Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

O iš kur perkat Dr. Hauschka produktus? Lyg ir buvau blog'e aptikusi, bet dabar greit neberandu...
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 01 14, 18:12)
turiu tokį beveik žaislinį rinkinį sausainių darymui, ten formelės, matavimo indeliai ir toks mini plakikliukas , tai su juo.

Aišku smile.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 01 14, 18:47)
o odai kaip nuostabu su tokiom eko naturaliom priemonem smile.gif Jei kuri nezino, imetu tauriu foto. Papasakociau daugiau, bet bijau issiplesti,kad oftopikas nebutu.
http://rytuzenklai.l...uklingos_taures

Oho, aš noriu tokiu taurių bigsmile.gif o kur jų pirkt yra? Kaip naudotis?
Papildyta:
QUOTE(Pasaulė @ 2010 01 14, 20:50)
Perverčiau visą blog'o sąrašą, pasižymėjau gerų atsiliepimų sulaukusius produktus, dabar eisiu googlinti ir ieškoti daugiau info apie juos, ir spręsti, kas labiausiai tiktų man. karsta.gif

Tai čia užklausk apie sudominusias priemones, daugiau pakomentuos tikrai nei blog'e mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 01 14, 22:17)
Oho, aš noriu tokiu taurių  bigsmile.gif o kur jų pirkt yra? Kaip naudotis?


As ir turiu sitas taures, tiksliau viena taure, pirkau Kalvariju turguje, kioskelyje, kur pardavineja ivairius rusiskus papildus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja jubiliejine temele 4u.gif notworthy.gif
Satura - kazkaip dar apie tave galvoju kaip apie katuti mirksiukas.gif

Vakar tai pasidariau superini kuno sveitikli thumbup.gif is rudojo cukraus, smulkintu ryziu, zalio molio, dusgelio, truputi alijosiaus gelio, tai super kuno sveitiklis gavosi, kita karta dar pasigerinsiu kokiu aliejum, juros silku dar kuo nors. Bet toks veido sveitiklis grubokas, turiu pasidarius, tai veidui gal reiketu miltu, o kunui tai super smulkinti ryziai bigsmile.gif
Atsakyti
wink.gif+2010 01 14, 16:19-->
QUOTE(Simse wink.gif @ 2010 01 14, 16:19)
Su jubiliejine tema! happybday.gif Aš norėčiau sužinoti apie Daddygirl muiliukus.Kam jie naudojami, kur jų gauti, kokia kaina, kuo jie jums patinka? 4u.gif

Satura teisybe parase smile.gif
Jei idomu, mano parase yra nuoroda akims paganyti.

QUOTE(ashtri @ 2010 01 14, 16:59)
Ir aš sąraše tegul būsiu  mirksiukas.gif

Na ten vyr. pardavėjas (tikrai ir pagal amžių vyr.  tongue.gif ) jau su manim bendravo, kita pardavėja tik klausėsi iš šono visko, o ir telefonu su svarbesne (nežinau, ar svarbiausia  ax.gif ) moterim šnekėjau. Ji ir siūlėsi perskambint tiekėjus, tada rašyt man atsakymą, ale sakau - durnė nepalikau kontaktų. Juk el. laiškas ir į LT ateitų  lotuliukas.gif Linkiu, kad būtų nerafinuoti  4u.gif Jei sužinosi, pasidalink prašau info, tada galėsiu gal sesę ton įstaigon apsiprekinimui siųst  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif

nu tai nerimtai kazkaip.. kad visi nieko nezino smile.gif
pranesiu, jei suzinosiu, bet greitu metu nesidomesiu, manau ax.gif

QUOTE(Satura @ 2010 01 14, 17:11)
man kilo kitas klausimas - kokia mūsų nuomonė apie gyvūninės kilmės ingredientus? Daddygirl turėjo, o gal ir turi paukščio emu taukų. Nevarčiau rankose, nežiūrėjau sudėties, bet užklydo tokia mintis apie Biocell hialuroną iš gaidžių skiauterių biggrin.gif Ką manot?


as nenurasau gyvunines kilmes medziagu. bet ir man idomios kitu nuomones, nes daug siuo klausimu nesidomejau.

pastebiu kompanijas, kurios 100proc atsiribojusios nuo gyvynines kilmes produktu ir tai pasididziuodamos pabrezia (t.y. nenaudoja biciu vasko, silko, ozku pieno, visokiu spermu smile.gif ir t.t.

QUOTE(giedrulia77 @ 2010 01 14, 17:14)
Dadygirl, o kaip essential care muilai kudikiams

Pure Olive Soap: sodium olivate*, aqua, cera flava*. *Organically grown/produced.
Didžiojoje Britanijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.[/i]


turetu but labai svelnus ir tikt vaikui drinks_cheers.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 01 14, 17:15)
Slykstokai as cia procesa aprasiau, nepykite, norejau, kad kuo aiskiau butu  4u.gif
Nepatingekite mergytes,pagerkite. Daugumai, issivalius vidu, ir  spuoguotos odos problemos baigiasi arba stipriai sumazeja  wub.gif


labai gerai, kad aprasei.
butinai gersiu.

as vis pagalvoju, ir vis pamirstu paklaust. o kaip su gerosiom bakterijom? lieka ju po tu musu zarnynu valymu (iv budais)? ar naujai 'pasodint' reiktu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 14 sausio 2010 - 22:05
QUOTE(bryyla @ 2010 01 14, 21:17)
Tai čia užklausk apie sudominusias priemones, daugiau pakomentuos tikrai nei blog'e  mirksiukas.gif

Na o bet tačiau galėtumėte ir blog'e daugiau pakomentuoti, tada nereiktų kiekvienam klausinėti. mirksiukas.gif Pasižadėjau, kad kai ką nors išmėginsiu, parašysiu blog'e - visai patogu ten.
Atsakyti
Daddygirl, įtrauk ir mane į sarašiuką 4u.gif

QUOTE(GinMintė @ 2010 01 14, 21:28)
As ir turiu sitas taures, tiksliau viena taure, pirkau Kalvariju turguje, kioskelyje, kur pardavineja ivairius rusiskus papildus  mirksiukas.gif

O tai vienos taurės užtenka? Padeda tau? Kiek maždaug kainavo? Nesu buvusi kalvarijų turguje, bet jaučiu, kad artėja tas pirmas kartas biggrin.gif

QUOTE(Pasaulė @ 2010 01 14, 22:05)
Na o bet tačiau galėtumėte ir blog'e daugiau pakomentuoti, tada nereiktų kiekvienam klausinėti. mirksiukas.gif Pasižadėjau, kad kai ką nors išmėginsiu, parašysiu blog'e - visai patogu ten.

Perskaitėt visos??? Pildykit blogą biggrin.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Po sesijos galvoju naujų produktų dar įkelti... Jame dar daug visko trūksta, bet nežinau visų priemonių gi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 01 14, 19:49)
Ten pradžioje aprašo visokius aliejus, tai kai perskaičiau apie emu aliejų pakraupusi buvau  doh.gif

Man tu vis tiek katutis liksi  biggrin.gif Mano tai nikas nuo 18 metų visur toks pats, kažkaip nėra noro keisti.


o kas apie jį parašyta? blink.gif

aš pati sau dar katutis lotuliukas.gif Gal šitas mano nikas dabar mažiausiai 18-ai metų bus lotuliukas.gif

jei niekas to šampūno nepakomentuos, aš ryt pažiūrėsiu - dabar neleidžia man prie kompo prisėsti ilgiau nei kelioms minutėms doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 14 sausio 2010 - 22:36
Nidulia, gal gali plačiau parašyti apie tas taureles? Kaip tu būtent naudoji ir ar padeda? Jei čia nelabai į temą, tai gal gali į až? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 14 sausio 2010 - 22:49
QUOTE(Daddygirl @ 2010 01 14, 22:55)

labai gerai, kad aprasei.
butinai gersiu.

as vis pagalvoju, ir vis pamirstu paklaust. o kaip su gerosiom bakterijom? lieka ju po tu musu zarnynu valymu (iv budais)? ar naujai 'pasodint' reiktu?  4u.gif

ne, misinukas neissluoja geruju bakteriju smile.gif
gerosioms bakterijoms kenkia antibiotikai ir grubus zarnyno valymas-klizmavimas, kuomet pravaro daug litru vandens, tuo paciu isplauna gerasias.
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 01 14, 21:48)
Sveikutes.

Siandien nusipirkau sampuna ir balzama "Natura Siberica". Sumaniau isbandyt rusiska produkta smile.gif Gal kuri jau esat naudojusi? Kokie atsiliepimai? Ar ju produkcija tikrai naturali? Man siek tiek keista, kad kainos palygint yra nedideles kaip naturaliu produktu g.gif Ir kelios sudedamosios dalys sukele abejoniu:
TEA-Cocoyl Glutamate
Kathon

Gal galetumet paaiskint kurios labiau "pasikausciusios" sitoj srity mirksiukas.gif  4u.gif

niekada nebuvau alergiska jokiems kremams ir jokiems sampunams, o kiek as ju ismeginusi, tai net nesuskaiciuociau. Susigundziau Natura siberica, nusipirkau dienini ir naktini krema, sampuna. Niekas netiko, kremas grauzeoda, nuo sampuno kasesigalva, zodziu visa siberica i siukslyna. Labai nustebusi buvau, bet veliau nemazai negeru atsiliepimu perskaiciau apie sampunus is moteru juos ismeginusiu
Bozkakozka, viena karta jau sakiau, kad gausi dirziuko uz tai,, kad skaitai kazkaip praleisdama po 5 lapus lotuliukas.gif si misinuka reikia paciai pasidaryti, tik nusipirkti ingridientus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 01 14, 22:44)
Nidulia , gal gali plačiau parašyti apie tas taureles? Kaip tu būtent naudoji ir ar padeda? Jei čia nelabai į temą, tai gal gali į až?  4u.gif

ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 14 sausio 2010 - 23:08