Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(bryyla @ 2010 01 19, 14:05)
Sveikos smile.gif sakykit, ar Borges alyvuogių aliejus extra virgin geras yra?  4u.gif

As toki perku, tai ir kepimui naudoju ir kaukems. Dar si alieju pirkau http://www.clearspri...ean/oils/walnut tik kazkaip dar neprisiruosiau pabandyt kunui, kol kad tik kepimui naudojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 01 19, 20:01)
Paskaičiau knygą "sveikata ir riebalai", tai maitinančioms labiausiai rekomenduojamas linų sėmenų aliejus, jame didžiaiusias kiekis lygintant su kitais aliejais omega 3  4u.gif
Tik ar skonis patiks, tai negarantuoju  rolleyes.gif



nesinori sintetiniu gert vitaminu,kiek gi galima biggrin.gif tai vat skonis ir atbaido,bet mes moteros stipros biggrin.gif
Atsakyti
Noriu sampuna pagerint rozmarinu EA. Kiek mazdaug lasu lasint i mazdaug 100 ml sampuno likuti. O gal geriau tiesiai i delna lasint ir maisyt su sampunu? kiek tada lasu reikia? Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2010 01 19, 20:16)
Ragana, užjaučiu dėl sudužusio buteliuko su saldaininiu kremu. O koks jo receptukas? Taip skaniai nuskambėjo ax.gif  4u.gif


Ačiū smile.gif Baisiausia yra tai, kad tiksliai nepamenu recepto, todel proporcijų nepasakysiu, bet gaminau iš: bičių vaško, sviestmedžio, kakavos sviesto, kokosų al., migdolų, medetkų fitolio, mandarinų EA ir benzoino. Tą "saldainių" kvapą, manau, ir davė sumišę kakavos, kokosų, mandarinų kvapai, dar benzoinas gal, kuris panašus į vanilę.
Bet iš esmes tai manau, kad galima varijuojant šitais produktais, dar imant pvz. vanilės fitolį, pasigaminti "valgomą" kūno sviestą ar lūpų balzamą essen.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 01 19, 20:49)
Va sudėtis nuo buteliuko:Prunus dulcis, Glycine soja, Buxus chinensis, C12-C15 pareth-3, Lavandula angustifolia, Linalool, Citrus limonum, D-Limonene, p-Cymene, Thymol, Thymus serpyllum, Eugenia caryophyllus, Eugenol, Retinol, Toco pherol, Chlorofyl

Laukiu komentarų  4u.gif


lyg ir nieko, pažymėtas gali būti gyvūninės kilmės, o detergentą gal Daddygirl pakomentuos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2010 01 19, 21:13)
nesinori sintetiniu gert vitaminu,kiek gi galima  biggrin.gif tai vat skonis ir atbaido,bet mes moteros stipros  biggrin.gif


Operos vaistinėj būna sertifikuotų, bet nežinau, ar yra ir maitinančioms skirtų.
Dar pasiskaitinėjau apie tai, ko reikėtų nėštukėm ir maitinančiom, tai išskirta "Neuromins"
http://www.vitaminli...roduct_id/48657 (Lt nėra lygtais, sudėtis nebloga)
ir žuvų riebalų kapsulės (nemaišyti su žuvų taukais!), bet lt irgi nėr

QUOTE(ragana @ 2010 01 19, 21:17)


Mmmm, jau į wordą nusikopinau, reiks padaryt kada
Atsakyti
man dar toks gaivus saldaininis ledinukų kvapas jaučiasi garinant bergamotės+rozmarino EA, daugiau lašinu bergamotės rolleyes.gif Tik veidui su bergamote bijočiau pati, nebent kūnui tokį EA derinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 19, 21:23)
lyg ir nieko, pažymėtas gali būti gyvūninės kilmės, o detergentą gal Daddygirl pakomentuos  drinks_cheers.gif


Ačiū 4u.gif O gyvulinės kilmės blogai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 01 19, 21:52)
Ačiū  4u.gif O gyvulinės kilmės blogai? unsure.gif


vegetarai tokio naudoti negalėtų smile.gif Matyt, neįmanoma ekologiškumo gyvūniniam produktui nustatyti, kas be ko wink.gif
Atsakyti
QUOTE
8)bendram zvilgesiui, hidrolata naudok plaukams, kaip priemone nuo elektrinimosi sukuojant, ir siaip- as sakau cia vitaminai man 

Nepamenu kas rašė, tačiau noriu paklausti ar vieną hidrolatą naudoti nuo elektrinimosi ar su kuo nors maišyt? g.gif
O ar gali EA pakeisti kondencionierių?Na aš noriu, kad plaukai lengvai šukuotųsi, žvilgėtų, tai ar geriau kondiencionierius, ar EA(gal greičiau su kuo nors sumaišyti...)? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simse ;): 19 sausio 2010 - 22:01
QUOTE(bryyla @ 2010 01 19, 19:17)
Paprasta kakava?  bigsmile.gif įdomu, kiek jos dėti, kad nepadauginti ir kokiame gaminimo etape  g.gif gal pati kada su kakava darei balzamą?

Poros lašelių į balzamą (10 ml) užtenka kakavos apsoliuto? Galvoju dėt ir sviesto, ir absoliuto...


as nedarius.
bet pradeciau nuo labai mazo kiekio, ir vis po labai truputi prideciau, kol gausiu norima spalva.
ta pati su kakavos absoliutu daryciau. po lasiuka, kol gausiu norimo stiprumo kvapa.


QUOTE(liusinda @ 2010 01 19, 19:36)
Daddygirl ta pati blush2.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 01 18, 15:41)
Kaip tik žadėjau duškę pirkt, tai turbūt neverta rizikuot, nes mano oda sausa ir taip  doh.gif
O kokį būtent rankų kremą naudoji? Jų dvi rūšys berods  rolleyes.gif

Man sudėtis skurdoka (aišku, pigus variantas taupant), bet labai traukė odą po dušo, ypač blauzdas.

Naturderm rankų kremus abu esu naudojusi, man patinka abu, negalėčiau išskirti, kad vienas kuris yra geresnis, jų tik kvapai skiriasi - rožinis labiau į saldumą, žalias į rūgštumą 4u.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 01 18, 18:32)
Atvirkščiai atitolina jis plaukų riebalavimąsi, anksčiau negalėdavau po pirmosios darbo dienos nesiplovus galvos antrąją dieną palaidais eiti į darbą, o dabar kai pradėjau naudoti alavijo gelį, dvi dienas be problemų atidirbu smile.gif

Na, reikės pasibandyti, dėkui 4u.gif
Beje, mano aloe gelis (Nimfali) taip pat rudas ax.gif

QUOTE(Satura @ 2010 01 18, 22:36)
kadangi Dovish brangiausiam actas padėjo nuo pleiskanojimo, tai apie tai karts nuo karto primenu. bet ne apie savo patirtį  ax.gif

Taip taip, dar kartą patvirtinu biggrin.gif Maniškio plaukai po išskalavimo su actu švelnutėliai ir purūs thumbup.gif

QUOTE(ragana @ 2010 01 19, 21:17)
Tą "saldainių" kvapą, manau, ir davė sumišę kakavos, kokosų, mandarinų kvapai, dar benzoinas gal, kuris panašus į vanilę.

Jeigu žinot "Rūtos" saldainių kvapą, tai man panašų pavyko išgauti maišant: kakavos sviestą, kokosų al, sezamų al, benzoiną ir apelsinų ea 4u.gif
Atsakyti