Įkraunama...
Įkraunama...

Modeliavimo programa

Aš turiu demo versiją, tai išstudijavau, atrodo visai gerai. Man patiko, kad reikia susivesti labai daug išmatavimų, manau iškarpos turi gautis labai tikslios. Deja, su demo versija neleidžia iškarpų daryti. Be to dabar reklamuoja, kad galima naujus modelius kas mėnesį nemokamai siųstis. Ir matai savo 3D kūną, kai susivedi matmenis tongue.gif O spausdinti galima ir namie su paprastu spausdintuvu, po to tik suklijuoji. ax.gif

Atsakyti
visas konstravimo programas galima parsisiusti is interneto smile.gif
bent jau as turiu parsisiuntusi OPTITEX ir GERBER sistemas smile.gif
abi jos veikia ... aisku jos nera pacios naujausios , bet tikrai darba palengvina smile.gif
o is ju lekalus atsispausdint galima bet kurioje siuvykloje , kurioje yra konstruojami drabuziai ... Nes jos teikia lekalu spausdinimo paslaugas :)ir kainos nera jau ten kosmines atsispausdinimui smile.gif

okad dirbt su 3D programa , reikia kad jau lekalai butu gatavi toje programoje smile.gif
nes taip paprastai tu nenupiesi ten ant zmogaus figuros modelio smile.gif
O temos autorei kiek supratau butent ir reikia , kad galima butu piesti ant zmogaus figuros smile.gif

Ar as ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridgo @ 2011 11 08, 23:28)
visas konstravimo programas galima parsisiusti is interneto smile.gif
bent jau as turiu parsisiuntusi OPTITEX ir GERBER sistemas smile.gif
abi jos veikia ...

O gal galite nuoroda duoti is kur parsisiuntet GERBER?
Atsakyti
Tikrai,is kur ta geri parsisiusti? Kiek ieskojau,tai arba demo arba reikalauja licenzijos. Buciau be galo dekinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mane labai domina Gerber programa.Turiu pagrindus dirbti su sia programa.Bet kaip ja atsisiusti?Padekite kas zinote:) sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(kukliai @ 2012 01 07, 13:32)
Sveikos,mane labai domina Gerber programa.Turiu pagrindus dirbti su sia programa.Bet kaip ja atsisiusti?Padekite kas zinote:) sunglasses2.gif

Siųstis Gerber jei reikia pagalbos sūnus gali prisijunkti prie tavo kompo ir parsiūsti
Atsakyti
Aciu, reiks ir man pabandyt parsisiusti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridgo @ 2011 11 08, 23:28)
visas konstravimo programas galima parsisiusti is interneto smile.gif
bent jau as turiu parsisiuntusi OPTITEX ir GERBER sistemas smile.gif
abi jos veikia ... aisku jos nera pacios naujausios , bet tikrai darba palengvina smile.gif
o is ju lekalus atsispausdint galima bet kurioje siuvykloje , kurioje yra konstruojami drabuziai ... Nes jos teikia lekalu spausdinimo paslaugas :)ir kainos nera jau ten kosmines atsispausdinimui smile.gif

okad dirbt su 3D programa , reikia kad jau lekalai butu gatavi toje programoje smile.gif
nes taip paprastai tu nenupiesi ten ant zmogaus figuros modelio smile.gif
O temos autorei kiek supratau butent ir reikia , kad galima butu piesti ant zmogaus figuros smile.gif

Ar as ne taip supratau  blush2.gif

O is kur parsisiuntete tas programas, tai tikriausiai tik bandomosios versijos 30 dienu?
Papildyta:
QUOTE(saulyte2 @ 2012 01 07, 20:32)
Siųstis Gerber jei reikia pagalbos  sūnus gali prisijunkti prie tavo kompo ir parsiūsti


tai cia gal tik bandoma versija? turejau ir po 30 dienu nebeveikia verysad.gif tai gal galite padet kad veiktu ilgai ilgai? atsilyginsiu!!!! 4u.gif
Atsakyti
Konstruoju, dauginu GERBER technology programa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virginija4747 @ 2012 02 05, 11:17)
O is kur parsisiuntete  tas programas, tai tikriausiai tik bandomosios versijos 30 dienu?
Papildyta:
tai cia gal tik bandoma versija? turejau ir po 30 dienu nebeveikia verysad.gif  tai gal galite padet kad veiktu ilgai ilgai? atsilyginsiu!!!!  4u.gif

VISAS PROGRAMAS GALIMA PARSISIUSTI IS INTERNETO... IR VEIKIA JOS TIKRAI NE 30 DIENU... smile.gif TIK REIKIA , KAD MOKANTIS ZMOGUS SUINSTALIUOTU ...
IR NIEKADA NEREIKIA ATSINAUJINTI PROGRAMOS, KAIP TAU GRAZIAI BESIULYTU PATI PROGRAMA... JEI TIK ATSINAUJINSI , TAI JAU DAUGIAU IR NEBEPASILEISI smile.gif NES BUS NUMUSTI VISI VIRTUALUS RAKTAI smile.gif
Atsakyti
Atsisiunciau tariamus iskarpu diskus ir programele is cia:

http://www.babyblog....kodelie/1742863

Bet mano kompas niekaip nepaleidzia sios programos. verysad.gif Kaip suprantu per nauji Window.
O gal kas turite modeliavimo programele, kuri veikia nepriklausomai nuo kompiuterio programu naujumo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2012 06 09, 16:39)
Atsisiunciau tariamus iskarpu diskus ir programele is cia:

http://www.babyblog....kodelie/1742863

Bet mano kompas niekaip nepaleidzia sios programos.  verysad.gif Kaip suprantu per nauji Window.
O gal kas turite modeliavimo programele, kuri veikia nepriklausomai nuo kompiuterio programu naujumo?  4u.gif

Saip as siuos diskus per torenta siunciau,man pasileidzia, bet reikia per DAEMOON TOOL programa paleist. Siaip LEKO diskai man patinka,siuvau vaikui thumbup.gif Ir pas mane pasileido ir ant Win7, ir ant Vistos ir XP. Tik reikia kad rusu kalba butu, nes ieroglifus rodys. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti