Įkraunama...
Įkraunama...

Modeliavimo programa

QUOTE(evemaska @ 2012 06 10, 18:23)
Saip as siuos diskus per torenta siunciau,man pasileidzia, bet reikia per DAEMOON TOOL programa paleist. Siaip LEKO diskai man patinka,siuvau vaikui  thumbup.gif Ir pas mane pasileido ir ant Win7, ir ant Vistos ir XP. Tik reikia kad rusu kalba butu, nes ieroglifus rodys. Sekmes! 4u.gif



Tai dabar viskas aišku - pas mane nera rusu kalbos. ax.gif O is kur ja instaliuoti, gal kuri galit snypsteleti i ausi? mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas norite prisijungti prie siuveju burelio
http://www.facebook....00908550041002/
Atsakyti
Sveikos siuvėjėlės. Gal kam reikia, konsultuoju konstravimo programų klausimais, literatūra, reikalinga jomis naudotis ir t.t. Esu Vilniuje, Būnu ir Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Inesele @ 2005 12 01, 14:40)
Labas, mamikes,
As da zinau viena programa rusiska. Vadinasi ji COMTENSE. As jos ir demo versija turiu smile.gif


nete kokiu adresu būtų galima peržiūrėt šią programą? smile.gif
Atsakyti
aš irgi norėčiau programėlės nuorodos, jau kiek maluosarba neleidžia siųstis, arba tik 30 dienų mirksiukas.gif
Atsakyti
na as zinau yra tokia programa Grafis 2009 reiktu siusti.siaip gera programa.ir modeliuot galima ir bazinius brezinius daryt.
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke22 @ 2012 12 15, 00:14)
na as zinau yra tokia programa Grafis  2009 reiktu siusti.siaip gera programa.ir modeliuot galima ir bazinius brezinius daryt.

gal nuorodėlę būtų galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2012 12 15, 21:28)
gal nuorodėlę būtų galima  blush2.gif


http://www.grafis.co...sversion-2.html

Version 9. English.
tikiuos padejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke22 @ 2012 12 15, 21:54)
http://www.grafis.co...sversion-2.html

Version 9. English.
tikiuos padejau smile.gif

Ačiū labai, pasisiųst parsisiunčiau, bet tamsus miškas, gal yra kur pasiskaityt, kaip naudotis šia programa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2012 12 16, 14:59)
Ačiū labai, pasisiųst parsisiunčiau, bet tamsus miškas, gal yra kur pasiskaityt, kaip naudotis šia programa  ax.gif

kai ieinat>>atsidaro lentele ir dar lentele >> paskuj lentele didele ir 3 variantai Hohenstein Women( Damen5)>>>atsidaro lentele faila sukuriat >>> 10sekundziu palaukiat nes atsiranda lentele su laiku kai baigias ok>>>toliau>>>
as jums i AZ tos pagalbines lenteles aprasyma parasysiu cia daug aiskinti
Atsakyti
Būčiau labai dėkinga ax.gif , man rodos ir kitoms mamytėm praverstų pamokėlė su šia programa g.gif
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2012 12 20, 18:09)
Būčiau labai dėkinga  ax.gif , man rodos ir kitoms mamytėm praverstų pamokėlė su šia programa  g.gif


na gal kazkiek pagelbesiu daug reiktu man siaip rasyti nes daug visko yra ir atskirai apie kreives ,linijas ,apvalinimus yra.turiu lape viska surasyta .
o cia jums dalis gal ka suprasit
Klaviatura Grafis programoje:
Escape-pabaiga,sugrizimas,nutraukimas.
Enter-patvirtinimas,pasirinkimas
F1- funkciju iskvietimas
pacioj Grafis programoj toj lentelej angliskai:sone
N*Reset -sugrizimas per viena atgal.
N=1 sugrizimas(nurodant)
Test run-bandomasis uzleidimas
000 000- zingsniai
grading-gradacija (darant ja pirma reik kelis matus padaryt ja paspadus atsiranda brezinis keliu dydziu)
Call-iskvietimas(baze iskvieciam kokia reikia)
Link-sujungimas(liniju sujungimas)
Saparate-isskaidymas
Parallel-paraleles
Corners-kampo apiforminimas
Lenghten-ilgio pakeitimas
Markingline-apkreidavimas
Symbols-simboliai
Raster-isskaidymas
Modify-modeliavimas
Insert-pernesimas(iterpimas)
delete- ir taip suprantama istrinti
p+l+c+r (funkcijos)
Pleats-Klostes
texts-tekstas
Attributes-atributai
Poma-manipuliacija linijomis
Transform-transformacija
Cuvres-kreiviu braizymas
Digitize-digitalizacija
Fin measure-dydziu perziurejimas
Interface-isikisti,trukdyti,susidurti
------------------------
matu lenteliu sudarymas
Extras>>edit measurement charts>>pasirenkame<<standart measurement chart>>figure type pasirenkame tipa pagal dydi,ugi ir isoni
ir bus regular,short,long padal ugi cia
regular,narrow hip(mazas isonis ,broad hip (didelis isonis).
Atsakyti