Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(braskee84 @ 2012 04 09, 16:09)
Sveikos, as irgi jau nebegaliu i pykcio raiksleles ziureti, vyras ir mama sako, kad viskas gerai, kad ju nesimato, bet as matau ir man negrazu  schmoll.gif  Gal galit pasidalinti patartimu, kur Kaune geriausiai butu eiti pasikonsultuot?  g.gif  Ir hialurono zinau, kad reiktu laikas nuo laiko leisti, kaip yra su botoksu... jis ilgai veikiantis?  4u.gif



QUOTE(Marakesh @ 2012 04 09, 16:14)
botulinas laikosi +/- puse metu


As vakar dariausi sia procedura thumbup.gif Nezinau kodel tiek ilgai delsiau. Pas mane kakta buvo smulkiu rauksleliu isvagota (man 33 ). Rezultatas pasimatys sake po 4 paru kazkur, bet jau siandiena vaizdas zymiai zyyymiai geresnis. thumbup.gif
Klausiau kiek laiko sios injekcijos. Tai sake, kad pirmas suleidimas kazkur 3 men, paskui -6 men, o paskui buna 1 m ir daugiau. Bet aisku dar ir nuo zmogaus priklauso smile.gif
Atsakyti
Veiva, kur darėtės?

Aš dariausi botuliną į pykčio raukšlelę, pas mane ji smulki, bet vasarom išryškėja (akys labai jautrios saulei, dėl to daug raukausi). Tai po procedūros praėjus gal porai dienų labai išbėrė visą kaktą mažasi pūlingais spuogeliais, nu kraupiai atrodė doh.gif Ir pati kaktos oda labai smarkiai pariebėjo, net blizgėdavo. Skaičiau, kad paralyžuotas, nedirbantis raumuo blokuoja limfos nutekėjimą, iš to - ir spuogai. Po maždaug gero mėnesio spuogeiai pamažu ėmė nykti, ir botulinas laikėsi ilgai, beveik metus, nors efektas buvo labai natūralus.

Dabar svastau pakartoti, bet baisu, kad vėl neišbertų unsure.gif Ten, kur leidausi, nebenoriu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 28 balandžio 2012 - 09:09
As Klaipedoje dariausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2012 04 28, 21:05)
As Klaipedoje dariausi  4u.gif

O kur daretes Klaipedoje?
Atsakyti
i pykcio rauksle botulinas kainavo Vilniuje ,,grozio akademija,, 400 lt
gal leidotes kokioje klinikoje pigiau?
Atsakyti
QUOTE(welisa @ 2012 05 01, 17:23)
O kur daretes Klaipedoje?


Pas gydytoja V. Jankuna buvusiam Raudonajame kryziui (nepamenu kaip dabar vadinasi si ligonine)
Atsakyti
QUOTE(brenda mama @ 2012 05 01, 15:27)
i pykcio rauksle botulinas kainavo Vilniuje ,,grozio akademija,, 400 lt
gal leidotes kokioje klinikoje pigiau?

cia tokia kaina vien tik i pykcio? blink.gif
tikrai brangu..
ir trumpalaikis efektas juk. Kai pagalvoju tai tikrai labiau verta pataupyt ir rimciau kzka pasidaryt ilgam laikui ax.gif
Atsakyti
Aš Villniuje irgi tiek mokėjau, ir sakė, kad jei būčiau pataikius ant naujos pakuotės, būtų brangiau (mano atveju, dalinausi pauote su kitu žmogumi).
Man laikė beveik metus, nors nepasakyčiau, kad efektas buvo labai stiprus - kaip tik, labai natūralus...

O "Grožio akademijoje" pas ką leidotės? Koks patikimiausias specas Vilniuje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 01 gegužės 2012 - 18:11
Del kainu Vilniuje nezinau.
Bet Kaune tai visada dalijama ant keliu moteru,gal todel pigiau g.gif
Pakviecia atvykt,kai kelios norincios atsiranda.
I pykcio ir abieju akiu kampucius 500
Atsakyti
Įdomu, ar verta leistis į akių kampučius? Kiek laiko trunka efektas? Ar tik panaikina raukšleles, ar yra ir liftingo efektas (pvz., gal kiek "pakelia", atveria akis?)...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 05 01, 19:24)
Įdomu, ar verta leistis į akių kampučius? Kiek laiko trunka efektas? Ar tik panaikina raukšleles, ar yra ir liftingo efektas (pvz., gal kiek "pakelia", atveria akis?)...

efektas toks pats kaip ir i kakta,issilygina ir laikosi puse metu smile.gif
akiu nepakelia botoksas
Atsakyti
As pas Ruta Geceviciene, praejo kelios dienos, tad apie tikraji rezultata parasysiu veliau.Kad pas jus efektas buvo naturalus tai labai gerai, o jeigu man lakytu apie metus buciau laimingiausia biggrin.gif
QUOTE(flight @ 2012 05 01, 18:10)
Aš Villniuje irgi tiek mokėjau, ir sakė, kad jei būčiau pataikius ant naujos pakuotės, būtų brangiau (mano atveju, dalinausi pauote su kitu žmogumi).
Man laikė beveik metus, nors nepasakyčiau, kad efektas buvo labai stiprus - kaip tik, labai natūralus...

O "Grožio akademijoje" pas ką leidotės? Koks patikimiausias specas Vilniuje?

Atsakyti