Įkraunama...
Įkraunama...

Drąsius

QUOTE(micietta @ 2012 03 25, 12:42)
rolleyes.gif jez marija, kokios cia visos prietaringos. Vardas kaip vardas.Yra ir grazesniu, bet ne del asociaciju.


Nori nenori, Drasius yra retas vardas ir tikrai kelia Garliavos istorijos associacijas. Po 2-3 metu tam vaikui reikes pasirodyti darzelyje. Tikrai nenoreciau, kad mano mazam vaikui tektu kesti bet kokius su Kedziais susijusius komentarus. LT pilieciai 50/50 pasidalije tuo klausimu, tad izeidzianciu komentaru tikrai bus. O jeigu ne LT gyveni, tada is vis kam toki varda duoti -nieks jo neistars.
Atsakyti
Jeigu nebūtų tos istorijos tai niekas nesikabinėtų prie vardo, o dabar tokioje Lietuvoje, kur toks vardas nėra dažnas tai manau atsiras norinčių pasikabinėti prie vardo.
Atsakyti
Na, tikrai, šiuo metu su šiuo vardu asociacijos nekokios, nors jei ne ta Garliavos istorija, tai būtų vardas kaip vardas smile.gif
Atsakyti
Man tai labai gražus vardas. wub.gif
Atsakyti
butu vardas kaip vardas... bet po Graliavos istorijos as tikriausiai koki penkmeti jo vengciau...
Atsakyti
Net jei ir atmesime visiems gerai žinomą istoriją, man šis vardas per daug pretenzingas.. schmoll.gif
Atsakyti
kietas cool.gif
Atsakyti
Turim sūnų Naglį,laukiames berniuko.ir jei pavadintume Drasiumi?Man rodos tinka,m?
Atsakyti
QUOTE(aastaa29 @ 2016 06 17, 10:30)
Turim sūnų Naglį,laukiames berniuko.ir jei pavadintume Drasiumi?Man rodos tinka,m?

Per daug komiska, tarsi vienas naglas, kitas drasus biggrin.gif . Vienas Naglis kaip ir nieko, bet va kartu su Drasiumi jau sypsena kelia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo applejuice: 17 birželio 2016 - 23:08
QUOTE(applejuice @ 2016 06 17, 23:07)
Per daug komiska, tarsi vienas naglas, kitas drasus  biggrin.gif . Vienas Naglis kaip ir nieko, bet va kartu su Drasiumi jau sypsena kelia.

Jo,bet taip nebus.tik įdomumo dėlei😉
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2016 06 17, 23:07)
Per daug komiska, tarsi vienas naglas, kitas drasus  biggrin.gif . Vienas Naglis kaip ir nieko, bet va kartu su Drasiumi jau sypsena kelia.

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif man irgi atrodo, kad broliai Naglis ir Drasius, tai jau juokingai gaunasi. O tai trecias koks butu?
Atsakyti
man irgi atrodo, kad per maža šalis Lt, kad tokius garsiai nuskambėjusius vardus vaikai be pasekmių turėtų. Nesirinkčiau blush2.gif
Atsakyti