QUOTE(Ju' @ 2010 01 19, 17:11)
Ne specialistė, bet iš praktikos - jei tepsi tik tą vietą, liks plėmas, nebent visą sieną "plausi". O dažant... žiūrint su kuo dažysi. Mes aliejum kai pavarėm, tai matosi viskas - ir kas reikia ir ko ne. Gali bandyt atskiestu, bet rezultatų nežinau. Ramybės dėlei visada galima pasibandyt ant kokios lentos. Jei veisiasi grybas, geriau užmušt kol neišsiplėtė. Bet jei šalta, ne drėgna, tai tas grybas sėdės vietoj ir niekur nesiplės. Tik šlifuot neužmušto laaaabai nerekomenduočiau, nes išplatinsi aplinkui sporas ir pasidauginsi augintinius.
Kaip supratau, Gorada neištrynė mano temos... Dabar gaunasi dvi devintos rąstinių namų temos. Reikia kažkurią trint. Galim ir mano, man jokio skirtumo.
Kas liečia beržą:
mes tepėm visą namą du kartus ir dar ant viršaus tepėm boramonu ir dar plius boramonu išpurškiau papildomai sienas. Tai po beržo procedūros rąstai papilkėjo. Visi juoduliukai (jų viso labo buvo tik trys) dingo - tapo pilkuliukai. O dabar aš jų iš viso nebepastebiu ir net negalėčiau pasakyti kurioj vietoj buvo. Vienas rąstas buvo bepradėjęs konkrečiau juoduoti, tai tą rąstai kasdien ploviau beržu ir.. dabar lygiai toks pats kaip ir kiti. Beržo neskiedžiau, nes skiestas neima.
Kaimynas dailylentes tvoros po žiemos nubalino, bet, deja, taip ir liko vietomis pilkų juostų. O buvo tokie juoduliai, kad galvojau jis tvorą juodai dažys. Taip nutiko todėl, kad rudenį po celofanu pakišo ir akmenimis užspaudė visur, kad nenukeltų vėjas to jo celofano. Pavasarį kai nuėmė - vos infarkto negavo - visos lentos juodos, vienos daugiau, kitos mažiau... Tai maudė berže.