gif
kad nebutu karalieniskesniu, tai ishvis gerai butu.. cool.gif
Atsakyti