Įkraunama...
Įkraunama...

kai kišenėse švilpia vėjai

QUOTE(Bajm @ 2005 11 15, 17:56)
kai peršalu nepuolu pirkti vaistų
bandau gydytis natūraliais metodais

nesėdžiu iki nakties prie kompo ar teliko
einu anksti miegoti blush2.gif

dar žinau, kad pažįstama taupo taip: kiekvieną rytą plauną galvą virš kibiro (pastatyto vonioje), o vandenį sunaudoja tualete



QUOTE(Bajm @ 2005 11 16, 15:13)
mes perkam pigiausią indų ploviklį ir jį skiedžiam vandeniu (į seną butelį įpilam  skysčio ir vandens)



Nieko asmeniško, Bajm, bet kai kurie patarimai primena Matroskino kaimynkos Zinkos metodus. Apie tai galima paskaityti "paplepėjimuose" biggrin.gif

hobo, kas dėl telefono, pilnai sutinku su Ieva-Pieva. Turiu ežio kortelę, tai mano mėnesinė sąskaita tikrai neviršija 20 lt. rolleyes.gif
Atsakyti
Mama dėsto ekonomiką, liepė studentams mėnesį vesti apskaitą, o po to ją pateikti ir apžvelgti. tai dauguma buvo apakę kiek pinigų iššvaisto doh.gif
Prisiminiau studentišką taupymo būdą - turėjom pasiskirsčiusios kuri kokį žurnalą perkam smile.gif taip ir dalindavomės. Sistema gera buvo tuo, kad nenupirkdavom 2 kartus to paties ir beveik visus išleidžiamus žurnalus perskaitydavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 11 17, 11:58)
Namų buhalteris, pabandyk parsisiųsti iš čia


Man tas namų buhalteris labai patiko, bet nežinau ką blogai dariau, nes neišsisaugo praeitų mėnesių duomenys ir viskas išsitrina. g.gif
Kaip išsaugoti, kad pastoviai matytų kitus mėnesius?
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2005 11 17, 11:33)
Sorry, bet jeigu hobo pradėtų kibirais tualete vandenį (kurį "sutaupė" vonioje) nuleidinėti, jau nekas...


čia žiūriu dau kas kabinėti prie šio mano teiginio

pasakysiu dar kartą
čia ne mano taupymas, o žmogaus dirbančio mokesčių inspekcijoje su 4 tūkst. alga
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 11 17, 13:31)
čia žiūriu dau kas kabinėti prie šio mano teiginio

pasakysiu dar kartą
čia ne mano taupymas, o žmogaus dirbančio mokesčių inspekcijoje su 4 tūkst. alga


Juk cituodamos nesakome, kad Bajm taip taupo... mirksiukas.gif
Ir čia visai nesvarbu: bobutė Zina, mokesčių inspektorius ar muitininkas taip daro...
Tiesiog komentuojame šią pasiūlytą taupymo rūšį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja: 17 lapkričio 2005 - 13:38
Ai dar prisiminiau: mama mano visada šeštadieniais važiuoja į Cestą apsipirkti mėsos.
Tikslių kainų ir jų skirtumų nepasakysiu, bet ten tikrai pigiau, ir mėsa visada šviežia ir kokybiška (tik jautienos nebūna sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 11 17, 10:47)
Knygas galima pirkti knygų klube. Pvz kalėdoms vaikams išsirinkau knygelių pigiau. puse kainos ir dar šitą komplektą.  Labai geras dalykas, kitą mėnesį  nebus strioko ir nepripirksiu niekaliukų.
.


Žinok tos knygutės tai super yra, aš pirkau kai buvo tokia pati akcija ar tai mamos dienos proga,ar tai vaikų (gegužę kažkur)..Labiausiai pamenu abejojau dėl Grufo-tai dukrytė nuo jos atsitraukti negalėjo, prašė ir prašė skaityti, aš jau ją ir mintinai išmokau biggrin.gif o vat grybų karas toks liko nelabai jos mėgstamas, gal dėl tų iliustracijų nevykusių
Pasakos irgi gera labai
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 11 15, 12:29)
dienai būtiniausioms išlaidoms, nes neturiu jokio suopračio apie tai.

Taupyk "ant smulkmenų". Visada susirenku čekius ir peržiūriu ko galiu atsisakyti. Ko negaliu- tą perku, bet keli centai nuo pieno pakelio ar duonos per savaitę pavirsta į bandelę. Kartą atlikau eksperimentą: kur tik rasdavau susirinkdavau gatvėje besivoliojančius centukus po vieną, po du- po savaitės toje kišenėje buvo litas. Perku didelėmis pakuotėmis buities reikmenis, nes jei išleidau skalbimo milteliams per išpardavimą ir daugiau, tai man jų nereikės pirkti gal pusę metų. Visada perku prekes pasižiūrėjus ar "dovana" priklijuota ant prekės neturi paslėpto mokesčio. Įsitikinus, kad pagrindinė prekė turi įprastą kainą, o prisegta dovana tiesiog atiduodama imu. Taip įgyju kempinėlių, pirštinių, nosinaičių ir dar nežinia ko. Tai bjauru, bet sugebu taip per metus atidėti kelis tūkstantėlius kelionei vasarą ir viskas tik iš tų niekingų išsiblusinėjimų.
Atsakyti
Bet pastebėjau, kad nenormaliai taupo tie kurie daugiau turi. Viena pažįstama, turinti kelis butus ir neblogai besiverčianti, išsimaudžiusi, tame pačiame vandenyje skalbia.
Kaimynai nauji tik nusipirko butą, o jau atėjo tartis, kad reikia statytis nelegaliai anteną ir dar dviese prie jos jungtis, kad sutaupyti.
Atsakyti
todėl ir turi, kad nerealiai taupo mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur Vilniuje yra parduotuve "super netto"?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 11 17, 15:05)
Ai dar prisiminiau: mama mano visada šeštadieniais važiuoja į Cestą apsipirkti mėsos.
Tikslių kainų ir jų skirtumų nepasakysiu, bet ten tikrai pigiau, ir mėsa visada šviežia ir kokybiška (tik jautienos nebūna  sad.gif  )



o kur ta Cesta? Jei čia kalbi apie jų firmines parduotuves, tai bent jau netoli manęs viena yra-kainos beveik tokios pat kaip ir Maximoj, gal kokiais 20-30centų pigiau.
Atsakyti