Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

evitele, labai dailus ir mielas magnetukas thumbup.gif

banni, kokios gražios kojinės wub.gif O jau prijuostėlių kiek daug prisiuvinėjai thumbup.gif

zundyte, labai graži puokštelė wub.gif

Nonna, turėtų būti labai gražu wub.gif Mano tolimuose planuose irgi yra koks nors gražus žemėlapis, bet kol neturiu, kur kabint, tai net schemos man patinkančios neieškau

čiole, koks fainuolis kaktusas wub.gif thumbup.gif Užrašas puikiai tinka thumbup.gif

Gyte, nuostabi pilis wub.gif Taip ir kyla mintis ją pamačius: iš kokios čia pasakos smile.gif Be galo gražu wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif superiniai darbeliai visu, metrikas, pirstines, kaktusas thumbup.gif ... pilis ypatingai patiko wub.gif

ir as atgavau ireminta savo paskutini darbeli ..bus dovana veislyno savininkei smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nuosirdus aciu visoms, ivertinusioms mano pilaite 4u.gif
Atsakyti
tiesiog3, nuostabi dovana
Atsakyti
tiesiog3, labai graži širdelė wub.gif Puiki dovana thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

labai dailus žemėlapis bus wub.gif tik regis kas tai žadėjo procesą parodyti, arba dar nerodė arba ša pražioplinau blush2.gif

Gytės pilis fantastiška thumbup.gif wub.gif ir įrėminimas puikus thumbup.gif wub.gif

Čiolės kaktusas, labai linksmas thumbup.gif

Tiesiog3, wub.gif labai graži dovana wub.gif

dar norėjau Paukščiuko gėles pagirti wub.gif labai gražios ir originalios wub.gif
Atsakyti
merginos pagelbekyt 4u.gif
Lb reikia siulu konverteriuko
kad verstu is DMC i Ariadna blush2.gif niekaip nerandu
Papildyta:
p.s. tas kur pradzioje nurodytas neduoda konvertuoti is DMC i Ariadna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 01 25, 15:16)
merginos pagelbekyt  4u.gif
Lb reikia siulu konverteriuko
kad verstu is DMC i Ariadna blush2.gif niekaip nerandu
Papildyta:
p.s. tas kur pradzioje nurodytas neduoda konvertuoti is DMC i Ariadna verysad.gif

pdf'as
dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedress: 25 sausio 2010 - 15:39
QUOTE(Višniukė @ 2010 01 25, 16:16)
merginos pagelbekyt  4u.gif
Lb reikia siulu konverteriuko
kad verstu is DMC i Ariadna blush2.gif niekaip nerandu
Papildyta:
p.s. tas kur pradzioje nurodytas neduoda konvertuoti is DMC i Ariadna verysad.gif

CIA
Atsakyti
NAUJA TEMA
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti