Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE
man kilo kitas klausimas - kokia mūsų nuomonė apie gyvūninės kilmės ingredientus? Daddygirl turėjo, o gal ir turi paukščio emu taukų. Nevarčiau rankose, nežiūrėjau sudėties, bet užklydo tokia mintis apie Biocell hialuroną iš gaidžių skiauterių  Ką manot?

Aš prieš schmoll.gif O Daddygirl siunčia muiliukus?Na ta prasme ji juos pardavinėja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 01 14, 19:31)
Merginos, kur perkate kokybiškus smilkalus, ne sintetinius tuos..? Be KN. Nes šiandien buvau, ten tik pakeliais pardavinėja, o anksčiau berods ir po vieną būdavo galima įsigyti...  ax.gif 
Ir senbuves su jubiliejumi!!!  4u.gif

Sveikuose produktuose yra smilkalu.. na bet cia irgi parduoda dezutemis.. po viena nera
Atsakyti
mergaites, o celiulita ir nervinancius lasinukus kaip naikinate?? juk cia labai i sia tema. Beveik visos gaminates pacios priemones, tai juk lengviau lengvo pasigaminti efektyvu krema, geli ar alieju misini, kuris supper padeda kariaujant su lasinuku ir celiulitu, plius kaip kuna pastangrina smile.gif Galima ir jau i turimas priemones isideti reikiamu ingridientu. Manau visos zinote kokiu smile.gif cirtusiniai ea,kofeino milteliai. Galima ir kitais miltukais pagerinti, o kur dar dumbliai, juk pas Monika dabar visa anticeliulitini kraiti galima susirinkti. Beliks tik nusipirkti masazo vakumines taures, kurios dirba tuo paciu principu, kaip grozio salonuose aparatas, tik tokiu aparatu 1 procedura apie 100 lt. kainuoja ir proceduru nemazai reikia, o taures 17-20 litu tekainuoja ir jos daugiafunkcines (limfodrenazas, stuburo problemos, tonizuotantis viso kuno masaz. ) Prisiminiau, kad vasara,gulinedama vakare prie tv, vis leskutes dailindavau, dabar aptingau, bet kartais po duso ir aliejuku, pravakumuoju problemines vieteles. Zodziu, supper naudinga,paprasta ir pigu. Tik kantrybes ,uzsispyrimo ir netingeti:) o odai kaip nuostabu su tokiom eko naturaliom priemonem smile.gif Jei kuri nezino, imetu tauriu foto. Papasakociau daugiau, bet bijau issiplesti,kad oftopikas nebutu.
http://rytuzenklai.l...uklingos_taures
jei netingite, apie si pasiskaitykite, ju ivairiu dydziu yra, tik kaina LT kandziojasi, as Maskvoje uzsisakiau,kad parveztu
pries dedant toki kilimeli, kad butu zymiai geresnis efektas, pasitepti reikia norimais naturaliais aliejais su pageidaujamais priedais, as i bazini aliejuka levandu ea isilasinsiu ir vakare pasilepinsiu, miegosiu kaip kudikis ir rami busiu kaip smauglys smile.gif
http://rytuzenklai.l...iapko/Kilimelis
adateles tai tokios gerules smile.gif o padus kol kas negaliu ant ju stipriai uzdeti, man labai kutena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 14 sausio 2010 - 19:07
Nidulia tavo aprašymas thumbup.gif ypač tomis virvėmis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nesugalvočiau lotuliukas.gif
Bet tikrai kaip tik išsikapstysiu iš savo tundros į miestą , butinai nusipirksiu ir išbandysiu. Jaučiu irgi visokio š.. prisikaupę, nes jaučiuosi prastai verysad.gif


Daddygirl man ir baisiai baisiai reik tavo muiliukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 01 14, 20:04)
Nidulia tavo aprašymas  thumbup.gif  ypač tomis virvėmis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nesugalvočiau  lotuliukas.gif
Bet tikrai kaip tik išsikapstysiu iš savo tundros į miestą , butinai nusipirksiu ir išbandysiu. Jaučiu irgi visokio š.. prisikaupę, nes jaučiuosi prastai  verysad.gif
Daddygirl  man ir baisiai baisiai reik tavo muiliukų  4u.gif

lotuliukas.gif tai,kad tikrai jausmas, jog virve prarijusi buvau lotuliukas.gif panaudok, baigsis ir ligos kai isvalysi vidu smile.gif
Daddygirl muiliuku ir man jau seniai reikia, tik nezinau kuriu, ko gero visu noriu 4u.gif koki 20 noriu, prikaisiociau i patalynes suskalbtas, kad man naturaliai dieviskai kvepetu smile.gif dabar lasinu levandu ea ant vatos diskeli, ji idedu i servietele ir tarp patalyniu isskalbtu pridelioju. Isproteti galima kaip kvepia, kai pakeiti patalus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 01 14, 18:43)
Sveikuose produktuose yra smilkalu.. na bet cia irgi parduoda dezutemis.. po viena nera


Essenzoj dar yra, bet irgi dėžutėse. Bet ten įvairių, ne vieno kvapo smilkalų pridėta smile.gif

klausimą konkrečiai dėl Biocell atsiimu, nes sudėtis sintetinė pakraupino blink.gif Bet šiaip dėl gyvūninės kilmės nuomonės vistiek įdomios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 14 sausio 2010 - 19:43
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 01 14, 12:39)
O kuri Welments sampuna pati naudoji? Galima butu trumpai ispudzius?  ax.gif


Aš esu turėjusi abu. Kažkaip tarp jų skirtumo nepastebėjau. Jei nori purių plaukų, tai tas šampūnas netiks. Jis lygina plauką, padaro tokį tiesesnį. Nesusivelia man, net ir nenaudojant kondicionieriaus. Aliejines kaukes irgi išplauna. Kol kas tai vienintelis šampūnas, kurio sunaudojau 3 ar 4 buteliukus. Tik kadangi mano plaukai prie tų kur greitai reibaluojasi, tai kas antrą dieną būtinai turiu plauti galvą. Bet dabar paskutiniu metu atsirado pleiskanų, tikriaus sausas oras kaltas g.gif
Dėl sudėties, tai gal ir geresnių šampūnų rastum, bet aš nuo jų verkdavau, nes negalėdavau išsišukuoti plaukų, taip suveldavo arba galvos odą niežtėdavo iki išprotėjimo.
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 01 14, 20:42)
Essenzoj dar yra, bet irgi dėžutėse. Bet ten įvairių, ne vieno kvapo smilkalų pridėta smile.gif

klausimą konkrečiai dėl Biocell atsiimu, nes sudėtis sintetinė pakraupino  blink.gif Bet šiaip dėl gyvūninės kilmės nuomonės vistiek įdomios  4u.gif


Aš turiu vieną knygą anglų kalba, kurioje yra visokie kremų receptai. Ten pradžioje aprašo visokius aliejus, tai kai perskaičiau apie emu aliejų pakraupusi buvau doh.gif

Man tu vis tiek katutis liksi biggrin.gif Mano tai nikas nuo 18 metų visur toks pats, kažkaip nėra noro keisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 14 sausio 2010 - 19:46
klausiau anoj temoj, gal kas zinot kur pirkti ta misini jau paruosta zarnyno valymui?neradau snd g.gif
Atsakyti
[quote=kryyste,2010 01 14, 20:49]
Aš esu turėjusi abu. Kažkaip tarp jų skirtumo nepastebėjau. Jei nori purių plaukų, tai tas šampūnas netiks. Jis lygina plauką, padaro tokį tiesesnį. Nesusivelia man, net ir nenaudojant kondicionieriaus. Aliejines kaukes irgi išplauna. Kol kas tai vienintelis šampūnas, kurio sunaudojau 3 ar 4 buteliukus. Tik kadangi mano plaukai prie tų kur greitai reibaluojasi, tai kas antrą dieną būtinai turiu plauti galvą. Bet dabar paskutiniu metu atsirado pleiskanų, tikriaus sausas oras kaltas g.gif
Dėl sudėties, tai gal ir geresnių šampūnų rastum, bet aš nuo jų verkdavau, nes negalėdavau išsišukuoti plaukų, taip suveldavo arba galvos odą niežtėdavo iki išprotėjimo.
Papildyta:

4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.

Siandien nusipirkau sampuna ir balzama "Natura Siberica". Sumaniau isbandyt rusiska produkta smile.gif Gal kuri jau esat naudojusi? Kokie atsiliepimai? Ar ju produkcija tikrai naturali? Man siek tiek keista, kad kainos palygint yra nedideles kaip naturaliu produktu g.gif Ir kelios sudedamosios dalys sukele abejoniu:
TEA-Cocoyl Glutamate
Kathon

Gal galetumet paaiskint kurios labiau "pasikausciusios" sitoj srity mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Perverčiau visą blog'o sąrašą, pasižymėjau gerų atsiliepimų sulaukusius produktus, dabar eisiu googlinti ir ieškoti daugiau info apie juos, ir spręsti, kas labiausiai tiktų man. karsta.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite pakomentuoti sampuno sudeti. Lyginau su pirmame puslapyje isvardintais kenksmingais ingredientais, tai nei vieno nera. Raso, kad pagamintas 100 % augaliniu pagrindu.

Aqua, Sodium Coceth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Foeniculum Vulgare Oil, Geranium Maculatum Oil, Lavandula Angustifolia Water, Sodium Olivamphoacetate, Cocoglucoside, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Limonene, Citronellol, Geraniol, Imidazolidinyl Urea.
Atsakyti