Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikutis leidžia karpyti nagučius?

pirmą kartą kirpau nagučius kai atrodė, kad jie ilgi ir trukdo.
dabar kerpu su pažaidimais, vienos rankytės nagučiai kerpami, tai į kitą butinai turiu ką nors duoti, nes kitaip čiumpa už žirklių.
Atsakyti
mano isdykelis neleidzia kirpti nagu, tad juos karpau miegamciam taip nelieka prokblemos smile.gif
Atsakyti
Maniškis taip pat nebesileidžia karpyti, bandom ir juokauti ar ką nors pasakoti kai kerpu, kad sutelktų dėmesį kitur. bandžiau kirpti miegančiam, bet kad jis mūsų jautruolis, tik prisiliečiu tuoj krupteli smile.gif
Atsakyti
mano mažyliui 6 mėn., kerpam be problemų, jam visai įdomu kas cia vyksta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewux1: 19 spalio 2011 - 15:59
Musu mazylis jau metuku, bet nagu karpyti niekaip nepasiduoda. Kerpam tik kai uzmiega
Atsakyti
Pirmagimei kirpdavom tik miegančiai. O antrąją dukrytę pasisodinu ant kelių,pakalbinu ir kažkaip ramiai nusikarpom.
Atsakyti
QUOTE(ausra0198 @ 2011 10 18, 15:18)
mano isdykelis neleidzia kirpti nagu, tad juos karpau miegamciam taip nelieka prokblemos  smile.gif


QUOTE(nenoriukas @ 2011 10 20, 11:05)
Musu mazylis jau metuku, bet nagu karpyti niekaip nepasiduoda. Kerpam tik kai uzmiega


Ka darot jeigu kerpant mieganti prabunda?
Atsakyti
As mazylei kerpu nemieganciai, mergina be problemu islaukia tikiuos taip bus ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Aš visada kerpu nagučius, kai valgom papuką smile.gif , idealu tada karpyti biggrin.gif
Atsakyti
su nagu karpymu mes kovojame, mergyte dar leidzia kiek su ja pazaisti, o va berniukas tai katastrofa, visaip issisukineja,zyzia ir pan. dazniausiai karpom kai atvaziuoja senele ir uz klouna buna,tada siaip ne taip leidzia
Atsakyti
manes dar laukia pirma naguciu kirpimas doh.gif o pirsteliai tokie mazuciai... baisu...
Atsakyti
QUOTE(Eriele @ 2011 11 10, 21:25)
manes dar laukia pirma naguciu kirpimas doh.gif o pirsteliai tokie mazuciai... baisu...

kai dar toks maziukas angeliukas,tai labai paprasta kai miega karpyti,tada jie dar kietai miega ir nesipriesina:)
Atsakyti