Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(agnuta @ 2010 01 19, 19:16)
aisku, kad galima mirksiukas.gif as irgi iskart pasidariau gatava misini, tik nezinau, kokios tikslios proporcijos gavosi.

kanapiu aliejaus galima rasti SP, ekoeko, dar yra cia ir cia kur kas pigiau. daugiau lyg ir nezinau g.gif o kam noretum naudoti?

Dėkoju 4u.gif Sudomino šio kremo rankoms sudėtis
http://www.kremukas....koms-60-ml.html kai "daaugsiu" iki kremų gamybos, bandysiu "konstruoti" ką nors panašaus biggrin.gif atsimenu, kad mamai kažkada iš TBS buvau nupirkusi kanapių kremą rankoms, buvo labai patenkinta juo. Paskaičiau, kad kanapės labai naudingos, tai reikia mėginti ekologiško kažką pagaminti, nes pirkti tai tikrai baisiai brangu... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 19 sausio 2010 - 19:22
QUOTE(liusinda @ 2010 01 19, 19:15)
RAGANA nu nzn koks skonis  biggrin.gif , ale reiktu pagert ir kaip nors prisiverst  ax.gif


Tai vat gal tada geriau pradėkit nuo moliūgų... rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek laiko galioja lūpų balzamai? Tiek, kiek jo sudedamieji ingredientai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 01 19, 15:54)
Kaip manote, iš ko gamina TOKĮ LŪPŲ BALZAMĄ? Kodėl jis toks rudas ir kaip gauti šokolado kvapą? g.gif Galvojau gaminti su kavos EA, bet gal jis ne visai tinka? Ką manot?  4u.gif



sokolado kvapui - kakavos sviestas (silpnas kvapas), kakavos absoliutas (stiprus kvapas).
sokolado spalvai - kakava wink.gif (arba gali pirkti rudaji kakavos sviesta)

QUOTE(ragana @ 2010 01 19, 17:50)
Oi, is patirties galiu pasakyti, kad vaikas, kuris 1,5 metu turi tokius plaukucius, budamas 5 metu tures grazias grazias kasytes  smile.gif  Nes normalus normaliausi plaukuciai. O jei dar truputi demesio skirsit, tai ir plaukuciams bus i nauda, ir mergyte ipras rupintis savimi, ir ritualu bendru atrasit...  nail.gif  biggrin.gif


dekui. smagiau smile.gif
taip ir nusiteikem.

QUOTE(liusinda @ 2010 01 19, 17:51)


is bet kokio aliejaus bus naudos. ir juos galima gert maitinant.
siaip dazniau minimas linu semenu, moliugu gali ir seklu pakramsnot smile.gif nebent nori gero skonio smile.gif, kaip rase ragana.

o cia ta pati liusinda is essex'o? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Daddygirl, mano gruodinukė, jau virš 2m, šiuo metu turi lygiai tokią pačią šukuoseną kaip tavo įdėtose nuotraukose. Na, tik kirpčiukai ilgesni, eisim vėl į kirpyklą. Bet nesijaudinu, vistiek užaugs, dabar ir tai atrodo labai daug, ypač palyginus su tuo, kad iki metų buvo plika,.

Ragana, užjaučiu dėl sudužusio buteliuko su saldaininiu kremu. O koks jo receptukas? Taip skaniai nuskambėjo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 01 19, 20:07)
sokolado kvapui - kakavos sviestas (silpnas kvapas), kakavos absoliutas (stiprus kvapas).
sokolado spalvai - kakava wink.gif (arba gali pirkti rudaji kakavos sviesta)

Paprasta kakava? bigsmile.gif įdomu, kiek jos dėti, kad nepadauginti ir kokiame gaminimo etape g.gif gal pati kada su kakava darei balzamą?

Poros lašelių į balzamą (10 ml) užtenka kakavos apsoliuto? Galvoju dėt ir sviesto, ir absoliuto...
Atsakyti
Merginos, gal zinote, ar Akamuti baziniai aliejai nerafinuoti. 4u.gif
Man kilo toks itarimas, kai pamaciau, kad avokadu aliejus nuotraukoje pavaizduotas baltas beveik blink.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz patarimus 4u.gif

Daddygirl ta pati blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 19, 17:22)
ne ne  biggrin.gif Dėk pilną sudėtį, o ne užrašą nuo etiketės  tongue.gif


Va sudėtis nuo buteliuko:Prunus dulcis, Glycine soja, Buxus chinensis, C12-C15 pareth-3, Lavandula angustifolia, Linalool, Citrus limonum, D-Limonene, p-Cymene, Thymol, Thymus serpyllum, Eugenia caryophyllus, Eugenol, Retinol, Toco pherol, Chlorofyl

Laukiu komentarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2010 01 19, 20:36)
aciu mergaites uz patarimus  4u.gif


Paskaičiau knygą "sveikata ir riebalai", tai maitinančioms labiausiai rekomenduojamas linų sėmenų aliejus, jame didžiaiusias kiekis lygintant su kitais aliejais omega 3 4u.gif
Tik ar skonis patiks, tai negarantuoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 01 19, 19:04)
O kaip Jūs naudojate tą mišinuką, organizmo valymui? Bryla, skaičiau, kad kaskartą po šaukštelį visko dedate ir tada užpilate vandeniu, taip? O aš viską, maždaug po 100g kiekvieno produkto, supyliau į indą sandarų ir gerai išmaišiau, o po to šaukštą gerą pasemiu mišinio ir dar sezamų įberiu tada su vandeniu ir geriu... Kažin galima taip?  g.gif Ir, gal žinote iš kur būtų galima gauti kanapių aliejaus?  ax.gif



QUOTE(agnuta @ 2010 01 19, 19:16)
aisku, kad galima mirksiukas.gif as irgi iskart pasidariau gatava misini, tik nezinau, kokios tikslios proporcijos gavosi.


Aš tai irgi viską susimakalavau, tingėčiau kiekvieną kartą iš naujo maišyti

QUOTE(Versmė @ 2010 01 19, 19:20)
O tau tiesiog nemalonu kai lūpas šaldo ar kaip? Kai dariau, dėjau lašiuką kakavos ir lašiuką mėtų, tai užsitepus pirmiau jaučiasi kakava, o malonus šaltukas vėliau ateina. Man visai patiko, bet man ir šiaip lūpų šaldymasp patinka, būčiau nieko prieš, jei ir daugiau būtų jautęsi  ax.gif

Summer, viskas su tavim aišku  good.gif


Aš esu kolegei padariusi lūpų balzamą su pipirmėčių EA, tai jai žiemą nepatinka, per šalta smile.gif
Atsakyti
O kai gaminate kremus, balzamus ir kitus gėrius, tai kaip proporcijas ar pačios sugalvjoat, ar kur susirandat? ax.gif
Atsakyti