Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Daddygirl @ 2010 01 19, 22:52)
sitoj sudety matau emulsikli. as jo nezinau, bet internete radau:
C12-15 Pareth-3
Origin: Mixture of synthetic compounds derived from petroleum and ethylene oxide.



nežinau, kokiom aš akim žiūrėjau, kad čia mačiau detergentą biggrin.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 01 19, 23:01)
o tu uostei juzu?  wub.gif


taigi su tavim ir uostėm biggrin.gif Skanus, bet ryškesnio įspūdžio nepaliko smile.gif

QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 01 19, 23:05)
Ar čia labai blogai?  unsure.gif


nafta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 01 19, 23:04)
Bryla, veikia ir tau tas misinukas, tikrai jis sluoja tavo zarnyna, tik gal tau ne taip ryskiai ir akivaizdziai matosi, bet jis tikrai veikia

Tikiuosi ax.gif
Atsakyti
labai paprasysiu pagalbos...
siek tiek susigadinau savo veido oda su tais eksmeprimentavimais ir bandymais kazkokias priemones pasigaminti savo rankomis, taigi nusprendziau nustoti.
o esme ta, kad mano odele riebi, ishsipletusiom porom, raustanti ir pan. Gavau nedidele konsultacija kokia kauke galeciau pasidaryti, taciau nuo jos tik dar labiau negrazesnis veidas pasidare(naudojau molio kaukes su augaliniais milteliais).
Taigi, jau geriau nusipirksiu kokia kauke, negu darysiuos pati, bet esme ta, kad nezinau kokia pirkti, nes tik labai neseniai pradejau keisti savo kosmetini krepsiuka i naturalesni... smile.gif
gal galetumet kazka patarti, ka esate isbandziusios, kokios firmos kaukytes geresnes tokiai odai kaip mano? manau man reikia kokios svelnios priemones, kuri nuramintu paraudimus ir apvalytu poras.

labai lauksiu patarimu smile.gif) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 01 19, 19:58)
O kodėl Jūs išpinat tik kas trečią dieną?  ax.gif  Tai Jūs kas rytą bandykit vaiką šukuoti ir gal nebebus problemos wink.gif
Papildyta:
Galima maitinančiai. O Jūs kada nors esat gėrus kurį nors iš šių aliejų? Ta prasme žinot koks skonis? biggrin.gif Jei ne, tai rekomenduoju pradė nuo moliūgų wink.gif

kad sunkiai keliames, o sukuosena padaryt nemazai laiko uzima doh.gif
Atsakyti
Kur yra pirkti benzoino EA? g.gif nerandu niekur...
Papildyta:
Ar šis kokosų aliejus
user posted imagegeras? g.gif
Nebematau internete kokosų al. ekoeko.lt
user posted image, gal kas žino, ar CUP'e 3 aukšte jo tebeturi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 20 sausio 2010 - 00:39
QUOTE(bryyla @ 2010 01 20, 01:25)
Kur yra pirkti benzoino EA?  g.gif nerandu niekur...
Papildyta:
Ar šis kokosų aliejus
user posted imagegeras?  g.gif
Nebematau internete kokosų al. ekoeko.lt
user posted image, gal kas žino, ar CUP'e 3 aukšte jo tebeturi?

as naudoju is SP, tai be galo skanus, kvapnus, nerafinuotas ir visoks koks smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2010 01 20, 00:07)
Taigi, jau geriau nusipirksiu kokia kauke, negu darysiuos pati, bet esme ta, kad nezinau kokia pirkti,


už molį ir alijošių vargu, ar būsim ką geriau radusios smile.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 01 20, 00:25)
Kur yra pirkti benzoino EA?  g.gif nerandu niekur...


į KN paskambink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 01 19, 23:01)
o tu uostei juzu?  wub.gif


man juzu įspūdžio nepaliko, nevertas savo kainos cool.gif . Skanios citrusų natos yra laurenė (litsea), o paskutinis mane sužavėjęs ea yra Cubeb, java pepper. Jis gaivus, jame juntamas ir pipiriškumas, ir citrusų nata, nu nuostabus teisiog. Į kokius kvepalus puikiai tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2010 01 20, 01:07)
labai paprasysiu pagalbos...
siek tiek susigadinau savo veido oda su tais eksmeprimentavimais ir bandymais kazkokias priemones pasigaminti savo rankomis, taigi nusprendziau nustoti.
gal galetumet kazka patarti, ka esate isbandziusios, kokios firmos kaukytes geresnes tokiai odai kaip mano? manau man reikia kokios svelnios priemones, kuri nuramintu paraudimus ir apvalytu poras.

alijosiaus gelis. Tikrai labai gerai ramina paraudimus.
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 01 19, 22:05)
Ar čia labai blogai?  unsure.gif


nu, sintetinis ir is naftos. cia ne pasaulio pabaiga, zinoma, bet... turi pati nuspresti ar tai Tau minusai.

ir, zinoma, pasiieskoti daugiau info. nes as pries pradedama galvoti skaitau info bent 5 saltiniuose smile.gif cia tik viena pirma pasitaikiusi pacitavau del bendro vaizdo smile.gif
be to, jame nera parasyta apie sito emulsiklio kenksminguma.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 01 20, 09:32)
alijosiaus gelis.  Tikrai labai gerai ramina paraudimus.


nors kai kam gali kelti alergiją - negali žinoti drinks_cheers.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 01 20, 09:33)
nu, sintetinis ir is naftos. cia ne pasaulio pabaiga, zinoma, bet...


ir ne mūsų temos objektas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 20, 10:39)
nors kai kam gali kelti alergiją - negali žinoti  drinks_cheers.gif

o as skaiciau, jeigu tas alavijas barbadensis ir gelis yra is lapo minkstimo, tai nera ten alergizuojanciu jokiu daliu g.gif nebent butu pats lapo virsus panaudotas.
Atsakyti