Įkraunama...
Įkraunama...

Miežiai!!!

QUOTE(Kvaksytė @ 2011 09 27, 22:22)
Nu žinokit baisu su tais miežiais. Geria mano dukrytė B grupės vitaminus atskirai, žuvų taukus, alaus mielių tabletes, C vitaminą, imunitetui stiprinti sirupą, bet miežiai nepalieka mūsų sad.gif Jau penktas per metus laiko. Ir svarbiausia, kad šaltieji miežiai dygsta, kurie būna nuo poros mėn iki pusės metų  blink.gif Jau baigiu susitaikyti kad taip ir bus kol išaugs, nes jau viskas išbandyta  unsure.gif

g.gif ber ar jie nyksta??? maniskiui vaikui ji operavo, dejo 2 siules, dabar turime zyme ant akytes g.gif

skaitykite mano patarimus virsuje: deti ichtiolo tepala iki puliu atsiradimo, paskui vyshnevskio kuris pulius traukia. taip pati vaikysteje "augau" mano vaikui pasiteisino. 5 metu vaiksiojom sitaip 2 savaites, suneksi puliukai per blakstenas, dejau vatos tamponus ant virsaus toks popierinis pleistras, kuris gerai nusikabina, kesiti 2 kartus i diena, ryte - vakare. nuemus tvarsti plauti su sveiziu stipriu juodos arbatos tirpalu (zavarke)kas kart sveizia dariau, jis dezinfekuoja. paskui nedaug tepaliuko ant vatos deti ant akies is virsaus vienkartine nosinaite, klijuojam ir vaikstom. vaikams tai ne problema, maniskis normalai vaiksiojo, nes operuotis nenorejo... unsure.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2011 09 28, 19:46)
g.gif ber ar jie nyksta??? maniskiui vaikui ji operavo, dejo 2 siules, dabar turime zyme ant akytes g.gif

skaitykite mano patarimus virsuje: deti ichtiolo tepala iki puliu atsiradimo, paskui vyshnevskio kuris pulius traukia. taip pati vaikysteje "augau" mano vaikui pasiteisino. 5 metu vaiksiojom sitaip 2 savaites, suneksi puliukai per blakstenas, dejau vatos tamponus ant virsaus toks popierinis pleistras, kuris gerai nusikabina, kesiti 2 kartus i diena, ryte - vakare. nuemus tvarsti plauti su sveiziu stipriu juodos arbatos tirpalu (zavarke)kas kart sveizia dariau, jis dezinfekuoja. paskui nedaug tepaliuko ant vatos deti ant akies is virsaus vienkartine nosinaite, klijuojam ir vaikstom. vaikams tai ne problema, maniskis normalai vaiksiojo, nes operuotis nenorejo... unsure.gif
user posted image



Na bet cia didesnis , o tokiam 10 menesiu pypliui uzrisk aki, manau ne kas.
Atsakyti
kuo mazesnis vaikas tuo geriau adaptuojase prie pakitimu, bent meigodamas jam bus dzyn, o gydymas bus; na ziurekite, galima rasti daug UZ ir daug "ne kas"
akis bijo o rankos daro 4u.gif ne visur gi valdo antibai.


tiesa mano mazgiui siand puliai is akiu... virusinis konjunktyvitas, antibai i akis, aciu D tik tiek... unsure.gif matyt prisikarksejau cia temoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2011 09 28, 18:46)
g.gif ber ar jie nyksta??? maniskiui vaikui ji operavo, dejo 2 siules, dabar turime zyme ant akytes g.gif

Nyksta, palengva, bet nunyksta. O operuopti tai man atrodo nesąmonė, juk jei būtume operavę, tai jau 5 kartai per metus laiko būtų doh.gif 5 narkozės... Šaltieji miežiai neskaudūs, dukrytei jie netrukdo, tik šiaip estetiškai negražiai atrodo. O šiaip tai aš nedrįstu pati ekspermentuoti su vaistais, pasitikiu gydytojais. Bet aišku kiekviena mama renkasi kas jos manymu yra geriau.
Atsakyti
Sveikos mamytės,
gal kas esat susidūrę su blefaritu? Mano mažajam nuolat kartojasi... Gal kokių praktinių patarimų turit?
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2014 03 04, 23:16)
Sveikos mamytės,
gal kas esat susidūrę su blefaritu? Mano mažajam nuolat kartojasi... Gal kokių praktinių patarimų turit?


Sveika. Man viena med. seselė patarė miežius tepti vitaminu B, esančiu ampulėse. Ir tikrai stebuklingai greitai jie nunyko ir daugiau nebesikartoja thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nekalbi @ 2014 03 06, 13:50)
Sveika. Man viena med. seselė patarė miežius tepti vitaminu B, esančiu ampulėse. Ir tikrai stebuklingai greitai jie nunyko ir daugiau nebesikartoja thumbup.gif .


Ačiū Jums labai 4u.gif Bandysim ir mes.
Atsakyti
tiek prisiskaičiau...

abejoju ar čia vitaminų trūkumo padarinys. Maniškė (5m) geria tų visų vitaminų, natūralių ir brangių, neserga visai (3k.tfu), imunitetas stiprus, pati kaip "ant mielių" atrodo sveika ir linksma, bet... šaltasis miežis nepalieka mūsų. Bus jau pusė metų.
Tikiuosi išaugs.
(perskaičiau apie B ampulę, jei padėtų-parašysiu).
Dalinkimės patarimais ir toliau 4u.gif
Dėl Višnevskio tepalo tikrai bandyčiau, jei būtų blogai.
O dabar gyvent kaip ir netrukdo, paraudimas, įsižiūrėjus tarsi puslytė viduj. Jau įpratom, nors grožį gadina. Vis tikiuosi, va saulytė pašvies, praeis savaime...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pal_mė: 04 balandžio 2016 - 13:02
klausykit, dar mintis - dažnas miežis - gali būti cukraligė!!!

http://www.manosveik...oja-silpnuosius
Atsakyti
QUOTE(pal_mė @ 2016 04 04, 13:51)
klausykit, dar mintis - dažnas miežis - gali būti cukraligė!!!

http://www.manosveik...oja-silpnuosius

na nezinau del cukraliges tyrimu pasidaryti visada galima, o tas visnevskis isbandytas ir aciu D nebepasikartojo daugiau 4u.gif
Atsakyti

Galetumete parasyti man ? 

Atsakyti

Sveikos mergaitei 2,9 metu nuo 2017 11 05 turi salta miezi tai patindavo tai vel maziau matydavos .nuo 01.05 pradejo kilto i virsu guzas pas daktariu vykom 01.10 3 Ziurejo vyriausia vaiku okuliste kuri operuoja sake guzas minkstas turi sprogti ,sildyt kiausiniu sildem 3dienas intensyviai ir vakar 20h atsivere pro skylute (skylute pasirode 5dieni ) kuriu vaikams atsidare guzas per kiek sumszejo ? Nes kazkiek pamazejes bet ne itin daug gal reikia laiko kad audiniai atsigautu visgi 9-10d buvo keles noko tas pulinys 

Atsakyti