Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pamiršti neištikimybę?

Su MB esu jau beveik antrus metus.Prieš 1,5 metų įvyko šioks toks incidentas - tada jau gyvenom kartu, šnekų apie vaikus ir vestuves dar nebuvo, bet vistik buvom pora, gyvenanti po vienu stogu. Ir vienąkart MB ėmė ir nublūdijo kairėn. Buvo daug ašarų ir atsiprašinėjimų, galiausiai nusprendžiau duoti antrą šansą. Iki šiol daugiau jokių Į Kairę nebuvo, bet aš niekaip negaliu pamiršti to, kas buvo. Taisyklė, kiek žinau, yra forgive AND forget - bet su tuo forget man visiškai nesiseka. Nebepasitikiu juo taip, jei kur užtrunka, iškart negeros mintys į galvą lenda, kokia nauja draugaitė mordabuke - ir man jau paranoja...Nerodau to, bet viduje visvien nereamuma.Sako "myliu", o man galvoj iškart kirba balsiukas - "ar tikrai?"...
Ar aš be reikalo paranojinuos, ar tai natūralu ir tiesiog reikia laiko?...
Atsakyti
GAl but kvailas patarimas:)
Ir seniai visiesm zinoma tiesa, bet:
1. Zinok tu baudi tokiu elgesiu ne save o ji
Jo baust nereikia zinok jis save baudzia dar labiau, taigi gruzindama save tikrai nieko neispresi tik nuvarysi dar karta i kitos moters glebi
FAktas kap blynas, 50% auditorijos kuriuos mes isprasome is savo rato butent tokie zmones.
2. pAgalvok apie tai kad nespjauk i sulini paciai teks gerti
TAi yra niekda negali zinot ar pati taip nepasielgsi.
3. Praeist 10 metu jusu santuokos ir uzsimanysi priekoniu astresniu, bet jo jau tikrai nepriprasysi. Nes jis jaute nuolatini tavo spaudima.
KA tada darysi ?
O budas paprastas sneketis.
Tiesa egzituoja tam tikros taisykles kurios padeda tai kontroliuoti smile.gif
Atsakyti
vyras turetu tvirta valia parodyti, kad tuo nebeuzsiims, kaip sakant bent zodziais uzgarantuoti. ka jis apskritai sake?myliu myliu, nebedarysiu?
jusu atvveju tik laikas parodys, ar teisingai pasielgete duodama jam antra sansa. istikruju yra vyru, kurie uzsiciklina, kad jiems reikia viska isbandyt ir meiluze paturet, bet realiai, po kurio laiko ar ivykiu, po kuriu parodete savo supratima jam ivairiose gyvenimo situacijose,jiems ateina supratimas, kad istikruju to visai nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2010 01 11, 11:14)
vyras turetu tvirta valia parodyti, kad tuo nebeuzsiims, kaip sakant bent zodziais uzgarantuoti. ka jis apskritai sake?myliu myliu, nebedarysiu?
jusu atvveju tik laikas parodys, ar teisingai pasielgete duodama jam antra sansa. istikruju yra vyru, kurie uzsiciklina, kad jiems reikia viska isbandyt ir meiluze paturet, bet realiai, po kurio laiko ar ivykiu, po kuriu parodete savo supratima jam ivairiose gyvenimo situacijose,jiems ateina supratimas, kad istikruju to visai nereikia  4u.gif

Aiku irgi teisybe.
Tik kazkodel zodziai zodziais .
Tik klausimas kodel jis taip pasielge?
Va cia manau kapstytis reiketu
Atsakyti
kadangi pati zinau, ka reiskia sukvailiot, tai ir vyra suprasciau. karta gali suklyst visi. jei pasimoke-nebesuklys. klaidu nebeatleidziame tiems, kuriu nebemylime...
Atsakyti
QUOTE(swingteveliai @ 2010 01 11, 11:17)
Tik klausimas kodel jis taip pasielge?
Va cia manau kapstytis reiketu


Speju, kad Jus tiesiog trykstate noru atsakyti i si klausima biggrin.gif Nagi nagi, mes klausomes idemiai, gal ka naujo isgirsim is vyru psichologijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(swingteveliai @ 2010 01 11, 12:17)
Aiku irgi teisybe.
Tik kazkodel zodziai zodziais .
Tik klausimas kodel jis taip pasielge?
Va cia manau kapstytis reiketu

gal delto , kad buvo arti pagundu
o gal delto , kad buvo katik vaikas gimes, gal buitis buvo pakabinta ant vyro..esu su tuo susidurusi..nieko nebekartociau is tokiu klaidu, todel dabar gyvenu pasakoje.
kiekviename is musu slypi velnio pradas, tiesiog ji reikia tinkamai isnaudoti mirksiukas.gif geriausia savo miegamajame ir tik dviese ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringute22: 11 sausio 2010 - 12:42
O po siuo niku slepiasi vyras ar moteris? Labiau panasu i moteri, nes joms patinka kapstytis po "suda" blush2.gif atsiprasant blush2.gif kas? kaip? kodel? kam? uz ka? .......... Moteru didele problema, kad jos per daug galvoja smile.gif
Atsakyti
GAliam aisku ir keturiese:)
KAd ir kiek arti pagunda butu jos neisnaudotu jai jam to nereiketu smile.gif
isvada :
Truksta jam kazko , bet i tai gali tik pati autore atsakyti smile.gif
Tiekto bet man pasirode kad ta taoo kazkur jau maciau smile.gif Ji maciau tada linkejimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(swingteveliai @ 2010 01 11, 12:46)
GAliam aisku ir keturiese:)
KAd ir kiek arti pagunda butu jos neisnaudotu jai jam to nereiketu smile.gif
isvada :
Truksta jam kazko , bet i tai gali tik pati autore atsakyti smile.gif

Tiekto bet man pasirode kad ta taoo kazkur jau maciau smile.gif Ji maciau tada linkejimai smile.gif


Cia atsakymas i mano klausima apie vyru psichologija? Ar pasiulymas taip spresti seimynines problemas? g.gif biggrin.gif

Parodykit man nors viena zmogu, kuris yra viskuo patenkintas bigsmile.gif

Ar cia turejo buti zodis "tatoo"? g.gif Dabar jau susinervinau, tikejausi, kad vienintele tokia turiu unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nendre: 11 sausio 2010 - 13:24
QUOTE(swingteveliai @ 2010 01 11, 08:49)
GAl but kvailas patarimas:)
Ir seniai visiesm zinoma tiesa, bet:
1. Zinok tu baudi tokiu elgesiu ne save o ji
Jo baust nereikia zinok jis save baudzia dar labiau, taigi gruzindama save tikrai nieko neispresi tik nuvarysi dar karta i kitos moters glebi
FAktas kap blynas, 50% auditorijos kuriuos mes isprasome is savo rato butent tokie zmones.
2. pAgalvok apie tai kad nespjauk i sulini paciai teks gerti
TAi yra niekda negali zinot ar pati taip nepasielgsi.
3. Praeist 10 metu jusu santuokos ir uzsimanysi priekoniu astresniu, bet jo jau tikrai nepriprasysi. Nes jis jaute nuolatini tavo spaudima.
KA tada darysi ?
O budas paprastas sneketis.
Tiesa egzituoja tam tikros taisykles kurios padeda tai kontroliuoti smile.gif

1.Žinok,kad ji baudžia ne jį o save,nes ją kankina patranojiškos mintys kurias ji bando slėpt.O vyras tai jau turbūt seniai pamiršo tą įvikį,duotas jam antras šansas ir jis sau ramiai gyvena ir tikrai nesuka sau dėl to galvos.
Papildyta:
QUOTE(swingteveliai @ 2010 01 11, 11:17)
Aiku irgi teisybe.
Tik kazkodel zodziai zodziais .
Tik klausimas kodel jis taip pasielge?
Va cia manau kapstytis reiketu

ir taip aišku dėl ko,dėl malonumo.
Atsakyti
QUOTE(LadyMellon @ 2010 01 11, 04:12)
Su MB esu jau beveik antrus metus.Prieš 1,5 metų įvyko šioks toks incidentas - tada jau gyvenom kartu, šnekų apie vaikus ir vestuves dar nebuvo, bet vistik buvom pora, gyvenanti po vienu stogu. Ir vienąkart MB ėmė ir nublūdijo kairėn. Buvo daug ašarų ir atsiprašinėjimų, galiausiai nusprendžiau duoti antrą šansą. Iki šiol daugiau jokių Į Kairę nebuvo, bet aš niekaip negaliu pamiršti to, kas buvo. Taisyklė, kiek žinau, yra forgive AND forget - bet su tuo forget man visiškai nesiseka. Nebepasitikiu juo taip, jei kur užtrunka, iškart negeros mintys į galvą lenda, kokia nauja draugaitė mordabuke - ir man jau paranoja...Nerodau to, bet viduje visvien nereamuma.Sako "myliu", o man galvoj iškart kirba balsiukas - "ar tikrai?"...
Ar aš be reikalo paranojinuos, ar tai natūralu ir tiesiog reikia laiko?...

jei sugebesi ta savo paranoja valdyti, ir pykciu metu neprikaisioti jam to kas buvo ... bandyk.
bet jei jauti kad neiseina (panasu,kad isties negali atleist. juk jau 1.5 metu kankiniesi) - geriau issiskirk 4u.gif jauni dar esat,seima nesukurta,vaiku nera - viskas dar priesaky.
Atsakyti