Įkraunama...
Įkraunama...

Drąsius

Nepatinka man šis vardas... Ne vien dėl tos istorijos, bet ir šiaip įpareigojantis toks... O kas jei vaikiukas jautrus, nedrąsus bus? NEpatinka man tokie vardai, kaip Drąsius, Jaunius, ir pan....
Atsakyti
Nepatinka, iškart keistai nuteikia.
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 06, 14:25)
Man juokingi tie visi jūsų prisikabinimai prie žodžių. Prie 'uždėti vardą' pvz. Jūs nurimkit, nes kaip žmonės nori, taip ir kalba, jūs sakykit 'pavadinti', o kas nori tas tegul sako 'uždėti', nes tikrai juokingai atrodo tas pašiepimas apie kepures ir nukritimus smile.gif man asocijuojasi su mokyklos skundikėm, moksliukėm, kurios sakydavo 'mokytoja, mokytoja Jonas neparašė nosinės!!' smile.gif suaugusios moterys esat, o jau taip smagu prisikabint, kad net saldu ant širdies pataisius kažką pagal save?  biggrin.gif  peace  smile.gif


poster_offtopic.gif Taip, žmonės gali kalbėti, kaip nori, kėdę vadinti stalu, dartyti milijonus rašybos klaidų. O bet tačiau, skaitant tokių beraščių post'us, atitinkamą nuomonę susidarai ir apie autoriaus "kompetentingą" nuomonę. Būkit maloni, pasiskaitykit šią temą:
http://www.supermama...howtopic=160759
Atsakyti
Man patinka tokie stiprūs dvasia vardai, ar kaip tai paaiškinti rolleyes.gif Praeis ta sąsaja su ne kokia istorija su laiku ax.gif
Atsakyti
Tragedija doh.gif
Atsakyti
žmogžudžio vardo niekada net nesvarstyčiau schmoll.gif
Atsakyti
turiu giminaitį šiuo vardu... nežinau man tokie vardai... tada ir kitus žmogaus būdo ypatybes pasakančius žodžius reikia verst vardais... Teisius, Nuoširdžius, Tolerančius, Bailius... giminaitis pyskta už tokį vardą ir nemėgsta jo, bet neturi pakankamai drąsos pasikeist...

nors kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 11 sausio 2012 - 19:52
Labai paprastas ,neidomus vardas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2012 01 11, 22:51)
turiu giminaitį šiuo vardu... nežinau man tokie vardai... tada ir kitus žmogaus būdo ypatybes pasakančius žodžius reikia verst vardais... Teisius, Nuoširdžius, Tolerančius, Bailius... giminaitis pyskta už tokį vardą ir nemėgsta jo, bet neturi pakankamai drąsos pasikeist...

nors kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama  smile.gif


Nu va, Drasius nedrista vardo pasikeisti biggrin.gif

Tolerancius thumbup.gif

Yra vardas Teisutis, tai manau, kad ji trumpina Teisius...
Atsakyti
po tokių nuotykių Kaune tikrai neduočiau tokio vardo... ir šiaip neduočiau, nes nelabai man jis...
Atsakyti
Nepatinka .....net negaliu paaiskint ...........
Atsakyti
negrazus, asocijuojasi su blogiu...
Atsakyti