Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Satura, ačiū 4u.gif
Papildyta:
Beje, gal kuri naudojate Original ATOK "Intima"? Kokie atsiliepimai?

user posted image
Atsakyti
Kaip manote, iš ko gamina TOKĮ LŪPŲ BALZAMĄ? Kodėl jis toks rudas ir kaip gauti šokolado kvapą? g.gif Galvojau gaminti su kavos EA, bet gal jis ne visai tinka? Ką manot? 4u.gif

Beje, kas geriau: apelsinų ar mandarinų EA? Kad skanesnis ir geresnis kvapas būtų lūpų balzamo?

QUOTE(agnuta @ 2010 01 19, 16:05)
o kiek laiko geriat? as pora dienu, bet karta i diena. rezultatu dar laukiu biggrin.gif

Šešta diena šiandien ax.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri bandet siuos Phyto produktus?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 19 sausio 2010 - 17:07
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 01 19, 16:53)
Satura, ačiū  4u.gif

Beje, gal kuri naudojate Original ATOK "Intima"? Kokie atsiliepimai?


Hauschka yra Hauschka vistik, niekas jos produktų su abejotinom sudėtim nesertifikuotų smile.gif Čia yra jų žodynėlis, verta pašliaužiot. Paspaudi ant paveikslėlio, dešinėje išmeta langely aprašymą trumpą smile.gif

ar jis natūralus? g.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 01 19, 16:54)
Kaip manote, iš ko gamina TOKĮ LŪPŲ BALZAMĄ? Kodėl jis toks rudas ir kaip gauti šokolado kvapą? g.gif

Beje, kas geriau: apelsinų ar mandarinų EA?


Akamutyje esu mačiusi šokolado miltelių. Manau, kad juos deda ar kažką panašaus, nes tokios intensyvios spalvos su EA neišgausi, jos neduotų ir kakavos sviestas mirksiukas.gif

čia tik nuo tavo skonio priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 19, 17:05)
Akamutyje esu mačiusi šokolado miltelių. Manau, kad juos deda ar kažką panašaus, nes tokios intensyvios spalvos su EA neišgausi, jos neduotų ir kakavos sviestas  mirksiukas.gif

čia tik nuo tavo skonio priklauso  rolleyes.gif

Aišku ax.gif

Dėl kvapo... Turėjau omeny intensyvumą blush2.gif Ar, pvz., naudojant apelsinų EA, labai jaučiasi tas gaivus, tikrų apelsinų kvapas? Kiek maždaug jo reikia lašinti į lūpų balzamą? Ir ar nėra fototoksiškas? blink.gif Jei taip, tai gal geriau mandarinų...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 01 19, 17:10)
Dėl kvapo... Turėjau omeny intensyvumą  blush2.gif Ar, pvz., naudojant apelsinų EA, labai jaučiasi tas gaivus, tikrų apelsinų kvapas? Kiek maždaug jo reikia lašinti į lūpų balzamą? Ir ar nėra fototoksiškas?  blink.gif Jei taip, tai gal geriau mandarinų...


aš paskutinį apelsinų variantą turėjau iš KN Orange Essence. Tai toks saldus apelsiniškas kvapas buvo, gal iš keturių rinkausi biggrin.gif Dabar planuoju imti iš Monicos apelsiną (toks realus, su charakteriu man kvapas). Arba paimsiu šitą iš mamos, o jai į šito vietą mandarinus Man labiau apelsinai patinka, jie išraiškingesni ir gerai jaučiasi kvapas. Mandarinai švelnesni smile.gif

lašinu kokius 8 lašus į balzamą, su lūpom nieko nenutiko smile.gif
Atsakyti
Čia ne apei kosmetiką, bet gal kas patars:gal gaminate ar perkate ką nors, kas sumažintų mms skausmus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 19, 17:05)
ar jis natūralus?  g.gif


Rašo, kad 95 proc organic 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 01 19, 17:19)
Rašo, kad 95 proc organic 4u.gif


ne ne biggrin.gif Dėk pilną sudėtį, o ne užrašą nuo etiketės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 19, 17:14)
aš paskutinį apelsinų variantą turėjau iš KN Orange Essence. Tai toks saldus apelsiniškas kvapas buvo, gal iš keturių rinkausi biggrin.gif Dabar planuoju imti iš Monicos apelsiną (toks realus, su charakteriu man kvapas). Arba paimsiu šitą iš mamos, o jai į šito vietą mandarinus Man labiau apelsinai patinka, jie išraiškingesni ir gerai jaučiasi kvapas. Mandarinai švelnesni smile.gif

lašinu kokius 8 lašus į balzamą, su lūpom nieko nenutiko smile.gif

Oi ačiū už tokį išsamų atsakymą 4u.gif Aš pirksiu iš Monicos smile.gif
8 lašai į kokį maždaug kiekį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 01 19, 17:25)
8 lašai į kokį maždaug kiekį?  g.gif


į 12 ml baltą indelį lūpų balzamui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 19, 17:27)
į 12 ml baltą indelį lūpų balzamui  mirksiukas.gif

Aišku 4u.gif
Dar galvoju pabandysiu su kavos EA, bent jau man kava tai labai skaniai kvepia wub.gif

Su kokiais EA dar esi dariusi lūpų balzamus, kad labai skaniai kvepėtų? Gal kokių gėliškų kvapų yra? g.gif

Na dar kakavos absoliutas vilioja laaabai, bet brangokas blush2.gif ar jo irgi reikėtų lašint tiek pat, kiek apelsinų EA?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 19 sausio 2010 - 17:37