Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos valymas

user posted image




Atsakyti
Susidomėjus.
Gal galite daugiau apie tuos brinkiklius parašyti??? Kokie būna? Kokios kainos?
Koks Jūsų bandytas geriausias?
smile.gif smile.gif smile.gif
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 15 sausio 2010 - 11:10
QUOTE(Krisanta @ 2010 01 15, 11:09)
Susidomėjus.
Gal galite daugiau apie tuos brinkiklius parašyti??? Kokie būna? Kokios kainos?
Koks Jūsų bandytas geriausias?
smile.gif  smile.gif  smile.gif
Ačiū

Zinot, ne visos kosmetikos juos turi. Galiu papasakot tik apie ta, kuri pati naudoju. Jis is Germaine de Cappucini kosmetikos. Brinkiklis yra dviejuose indeliuose- viename toks gelis, kitame - papajos milteliai, juos reikia sumaisyt ir tept ant veido, laikyt 20 min, po to galima nagrinetis veiduka. Kaina vienos porcijos kazkur iki 20 lt., nezinau tiksliai as perku dideliais kiekiais, tai moku maziau. Man jisai tiko ir patiko, tai ji ir naudoju g.gif Kita mano megstama kosmetika neturi brinkiklio, jie pries veido valyma naudoja garinima.
PS nenurasiau siandien to pienelio ingredientu, buvau prisiminus, bet dirbau, paskui kai dirbt baigiau, isejau namo blush2.gif Buvau pavargus... Parasysiu veliau.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 15, 21:58)
Zinot, ne visos kosmetikos juos turi. Galiu papasakot tik apie ta, kuri pati naudoju. Jis is Germaine de Cappucini kosmetikos. Brinkiklis yra dviejuose indeliuose- viename toks gelis, kitame - papajos milteliai, juos reikia sumaisyt ir tept ant veido, laikyt 20 min, po to galima nagrinetis veiduka. Kaina vienos porcijos kazkur iki 20 lt., nezinau tiksliai as perku dideliais kiekiais, tai moku maziau. Man jisai tiko ir patiko, tai ji ir naudoju  g.gif Kita mano megstama kosmetika neturi brinkiklio, jie pries veido valyma naudoja garinima.
PS nenurasiau siandien to pienelio ingredientu, buvau prisiminus, bet dirbau, paskui kai dirbt baigiau, isejau namo  blush2.gif Buvau pavargus... Parasysiu veliau.

O iš kur Jūs perkate tą Germaine de Cappucini brinkiklį? Nes aš net neįsivaizduoju iš kur jo gauti??? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 01 15, 22:32)
O iš kur Jūs perkate tą Germaine de Cappucini brinkiklį? Nes aš net neįsivaizduoju iš kur jo gauti??? mirksiukas.gif

Feminoj Bonoj perku. Saip jisai vadinasi deepingu.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 15, 21:58)

PS nenurasiau siandien to pienelio ingredientu, buvau prisiminus, bet dirbau, paskui kai dirbt baigiau, isejau namo  blush2.gif Buvau pavargus... Parasysiu veliau.

Vienos firmos valomojo pienelio sudetis:

vanduo, glicerinas, prunus amygdalus dulcis oil (sweet almond), hexyldecanol, hexyldecyl oleate, cetearyl alcohol,ceteareth-20, ceteareth-12, cetylpalmitate, tocopheryl acetate, ethylhexyl salicylate, dimethicone, acrylates/c 10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, parfum, BHA, BHT, tetrasodium edta, imidazolidnyl urea, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, izobutylparaben.

Pirminis kokybiskas veido nuvalymas pries procedura irgi veido valymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 24, 11:45)
Vienos firmos valomojo pienelio sudetis:

vanduo, glicerinas, prunus amygdalus dulcis oil (sweet almond), hexyldecanol, hexyldecyl oleate, cetearyl alcohol,ceteareth-20, ceteareth-12, cetylpalmitate, tocopheryl acetate, ethylhexyl salicylate, dimethicone, acrylates/c 10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, parfum, BHA, BHT, tetrasodium edta, imidazolidnyl urea, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, izobutylparaben.

Pirminis kokybiskas veido nuvalymas pries procedura irgi veido valymas  4u.gif


apie parabenus yra jau pasirodęs tyrimas, kad panika dėl jų buvo be reikalo, tai į parabenus nekreipkime dėmesio.

bet užtat tirštiklių, emulsiklių beigi silikonų kokis kiekis blink.gif ne už ką tokiu daiktu netepčiau savo veido, nes spuogai garantuoti schmoll.gif
Atsakyti
kiek teko skaityti mokslininku straipsniu, tai reiktu apioe 30 kg kremo teptis kasdien ant odos, bet ir tai galimybe susirgti veziu labai minimali bus smile.gif))

QUOTE(prieblanda @ 2010 01 24, 15:07)
apie parabenus yra jau pasirodęs tyrimas, kad panika dėl jų buvo be reikalo, tai į parabenus nekreipkime dėmesio.

bet užtat tirštiklių, emulsiklių beigi silikonų kokis kiekis  blink.gif  ne už ką tokiu daiktu netepčiau savo veido, nes spuogai garantuoti  schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 01 24, 14:07)
apie parabenus yra jau pasirodęs tyrimas, kad panika dėl jų buvo be reikalo, tai į parabenus nekreipkime dėmesio.

bet užtat tirštiklių, emulsiklių beigi silikonų kokis kiekis  blink.gif  ne už ką tokiu daiktu netepčiau savo veido, nes spuogai garantuoti  schmoll.gif

Cia sudetis pienelio, jisai ant odos nelaikomas, nuplaunamas.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 27, 09:52)
Cia sudetis pienelio, jisai ant odos nelaikomas, nuplaunamas.smile.gif


vis tiek į poras patenka, o prausiklis ir juo labiau vandeniu suvilgyta vata iš poros nieko neiškrapšto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 01 27, 10:06)
vis tiek į poras patenka, o prausiklis ir juo labiau vandeniu suvilgyta vata iš poros nieko neiškrapšto  schmoll.gif

Pienelis skirtas nuo odos pavirsiau nesvarumas nuvalyti, o ne porom isvalyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 27, 14:51)
Pienelis skirtas nuo odos pavirsiau nesvarumas nuvalyti, o ne porom isvalyti  ax.gif


kad neskirtas porų valymui aš ir nesiginčiju, bet ar skirtas joms užteršti, ką bent jau nurodytasis neabejotinai gali daryti? ax.gif
Atsakyti