Įkraunama...
Įkraunama...

kai kišenėse švilpia vėjai

ojej, kiek jus daug maisto perkat, nors aš jaučiu ant nesąmoniu išvaistau. šiaip jau dėl pietų ir vakarienės, tai pasižiūrėjau prie pigiai gaminti. o ką jūs valgot pusryčiams? ar kažką perkatės užkandžiams? visų klausiu.
Atsakyti
jo, sportuojant namų vanduo tikrai tauposi, ypač karštas. tik reikia skirti lėšų sportui.
va, hobo, meti rūkyti- už tą sumą sportuoji: pataisai figūrą, nauda odai, taupai vandenį... ax.gif
Atsakyti
kai peršalu nepuolu pirkti vaistų
bandau gydytis natūraliais metodais

nesėdžiu iki nakties prie kompo ar teliko
einu anksti miegoti blush2.gif

varškę geriausiai pirkti turguj, mama perka po 6 Lt kg
o va parduotuvėje po 12 Lt blink.gif

tik reikia rasti gerą pardavėją su gera varške

dar kai noriu arbatos, į virdulį pilu kiek reikia vandens + biškį daugiau, bet ne pilną virdulį

dar žinau, kad pažįstama taupo taip: kiekvieną rytą plauną galvą virš kibiro (pastatyto vonioje), o vandenį sunaudoja tualete
Atsakyti
Tiesa, dar prisiminiau, kad kai labai labai reikėjo taupyti, tai vyro išgertų alaus butelių jau nebeišmetinėjau, o nešdavom priduoti. mirksiukas.gif Šis įprotis liko iki dabar... biggrin.gif
Atsakyti
pusry2iams ppigiausia ir sveikiausia valgyti košes

aš darau taip: vakare užpilu karštu vandeniu avižinius dribsnius, uždengiu su lekšte
per naktį išbrinksta

ryte įmetu į mikrobangę 1 minutei ir pusryčiai paruošti
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 11 15, 17:55)
ojej, kiek jus daug maisto perkat, nors aš jaučiu ant nesąmoniu išvaistau. šiaip jau dėl pietų ir vakarienės, tai pasižiūrėjau prie pigiai gaminti. o ką jūs valgot pusryčiams? ar kažką perkatės užkandžiams? visų klausiu.

aš pusryčių nevalgau. o vyras tai įv. varškę- grūdėtą, desertinę ir t.t. nors aišku čia ne pigiausias variantas
Atsakyti
tai kad svorį aš jau numetus ir dabar esu lieknna.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 11 15, 16:55)
ojej, kiek jus daug maisto perkat, nors aš jaučiu ant nesąmoniu išvaistau. šiaip jau dėl pietų ir vakarienės, tai pasižiūrėjau prie pigiai gaminti. o ką jūs valgot pusryčiams? ar kažką perkatės užkandžiams? visų klausiu.

Aš tiek daug neperku - sugestų. schmoll.gif
Pas mus pusryčiai - kava ir buterbrodai: su sūriu, su paštetu, su krabų lazdelėm, su dešra - su kuo yra. Kartais, jei jau yra padaryta iš vakaro - silkė arba kokia mišrainė.
Atsakyti
Perkant duonos gaminius visada reikia pasižiūrėti jų svorį. Pvz, aš neseniai radau batoną, kurio svoris 250 gr ir moku tik 1,30 Lt. O kad nepelytų, nelaikykit mašeliuose arba laikykite šaldytuve. Tas pats ir apie kitus maisto produktus, geriau juos laikyti induose, negu maišeliuose. Lėčiau genda.

Pusryčiams verdam košes. ir greitai ir sotu. Nors vyras geria tik kavą.
Atsakyti
dar parašysiu 1 nesąmonę

jei žiemą šalta, ypač vakare
lovoje irgi šalta biggrin.gif blush2.gif

tai aš nejungiu šildytuvo, o įpilu karšto vandens į plastikinį butelį ir einu su juo miegoti
šilta, greitai užmiegu ir eletros gadinti nereikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 11 15, 16:55)
ojej, kiek jus daug maisto perkat, nors aš jaučiu ant nesąmoniu išvaistau. šiaip jau dėl pietų ir vakarienės, tai pasižiūrėjau prie pigiai gaminti. o ką jūs valgot pusryčiams? ar kažką perkatės užkandžiams? visų klausiu.


Jei mėgsti košes, tai pusryčiams galima pigiai košes valgyti. Tik reikia pasitreniruoti ir atrasti kokio tirštumo košę mėgsti ir kiek tokio tirštumo košei reikia pieno/vandens ir kruopų. O darosi labai paprastai iš vakaro- užvirini vandenį ar pieną (ar maišytą), supili kruopas ir paverdi (priklausomai nuo kruopų stambumo ir virimo laiko 5-15 min.). Tada puodą suvynioji į rankšluostį ir į vilnonį pledą ir statai kur ant fotelio. Ryte būna kaip tik išvirus ir pačios tinkamiausios temperatūros valgymui.

Dabar vaikams maitinu sūrelius (1 vnt. 1Lt doh.gif, 2 vaikai - 4 sūreliai, t.y. maždaug 4 Lt). O sunkiais laikais pirkdavau varškę ir grietinę. Geros varškės pakelis ir gritinės pakelis susidaro tie patys 4 Lt, o užtenka 2-3 dienom pusryčiam. Labai skanu turint smukintuvą ar kombainą varškę ir gritinę išsukti iki vientisos masės, dar galima jei yra kokį bananą įtrinti. Šiaip namuos visada yra uogienės ant tokios varškės užpilti.

Man tai puikiai tinka ir daržovių salotos. Pavyzdžiui sutarkuota burokine tarka morka, česnakas, majonezas ir juoda duona. Aš taip pat nebrokinu sumuštinių su paprika ir truputį lašinukų. Vienos riekės duonos pusryčiams man užtenka.

Atsakyti
nieko neperku iš akcijų-atrakcijų

nebent tikrai įsitikinu, kad kažkas pigiau

dažniausiai čia yra smegenų plovimas ir prasta kokybė
Atsakyti