QUOTE(F @ 2010 01 14, 21:45)
Šviesioji, mes su vyru norėtume jums papasakoti 2 anekdotus.
Anekdotas nr 1 :
Keturi neregiai nusprendė išsiaiškinti, kas yra dramblys. Jie visi palietė dramblį ir sužinojo, kas yra dramblys, ir paaiškino kitiems.
Vienas iš jų palietė dramblio straublį, jis paaiškino - ne, dramblys yra toks vamzdis.
Kitas palietė dramblio koją, jis pasakė - dramblys yra storas stulpas.
Kitas pačiupinėjo dramblio ausį, jis pasakė - ne, dramblys yra panašus į storo audinio gabalą.
O paskutinis paėmė dramblio uodegą, jis pasakė - dramblys yra virvė.
Anekdotas nr 2 :
Keli mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, kas yra autizmas. Jie išsiaiškino ir susirinko papasakoti kitiems.
Vienas pasakė - autizmas yra kai kurių mukopolisacharidozių ir mukolipidozių simptomas.
Kitas pasakė - ne, autizmas yra kaip šizofrenija, tik nuo vaikystės prasideda, suaugę autistai tampa šizofrenikais ir juos reikia gydyt haloperidoliu, aš taip darau, ir padeda, va matot, neberėkia ir nebedėlioja mašinėlių į eilę.
O kitas pasakė - ne, autizmas visiškai neturi nieko bendro su schizofrenija, tai yra įgimta būklė, kuri išlieka visą gyvenimą.
Dar kitas pasakė - autizmas yra toks nervų sistemos pažeidimas, kurį sukelia skiepai ir sunkieji metalai.
Trūksta čia prie tavo anikdoto dar vienos frazės, vyresnės kartos atstovės supras
- o čia priėjo Sviesioji ir tarė:
Papildyta:
QUOTE(Sviesioji @ 2010 01 14, 22:00)
Autizmo srityje pagal tyrimus daugumos autistu tevai irgi sveiki. Kaltos kazkokios tai genu mutacijos.
"Dažniau astma suserga tie vaikai, kurių motinos nėštumo metu rūkė, taip pat gimę neišnešioti, " www.astmainfo.lt/index.php?DUK
Manau galejo turet (bet nebutinai). Nes tik neseniai atrado dar kazkokius tai njuansus-skirtumus, susijusius, su tam tikra analogiska kraujo grupe. T.y. nepakanka, kad TIK grupe ir rezusas sutaptu. Yra ir kitu smulkesniu kirteriju. As ne medikas, todel man sia infa reiktu ieskoti keleta valandu nete. As tingiu.
Papildyta:
1. G.b. kaip vienas is variantu (siai dienai apie si varianta esu mazai apsiskaiciusi, nes mums kol kas nerado genetiniu ar paveldomu nukrypimu)
2. teiginys yra pasenusi informacija.
3. jei priezastis susijusi su genetika, ar paveldejimu, tai nezinau, ar dabartine medicina istengia ka nors pakeisti. Tad g.b. kaip vienas is variantu, pvz. "dramblio koja".
4. G.b. kaip vienas is variantu.
As asmeniskai nesu nei akla, nei kurti ir pan. Todel matau visuma ir bandau tikrinti visus "atsakymu variantus".
Dar visai neseniai pati teigėte priešingai, o autizmo genas dar neatrastas ir nežinia ar kada nors bus atrastas, nes jei taip būtų, tai būtų pats didžiausias pasiekimas ir mūsų išsigelbėjimas.
Jūs tikrai daug laiko praleidžiat nete, bet deje nesugebat suvokti jums pateiktos informacijos ir jei su tokiom klaidingom išvadom ir toliau belekuom farširuosit savo vaiką geruoju tai tikrai nesibaigs
Papildyta:
QUOTE(F @ 2010 01 14, 22:00)
neverta jums ieškoti, jeigu jūs ne medikė, tai vis tiek nemokėsit kritiškai įvertinti rastos informacijos.

kažkodėl man atrodo, kad ji tik straipsnių pavadinimus paskaito
Papildyta:
QUOTE(Sviesioji @ 2010 01 14, 22:06)
Teisingai. As viena negaliu. Bet as ne tik info ieskau, bet ir su zmonemis ir su specialistais bendrauju.
Bet ieskau ir bendrauju daugiausia tik del tos info, kuri yra aktuali MAN. Kitiems galiu ieskoti/suteikti (ir bendrauti) tik tiek info, kiek yra mano laiko ir pinigu "mato proto ribose"... na tiesa sakant dar ir noro padet... Kas savo ruoztu priklauso nuo simpatiju, antipatiju, o kartais nuo nuotaikos ir visokiu ten savo morales ir vertybiu skales ir t.t. ir t.p.
Tai, kad niekas jūsų asmeniškai ir neprašo, padarykit paslaugą, neieškokit jūs tos info, aš ne to ir beje ne pas jus klausiau
Papildyta:
QUOTE(Daria @ 2010 01 15, 00:16)
o nuo kokio amziaus jus pradejote jieskoti priezasciu, nes mums po men 4 m, bet gid. net nuo encifilogamos atkalbineja, sako: ir kas tai jums duos, kad ten nieko neras. Viskas pagrinde del kalbos
tik raidos ivertinima darem 2,5 ir 3,5 metu
Jei atvirai tai teisingai pasakė, nė vienai dar nerado kažko tokio, kas pakeistų situaciją, o daugumai viiškai nieko nerado. Ir neras, nes nežino ko ieškoti...