Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

Sveikos 4u.gif

Kaledoms gavau saunia dovana, rinkini siuvinejimo thumbup.gif
sausio 15d. pradejau siuvinet zemelapi thumbup.gif
Paciai pasidare idomu, kiek uztruksiu, todel nutariau viska iamzinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2010 01 24, 21:30)
Sveikos  4u.gif

Kaledoms gavau saunia dovana, rinkini siuvinejimo  thumbup.gif
sausio 15d. pradejau siuvinet zemelapi   thumbup.gif
Paciai pasidare idomu, kiek uztruksiu, todel nutariau viska iamzinti  ax.gif


nu kaip pasisekė tau bigsmile.gif bus gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 01 24, 22:35)
nu kaip pasisekė tau  bigsmile.gif  bus gražu  thumbup.gif


Aha drinks_cheers.gif dosnus buvo Kaledu senelis siais metais wub.gif
Nors kiekvienais metai moka nustebinti biggrin.gif

Kai vaikas uzmigs idesiu nuotrauka, kiek per savaite su truputuka pasistumejau i prieki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2010 01 24, 22:43)
Aha  drinks_cheers.gif dosnus buvo Kaledu senelis siais metais  wub.gif
Nors kiekvienais metai moka nustebinti  biggrin.gif

Kai vaikas uzmigs idesiu nuotrauka, kiek per savaite su truputuka pasistumejau i prieki  biggrin.gif

Nu jooo, įdomu kiek pavyko... Mikdyklelių ir rodykis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai nebelaukiau aš ryto.... Va baigiau
user posted image
Ir dėkui Dantistei už mintį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 24 sausio 2010 - 23:09
[quote=Mur mur,2010 01 24, 21:29]
Banni, saunios Kaledines thumbup.gif siuvai pati, ar rinkinuka pirkaisi? kaip nors praktiskai panaudojai, nei tik dekoracija?

ne,tai ne rinkinukai,gavau schemas.ta kur kaledu senis su maisu isvis ne kojine buvo,pernai viena forumiete paveiksliuka siuvinejo,pasiprasiau schemos ir i kojine sukisau.tas angeliukas turejo buti ant baltos kanvos,ale tuo metu turejau tik zalsva,pasitarus padariau ant zalsvos.siuti pati as nemoku - gelbejo drauge. sunaus kojine kaip dekoracija pasikabinam kai pasipuosiam egle,o kaledu ryta kojinej randa dovanu(ale kaip sunku ja pilna pripildyt dovanu....talpi kokia...),ir paskui kol egle nupuosiam kaip dekoraciaja kabo.tas kitas kojines mergytes irgi gavo prikistas dovanu(kojines normalios,tai pilnos buvo),viena su ta kojine net miegojo po pagalve pasikisus...

ciole. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=čiolė,2010 01 25, 01:02]
Ai nebelaukiau aš ryto.... Va baigiau


thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
REIKIA PATARIMO!!!!
Kazkodel neisnyksta MADEIRA MAGIC markeris! Anksciau naudodavau ir isnykdavo, o sikart jau kelios dienos nenyksta. Biski kai kur nublanko, bet yra vietu kur stovi. Ka daryt? Gal kas bande plaut su vandeniu...? Bet labiau esu linkus nieko nedaryt ir laukt.... g.gif ale nervai nelaiko!!! cool.gif Remint nera skubu, bet nervas ima! verysad.gif

Dabar pradesiu dideli darba siuvinet, tai nusipirkau isplaunama markeri, nes tas jau ir vos gyvas buvo, o kai taip darosi tai ir nervu nebesinori....... bet kad su tuo kas issiuta irgi reikia susitvarkyt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytė: 25 sausio 2010 - 08:08
Čia kaip suprantu savaime išnykstantis? unsure.gif Tai gal pamėgink palukėt ar su šaltu vandeniu tas vietas papurkšt unsure.gif Nes pati naudoju tik išplaunamą, tai pfu pfu pfu nepavedė nė karto. Siuvinėjau virėją, susibraižiau visą, metus laiko siuvinėjau, ir kuo puikiausiai viskas atsiplovė. O kas buvo rašoma ant pakuotės, na kaip naudot ir panašiai...
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 01 24, 14:57)
...ale kiek darbo su tais mažais darbais doh.gif  doh.gif ,vakar visą dieną  siuvinėjau o šiandien visą rytą BieSinausi  lotuliukas.gif ,per tiek laiko būčiau gerą gabalą namuko pasiuvinėjus ax.gif ,o čia-nėr ką parodyt... blush2.gif


bet kokia daili puokstele wub.gif
QUOTE(zuzanele @ 2010 01 24, 15:48)
...Kitas mano darbelis jau eina į pabaigą, bet aš nelabai juo patenkinta. Matosi balta medžiaga... Bet gal taip ir turi būt, juk kur tamsūs siūlai, tai ir matosi, o kur šviesūs, ne  g.gif
.....

lb grazi rozyte 4u.gif

QUOTE(čiolė @ 2010 01 24, 19:55)
Na ir aš noriu pasirodyt vakar dienos darbą  ax.gif  ax.gif užsiBieSinau kol užbaigiau šiandien  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
....


bigsmile.gif koks smagus thumbup.gif
lb lb lb fainuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 01 25, 09:26)
Čia kaip suprantu savaime išnykstantis? unsure.gif  .......... O kas buvo rašoma ant pakuotės, na kaip naudot ir panašiai...


Na taip ir buvo rasoma, kad savaime isnyksta. Ir visada isnykdavo, net greiciau nei reikia doh.gif o sikart uzsakyma turiu kavos mergaites dvi issiuvinet, tai medziagos nedideli gabaleli nusipirkau tik tiek kiek reikia, ir su markeriu zymejausi ir derinau, kad abiem taupiai pakaktu. Dar ta gara su markeriu piesiau, nes jam gi schemos ner...... blush2.gif o dabar galva nenesa ka daryt...... negi pavede jis mane...???? verysad.gif na tikekimes isnyks...... unsure.gif
Atsakyti
as siuvineju ant juodos, o schema is pc. biski nepatogu. mb paprasiau, kad nupirktu ta markeri. parnesa violetini. nu nifiga nesimato ant juodos, o as kazkaip nepagalvojau, kad buna ir kitu spalvu.maciau kad visos su zydrais taskiukais...
Atsakyti