Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikutis leidžia karpyti nagučius?

pirma karta kirpau mieganciam, daugiau net ir besimuistanti apkerpu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medeya @ 2011 10 01, 20:27)
pirma karta kirpau mieganciam, daugiau net ir besimuistanti apkerpu  smile.gif

drinks_cheers.gif aš gl pirmus 2 kartus miegančiam kirpau. Dabar išmokusi kirpti ir besimuistančiam biggrin.gif
Atsakyti
Kuo puikiausiai leidzia. As dukriukui karpau nagucius ir su ja kalbuosi, o ji klausosi, ziuri i mane ir sypsosi. biggrin.gif
Atsakyti
Na man mieganciai lelytei neina nukarpyt...iskart prabunda... tai dazniausiai karpau kai valgo bet ir tai traukia rankytes o jeigu nepaleidziu biski prilaikau iskart zyzaliot bradeda...na bet po biski nukarpau ax.gif
Atsakyti
tik miegančiam galiu nukirpti doh.gif
Atsakyti
Dazniausiai kerpu tik uzmigus. kartais pavyksta ir ne mieganciam, tada reikia greitai suktis, nes tuoj ciumpa uz zirkluciu.
Atsakyti
Visada kerpu miegančiai, bet paskutiniu metu pradėjo labai jautriai miegoti, tai labai sudėtinga.. o kojyčių pirštukų nagiukus tai nemiegančiai karpau - kažkaip leidžiasi ir nesimakaluoja taip, kaip su rankytėmis smile.gif
Atsakyti
Kai buvo visai naujagimis tai karpiau mieganciam, o veliau iki dabar (10 -men mano leliui) ir koju ir ranku nagucius karpau nemieganciam. Leidzia, neverkia, aisku muistosi, nes toks maziukas dar negali ramiai issedet kai mama kazka daro su jo rankute ar kojyte smile.gif
Atsakyti
man geriau savo mazylei kirpti nagucius, kai ji miega. viskas greitai ir nereikia saugotis, kad besimuistanciai kur neidurtum su zirklem.
Atsakyti
QUOTE(leile @ 2011 10 07, 10:31)
man geriau savo mazylei kirpti nagucius, kai ji miega. viskas greitai ir nereikia saugotis, kad besimuistanciai  kur neidurtum  su zirklem.



Juk su specialiai kudikiams skirtomis zirklutemis neimanoma idurti
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2007 02 18, 14:22)
sveikos mamytes, ka darot kai reikia nukarpyt vaikuciui nagucius, ar jie ramiai buna, ar nesispardo ir kitaip visokiais budais neliedzia nukarpyt  mirksiukas.gif
manoji ne tik spardosi, bet ir prieina iki asaru net, kai karpau, o isbandziau atrodo viska ir niekas nepadeda  schmoll.gif , gal jus ka patarsit kaip ta maza reikliuka atlikti neskausmingai  blush2.gif

karpau tada, kai miega, kitaip nesileidzia...
Atsakyti
Sveikos mamytės,

o kada pirmą kartą kirpote nagiukus? Mano merginai jau 2 savaitės, bet nagiukų dar nedrįstu kirpti.. Patys pirmieji savaime lūžinėjo, o dabar jau darosi mergina su manikiūru, tai kogero reikia ruoštis šiai procedūrai jau..
Atsakyti