Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pamiršti neištikimybę?

QUOTE(LadyMellon @ 2010 01 11, 06:12)
Ar aš be reikalo paranojinuos, ar tai natūralu ir tiesiog reikia laiko?...

Atleist jam gal ir atleisi, bet pamirst - niekada schmoll.gif . Patikek. Paklausk savo mamos ar tetules su kuriom geri santykiai - prisimins jos visus neistikimybes atvejus ir pasakys Tau. Pamirst gali tada, kai tas zmogus tampa tuscia vieta rolleyes.gif .
Na, o as buciau iskrauscius ta pat akimirka, kai tik suzinociau. Jei vieni pirmuju, meiliausieji, aistringiausieji metai jau su neistikimybes kvapu, tai kas toliau? Taip ir gyvensi su ikirsta sirdim? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ieva2 @ 2010 01 11, 20:16)
Atleist jam gal ir atleisi, bet pamirst - niekada schmoll.gif . Patikek. Paklausk savo mamos ar tetules  su kuriom geri santykiai - prisimins jos visus neistikimybes atvejus ir pasakys Tau. Pamirst gali tada, kai tas zmogus tampa tuscia vieta rolleyes.gif .
Na, o as buciau iskrauscius ta pat akimirka, kai tik suzinociau. Jei  vieni pirmuju, meiliausieji, aistringiausieji metai jau su neistikimybes kvapu, tai kas toliau? Taip ir gyvensi su ikirsta sirdim? cool.gif


Ir man kilo toks klausimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TipuTapu @ 2010 01 11, 19:59)
Ir man kilo toks klausimas  smile.gif

Kaip supratau tai ten buvo santykių pati pradžia,gal ji jam dar nebuvo tokia brangi,o šeip tai vyrai sexo su jaismais dažniausiai nepainioja,tad jiems nelabai yra skirtumas ar pradžia ar vidurys.
Atsakyti
Pamirsti neimanoma. Tiesiog arba susitaikai su tuo ir gyveni toliau, arba ne.
Atsakyti
QUOTE(Agne08 @ 2010 01 11, 23:44)
Pamirsti neimanoma. Tiesiog arba susitaikai su tuo ir gyveni toliau, arba ne.


Sutinku su jūsų nuomone. Ir jei sugebi gyventi toliau tai jokiu būdu negalima kiekvieno barnio metu visa tai priminti ir priekaištauti.
Atsakyti
LadyMellon, kiek skaičius čia tavo žinutes tai tikrai kartais susidaro nuostaba, kaip tu jį dar pakenti. Nesiperša bjaurybė, o tau to norisi, meluoja ir varo susitikti į kitą miestą su kažkokia jaunikle, yra nuklydęs į šoną. Na šaunuolė, medalis už kantrybę. O jis turi kokių teigiamų savybių?
Atsakyti
yra moteru-auku, priklausomu nuo vyru.

juk buna,kad vyras eina na lieva, o ji kencia.
arba musa, ir vistiek kartu gyvena....
ir cia gali sakyt nesakes,vistiek jos sugris pas savo kankintojus.

cia prisiminiau posaki viena "moteris kaip bezdzione - kol neisikimba tvirtai vienos sakos, nepaleidzia kita".
bet gal geriau paleist? supuvusi gi jau ta saka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 12 sausio 2010 - 01:37
Neištikimybės pamiršti tikrai neįmanoma, galima save apgaudinėti, kad pamiršau, nepykstu, gyvenu toliau ir viskas OK, tačiau vistiek tie prisiminimai ir nuoskaudos išlenda, kad ir kaip giliai juos būtum palikęs.
LadyMellon, prisimenu tavo kitą temą, ir man tavo MB labai panašus į alfonsėlį, kuriam esi labai patogi ir reikalinga g.gif .
Atsakyti
QUOTE(ieva2 @ 2010 01 11, 19:16)
Atleist jam gal ir atleisi, bet pamirst - niekada schmoll.gif . Patikek. Paklausk savo mamos ar tetules  su kuriom geri santykiai - prisimins jos visus neistikimybes atvejus ir pasakys Tau. Pamirst gali tada, kai tas zmogus tampa tuscia vieta rolleyes.gif .
Na, o as buciau iskrauscius ta pat akimirka, kai tik suzinociau. Jei  vieni pirmuju, meiliausieji, aistringiausieji metai jau su neistikimybes kvapu, tai kas toliau? Taip ir gyvensi su ikirsta sirdim? cool.gif

neymanoma pamirsti tokiu dalyku...pas mane siek tiek panasi situacija buvo, pradzioje draugystes.alkoholis plius lovoj kita sikna.ir suzinojau, siaubas nenoriu prisiminti ka tada jauciau.deje jau 3 metai kaip tai prisimenu kiekviena diena, bet nekankinu saves.jau susitaikiau su tuo.susitaikysit ir jus, tik reiks laiko, bet pamirsti...nepamirsit.ant sirdies lengviau bus tada, kai padarysit ir jus ta pati.galesit paguosti save.
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 12, 11:16)
neymanoma pamirsti tokiu dalyku...pas mane siek tiek panasi situacija buvo, pradzioje draugystes.alkoholis plius lovoj kita sikna.ir suzinojau, siaubas nenoriu prisiminti ka tada jauciau.deje jau 3 metai kaip tai prisimenu kiekviena diena, bet nekankinu saves.jau susitaikiau su tuo.susitaikysit ir jus, tik reiks laiko, bet pamirsti...nepamirsit.ant sirdies lengviau bus tada, kai padarysit ir jus ta pati.galesit paguosti save.

jis tai padare su kita, kai tu salia girta miegojai? blink.gif
ir tu atleidai? blink.gif
Atsakyti
O jūs man galite pasakyti, kaip jūs sužinote apie tas neištikimybes?
Atsakyti
Pamirst tai nepamirsi niekad, belieka tik susitaikyt su tuo faktu, jei nori likti kartu.. smile.gif
Atsakyti