Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(meilute1 @ 2010 02 21, 14:03)
pries kelis menesius pakeite man nauja metalo keramikos vainikeli

Dėl kokios priežasties keitė?

QUOTE(meilute1 @ 2010 02 21, 14:03)
ar neber daktaru kaune geru… ?

Į kelis odontologus kreipėtės? Jei tik į vieną, tai gal vertėtų pas kitą apsilankyt...
Atsakyti
keite,nes buvo jau nusigyvenes pats nukrito man doh.gif ... db galvoju gal keramika iskilus ar gali but taip? uztai man tiesiai is virsaus skausmas suduria atrodo... g.gif
vyras tai sako,kad kiek tu cia lakstysi po tuos daktarus,jau kelis pakeiciau per savo gyvenima ir pinigeliu gaila db uz konsultacija vis moket kitam .bet tai galvoju,taip ir reiks daryt ko gero, dar vaziuot ,nes nejaugi nieko neimanoma padaryt kai kazkoks diskomfortas yra? kazkoks dantenu uzdegimas gal ten, bet su lacalut pasta plaunu nors ten ir pakrauuoja kai su siulu valau ir seip priziuriu verysad.gif ... bet jie sakys kad apsinuogine ten kazkaip bet nejau nera kaip pataisyt toki atveji g.gif ?
Atsakyti
Yra labai daug priežasčių, dėl ko gali atsirasti tokie, Jūsų minėti, simptomai. Kaip ir rašė Borzika, jei protezavęs gydytojas nesuranda priežasties, pasikonsultuokite pas kitą. Galų gale Kaune yra Medicinos universiteto klinikos, kur su siuntimu konsultacija nekainuoja (reikia mokėti tik už sunaudotas vienkartines medžiagas).
Atsakyti
Sveikos, turiu tokį klausimą. Man vakar į implantą įsuko gijimo galvutę, kelias valandas dar kraujavo ir paskui užsidėjo toks kaip šašiukas, tos galvutės nesimato, taip turi būti? Paskui susitvarkys ir ji vėl matysis, ar man blogai gyja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2010 02 24, 12:57)
Sveikos, turiu tokį klausimą. Man vakar į implantą įsuko gijimo galvutę, kelias valandas dar kraujavo ir paskui užsidėjo toks kaip šašiukas, tos galvutės nesimato, taip turi būti? Paskui susitvarkys ir ji vėl matysis, ar man blogai gyja? g.gif


Taip gali būti, pas mane buvo truputį užtinę galvutės, bet po kelių dienų viskas praėjo. Viena galvutė buvo vienam lygyje su dantenom ir padarė protezą.
Atsakyti
Afterglow, gali būti taip. Dantenos yra paburkusios po operacijos, prikraujavę į gijimo galvutės skylutę „atsuktuvėliui“. Reikėtų pasistengti kelias dienas netraumuoti tos vietos ir paskalauti burną antibakteriniu tirpalu (tikriausiai paskyrė gydytojas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalpana: 24 vasario 2010 - 22:28
dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
turiu toki klausimeli:
pas mane dazni uzdegimai zandikaulyje per kuriuos praradau jau pora dantu, todel daktaras man patare darytis kas puse metu panoramine rentgeno nuotrauka. ar tiesa kad darant skaitmenine rentgeno nuotrauka daug mazesnis radiacijos kiekis negu paprastos rentgeno nuotraukos?

Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 02 26, 15:30)
turiu toki klausimeli:
pas mane dazni uzdegimai zandikaulyje per kuriuos praradau jau pora dantu, todel daktaras man patare darytis kas puse metu panoramine rentgeno nuotrauka. ar tiesa kad darant skaitmenine rentgeno nuotrauka daug mazesnis radiacijos kiekis negu paprastos rentgeno nuotraukos?

Aciu is anksto  4u.gif


Bent jau mano gydytojas tikina, kad tiesa, ypač jei reikia daryti kelias mažas nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 26 vasario 2010 - 15:33
Ketvirtadienį įdėjo paskutinį implantą viršutiniame žandikaulyje. Viso jau penki. Įdėjo priekyje, o dešiniame šone įsuko dvi gijimo galvutes. Merginos, kas toliau bus, labai laukiu dantukų. Kai įsuko gijimo galvutes prieš tai prapjovė, bet toj vietoj nesiuvo. Žinau, kad dabar dirbs mano dantų gydytojas mano mieste, nereiks į Kauną važiuoti,
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2010 02 28, 17:57)
Ketvirtadienį įdėjo paskutinį implantą viršutiniame žandikaulyje. Viso jau penki. Įdėjo priekyje, o dešiniame šone įsuko dvi gijimo galvutes. Merginos, kas toliau bus, labai laukiu dantukų. Kai įsuko gijimo galvutes prieš tai prapjovė, bet toj vietoj nesiuvo. Žinau, kad dabar dirbs mano dantų gydytojas mano mieste, nereiks į Kauną važiuoti,


Mėnesį nešiosi gijimo galvutes, o tada gamins protezus.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 02 28, 22:12)
Mėnesį nešiosi gijimo galvutes, o tada gamins protezus.

Mėnesį? Vou, ilgokai, maniau kad trumpiau, o mažiau negalima, kodėl mėnesį - prigyti kažkas turi ar kaip? tai dar ilagai man teks dantukų laukti, o maniau šv.Velykom jau bus
O čia taip visose klinikose dėl gijimo galvutės trukmės?
Atsakyti