Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(wajew @ 2010 02 28, 21:54)
Mėnesį? Vou, ilgokai, maniau kad trumpiau, o mažiau negalima, kodėl mėnesį - prigyti kažkas turi ar kaip? tai dar ilagai man teks dantukų laukti, o maniau šv.Velykom jau bus
O čia taip visose klinikose dėl gijimo galvutės trukmės?


Turi išgyti dantenose vieta būsimam protezui.
Atsakyti
buvau susiruosusi i Gidenta implantuotis, bet daktaro kaip tik nebus kai as atvyksiu atostogom i LT sad.gif todel reikia skubiai spresti kur darytis...
gal yra kas implantavosi dantis siose klinikose:
mir klinika
vilniaus implantalogijos centre
eokdens
abdantis

ar gerai padare? 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 03 02, 10:04)
vilniaus implantalogijos centre

Man implantavo Simonas Grybauskas. Viskas buvo atlikta labai profesionaliai - jokių priekaištų neturiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes:)
regis turim panasiu isgyvenimu 4u.gif teko ir man jau pries kelis menesius tureti kaulo bloko persodinimo operacija regis viskas praejo sklandziai neturejau jokiu salutiniu poveikiu dabar laukia implantas sio menesio gale:)
Noreciau mergaites pasitikslinti del kainos, nors viskas tikrai labai oki, esu patenkinta, bet mano implanto kaina su bloku beveik 7000 litu..
T.y. bloko perkelimo operacija + implantas + vaikikelis ir pan.
Kokios jusu islaidos siai bedai salinti? zinau kad permokejau bet kazkaip del savo sveikatos negaila..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nea: 02 kovo 2010 - 15:19
QUOTE(Borzika @ 2010 03 02, 11:13)
Man implantavo Simonas Grybauskas. Viskas buvo atlikta labai profesionaliai - jokių priekaištų neturiu smile.gif


Aciu 4u.gif apie VIC klinika suradau daug geru atsiliepimu, gaila tik apie kitas beveik nieko nerandu. Gal kas parasys apie bloga patirti, tai irgi padetu apsisipresti 4u.gif

Padekit man prasau issiaiskinti:
daktaras pasake kad reikalinga sinuso pakelimo operacija virsutiniame zandikaulyle ir is karto implantuoti ta danti blink.gif kas tai per procedura/operacija:
1.kaulo priauginimas kaulo misiniu
2.sinuso pakelimas uzdaru budu
3.sinuso pakelimas atviru budu
ar dar kazkoks "velnias" apie kuri nezinau/nesuprantu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 03 03, 11:33)
2.sinuso pakelimas uzdaru budu

Sinuso dugno pakėlimas – tai operacija, kurios metu padidinamas žandikaulio keteros aukštis, į sinuso dugną pridedant kaulo.
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 03 03, 11:33)

daktaras pasake kad reikalinga sinuso pakelimo operacija virsutiniame zandikaulyle ir is karto implantuoti ta danti blink.gif  kas tai per procedura/operacija:
1.kaulo priauginimas kaulo misiniu
2.sinuso pakelimas uzdaru budu
3.sinuso pakelimas atviru budu
ar dar kazkoks "velnias" apie kuri nezinau/nesuprantu?  doh.gif


Man darė sinuso dugno pakėlimo operaciją, įtariu atviru būdu. Man trūko kaulo aukščio implantų įsukimui, tai gydytojas atvėrė sinuso ertmę ir užpildė ją dirbtinio kaulo mišiniu, viską užsiuvo ir po pusmečio įsuko implantus. Sakė, kad galima sukti ir iš karto, bet geriau palaukti. Va radau tokį video apie tai.
Papildyta:
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 03 02, 10:04)
buvau susiruosusi i Gidenta implantuotis, bet daktaro kaip tik nebus kai as atvyksiu atostogom i LT


Jei ne paslaptis - tai kada čia nebus, nes man reikia pas jį dėl protinio rovimo. Nes tas kitas rauti visai nemoka. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 03 03, 13:17)
Man darė sinuso dugno pakėlimo operaciją, įtariu atviru būdu. Man trūko kaulo aukščio implantų įsukimui, tai gydytojas atvėrė sinuso ertmę ir užpildė ją dirbtinio kaulo mišiniu, viską užsiuvo ir po pusmečio įsuko implantus. Sakė, kad galima sukti ir iš karto, bet geriau palaukti. Va radau tokį video apie tai.
Papildyta:
Jei ne paslaptis - tai kada čia nebus, nes man reikia pas jį dėl protinio rovimo. Nes tas kitas rauti visai nemoka. blink.gif


aciu uz informacija 4u.gif
gal prisimeni nuo ko kaina priklauso sinuso operacijos? pas mane 7mm gylis, bet kiek ziuriu rentgeno nuotraukos tai atrodo kad dar nevisai atsistate kaulas po danties traukimo (praejo 4,5 menesio). kyla abejones ar is tikro reikalingas sinuso pakelimas?

daktaro nebus kovo pabaigoje-balandzio pradzioje.
Atsakyti
Nea, sunku komentuoti apie kainą, nes nežinau kokia situacija buvo iki gydymo, kur buvo atlikta procedūra, kokios firmos implantas suktas ir koks protezas darytas. Dabar mintyse "primečiau" kainas, tai galiu pasakyti, kad ne pigiausias variantas, bet gali kainuoti tai ir brangiau, nei 7000.

simsimas2002, kaina priklauso nuo to, kokiu būdu (uždaru ar atviru) sinusas keltas, kokios membranos naudotos, kiek nuosavo kaulo, kiek kaulo pakaitalų sunaudota ir t.t.
Ar reikia sinusą kelti ir, jei reikia, kokia metodika tai geriausiai padaryti, pasakys gydytojas. Rašote, kad yra „7 mm gylis“. Kas per gylis? Atstumas nuo kaulo krašto iki sinuso? Šiaip viršutiniame žandikaulyje kuo ilgesni implantai, tuo geresnė jų ilgaamžiškumo prognozė. Taip yra dėl to, kad viršutinio žandikaulio kaulas retesnis ir ne toks tvirtas, ne toks kietas kaip apatinio. Apatiniame paprastai visai neblogai laikosi ir trumpi implantai, pvz., 6mm ilgio. Viršutiniame žandikaulyje, šoninių dantų srityje tokio implanto prognozė jau būtų daug blogesnė.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 03 04, 00:37)
...
simsimas2002, kaina priklauso nuo to, kokiu būdu (uždaru ar atviru) sinusas keltas, kokios membranos naudotos, kiek nuosavo kaulo, kiek kaulo pakaitalų sunaudota ir t.t.
Ar reikia sinusą kelti ir, jei reikia, kokia metodika tai geriausiai padaryti, pasakys gydytojas. Rašote, kad yra „7 mm gylis“. Kas per gylis? Atstumas nuo kaulo krašto iki sinuso? Šiaip viršutiniame žandikaulyje kuo ilgesni implantai, tuo geresnė jų ilgaamžiškumo prognozė. Taip yra dėl to, kad viršutinio žandikaulio kaulas retesnis ir ne toks tvirtas, ne toks kietas kaip apatinio. Apatiniame paprastai visai neblogai laikosi ir trumpi implantai, pvz., 6mm ilgio. Viršutiniame žandikaulyje, šoninių dantų srityje tokio implanto prognozė jau būtų daug blogesnė.


Turiu dar viena klausimeli 4u.gif
Tie 7mm tai atstumas nuo kaulo krasto iki sinuso. Rentgeno nuotraukose maciau kad tas idubimas, kur truksta kaulo , ne is sinuso puses, o is tos puses kur vainikelis bus. Ar teisingai suprantu kad tada truputi pakels sinusa ir dar pripildys kaulo misiniu aplink implanto galvute?
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 03 04, 10:57)
Turiu dar viena klausimeli  4u.gif
Tie 7mm tai atstumas nuo kaulo krasto iki sinuso. Rentgeno nuotraukose maciau kad tas idubimas, kur truksta kaulo , ne is sinuso puses, o is tos puses kur vainikelis bus. Ar teisingai suprantu kad tada truputi pakels sinusa ir dar pripildys kaulo misiniu aplink implanto galvute?


Pas mane tas pats buvo, kėlė sinuso dugną ir įsukus implantus, dar papildomai užlipdė ant kaulo.
Atsakyti
Sveikos, gal kam nors teko protezuotis pas Rolandą Pletkų? Jis dirba Žalgirio klinikoje ir Gidentoje. Norėčiau išgirsti atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 04 kovo 2010 - 20:35