Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės mūsų defektam šalinti

Sveikos. Vis tik planuoju vykti į Vilnių dėl odos problemų, tuo pat metu ir dėl pykčio raukšlės pasikonsultuosiu.Įdomi jūsų nuomonė apie GK (Grožio kliniką). Gal kas lankėtės-ar likote patenkintos aptarnavimu, rezultatais?? Būčiau labai dėkinga už atsakymus.
Atsakyti
sveikos, esu smulkiaveidė, riebaliukų ant jo nerasta:( ir greičiausiai dėl to šypsantis aplink lūpas pradėjo ryškėti raukšlelės. ar yra kokia priemonė jas pamažinti? gal riebalų injekcijos.. jei tokiais tempais mano oda raukslesis, tai tuoj kai sudziuvusi slyva atrodysiu..
Atsakyti
Ar kuri nors darėtės Radiesse užpildo injekcijas?
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 04 23, 13:26)
sveikos, esu smulkiaveidė, riebaliukų ant jo nerasta:( ir greičiausiai dėl to šypsantis aplink lūpas pradėjo ryškėti raukšlelės. ar yra kokia priemonė jas pamažinti? gal riebalų injekcijos.. jei tokiais tempais mano oda raukslesis, tai tuoj kai sudziuvusi slyva atrodysiu..


Siaip tai sypsantis buna rauksleles ne aplink lupas, o ant zandu ir nosies-lupu rauksle...
Atsakyti
Planuoju greitu laiku darytis Fotorejuvenizacija bigsmile.gif
sakykit gal kas jau daretes,labai domintu atsiliepimai ar is ties taip greit odos bukle pagereja,placiau apie ja galit pasiskaityti kad ir cia smile.gif
http://www.lazerinek...orejuvenizacija

Atsakyti
Jūs klystat, būna raukšlės ir apie lūpas...
Atsakyti
na taip, aš netiksliai pasakiau, pas mane tos raukšlelės būna ant žandų besišypsant.. internete praieškojau, tai nelabai kažką radau, paprastai tie užpildai būna leidžiami, kai jos matosi net nesišypsant..
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 04 25, 09:38)
Jūs klystat, būna raukšlės ir apie lūpas...

ramybes busenoje?
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 04 25, 09:41)
na taip, aš netiksliai pasakiau, pas mane tos raukšlelės būna ant žandų besišypsant.. internete praieškojau, tai nelabai kažką radau, paprastai tie užpildai būna leidžiami, kai jos matosi net nesišypsant..

Pas mane minimaliai matosi ant zandu. Ko as tik nedarau, kad ju atsikratyti.... doh.gif
Gilioms nosies-lupu raukslems hialurona suleido ir ramu, o mazesnems ant zandu:
rugstinis pylingas, dermaroller, biorevitalizacija. Dar galvoju mikrodermabrazija, lazeri ir mezoterapija isbandyti... Tiek pinigu sukisu pastoviai rauksleliu naikinimui, o rezultatas vidutinis...
Atsakyti
Ellanse odos užpildų grupę sudaro keturios skirtingos versijos: Ellansé-S (1 metams), kaina 890 Lt + PVM;
Ellansé-M (2 metams), kaina 990 Lt + PVM;
Ellansé-L (3 metams), kaina 1190 + PVM;
Ellansé-E (4 metams), kaina 1290 + PVM.
gavau atsakyma su kainomis tu naujoviu 4u.gif
nepigu,bet uz botoksa gaunas pigiau,jei 4 metams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 04 25, 15:03)
Ellanse odos užpildų grupę sudaro keturios skirtingos versijos: Ellansé-S (1 metams), kaina 890 Lt + PVM;
Ellansé-M (2 metams), kaina 990 Lt + PVM;
Ellansé-L (3 metams), kaina 1190 + PVM;
Ellansé-E (4 metams), kaina 1290 + PVM.
gavau atsakyma su kainomis tu naujoviu 4u.gif
nepigu,bet uz botoksa gaunas pigiau,jei 4 metams g.gif


O kur cia butent daro?
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 04 25, 16:03)
O kur cia butent daro?

gal daro ir kitur,bet as radau GP klinikoj 4u.gif
Atsakyti