Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 16:43)
tai kad kokios storio rąstą reikia dėti kad varža būtų 5 smile.gif  blink.gif Reiks vistiek šiltinti, kad praeitum kokybės inspekciją  lotuliukas.gif Mūsų namukas turėtų būti 22 sm storio.

kiek suprantu max. varža bus 2,bet sako nešalta,jei nekiaura ir liniuotė tarp rastų iš kambario į lauką nelenda biggrin.gif
o priduot ,jei neklystu matyt kaip vasarnamį reiks,arba su šlamančiais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 15:16)
Tik dėl patogumo, kad nereiktų laipioti laiptais. Bet tai suėda ir sklypo dalį nemažą :)Ir šiaip kiek ieškojau kainų, tai tas rąstinis brangiau nei mūrinukas smile.gif ar aš čia klystu? blush2.gif

Statem 2a ir ne uz ka nemainyciau i 1 a.
Papildyta:
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 16:43)
tai kad kokios storio rąstą reikia dėti kad varža būtų 5 smile.gif  blink.gif Reiks vistiek šiltinti, kad praeitum kokybės inspekciją  lotuliukas.gif Mūsų namukas turėtų būti 22 sm storio.

o kam tada rastinis, jeigu nusiteike ji siltinti???
Papildyta:
QUOTE(MMMUTTTERRR @ 2010 09 21, 15:41)
6. Ar taisyklė,kad vitrininiai langai rastinuke rasoja? Kodėl?  g.gif Negi būtina apstatyt juos radijatoriais?
[

Pas mus langai vitrininiai visam 1 a, sildymas grindinis. Niekas nerasoja.
Atsakyti
QUOTE(Nida0511 @ 2010 09 21, 15:19)
Statem 2a ir ne uz ka nemainyciau i 1 a.
Papildyta:

o kam tada rastinis, jeigu nusiteike ji siltinti???
Papildyta:



manau, autorius norejo parasyti, kad neapsiltinus rastinuko, oficialiai namo nepriduosiu. Si problema beje labai idomi, panasu kad nedaug kas pridavinejo savo namukus, nes klausimas apie rastinio namo sienos varzos neatitikima minimaliam reikalavimui nelabai keliamas i pavirsiu.
Atsakyti
QUOTE(Nida0511 @ 2010 09 21, 16:19)
o kam tada rastinis, jeigu nusiteike ji siltinti???
Papildyta:

tai tada kaip parėjot 5 barjerą?Jei statomas kaip gyvenamas namas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 16:43)
tai kad kokios storio rąstą reikia dėti kad varža būtų 5 smile.gif  blink.gif Reiks vistiek šiltinti, kad praeitum kokybės inspekciją  lotuliukas.gif Mūsų namukas turėtų būti 22 sm storio.

aha pasistatom rastini, tada apkalam dailylentem ir gipsu ir sakom natur produkt lotuliukas.gif

mano statybu leidimas isduotas nesiltintam papildomai namukui - gyvenamajam namui - ir toki ji as zadu ir priduoti. jau grozio po lentelem tai neslepsiu
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 09 21, 17:07)
aha pasistatom rastini, tada apkalam dailylentem ir gipsu ir sakom natur produkt  lotuliukas.gif

mano statybu leidimas isduotas nesiltintam papildomai namukui - gyvenamajam namui - ir toki ji as zadu ir priduoti. jau grozio po lentelem tai neslepsiu

tai manai mes norim unsure.gif Tik kad sako nepriduosim...
Čia taip rašei gaudama sąvadas?Kokio storio sienos pas jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vandenex81: 21 rugsėjo 2010 - 16:20
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 18:16)
tai manai mes norim  unsure.gif Tik kad sako nepriduosim...
Čia taip rašei gaudama sąvadas?Kokio storio sienos pas jus?

jo ir savada gaudama ir statybu leidima derindama. pas mane ranku darbo sukirtimas, naturalus rastai, tai storiausioj vietoj iki kokiu 40cm turbut, aisku ploniausioj gal 17-20 net nezinau. visi rastai skirtingi.

nenoriu tiketi kad reikalaus kazko ko nera ststybu leidime.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 09 21, 18:03)
jo ir savada gaudama ir statybu leidima derindama. pas mane ranku darbo sukirtimas, naturalus rastai, tai storiausioj vietoj iki kokiu 40cm turbut, aisku ploniausioj gal 17-20 net nezinau. visi rastai skirtingi.

nenoriu tiketi kad reikalaus kazko ko nera ststybu leidime.

Ogo kokio storumo blink.gif Ir jei ne paslaptis kiek kainavo vien sienos jūsų namukui?
Atsakyti
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 19:11)
Ogo kokio storumo  blink.gif Ir jei ne paslaptis kiek kainavo vien sienos jūsų namukui?

pas mane irgi ranku darbo ir storis taip pat panasus,bet tai storis i virsu,o plotis kaip ir pas dauguma 20cm. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorada @ 2010 09 21, 18:07)
aha pasistatom rastini, tada apkalam dailylentem ir gipsu ir sakom natur produkt  lotuliukas.gif

mano statybu leidimas isduotas nesiltintam papildomai namukui - gyvenamajam namui - ir toki ji as zadu ir priduoti. jau grozio po lentelem tai neslepsiu

na ir mes siltint ne uz ka nesiruosiam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MMMUTTTERRR @ 2010 09 21, 20:19)
pas mane irgi ranku darbo ir storis taip pat panasus,bet tai storis i virsu,o plotis kaip ir pas dauguma 20cm. biggrin.gif

Taip , plotis lotuliukas.gif
Tai gal kas paslaptį išduos kiek kainavo vienos sienos ir kokie buvo plotai namukų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 20:32)
Taip , plotis  lotuliukas.gif
Tai gal kas paslaptį išduos kiek kainavo vienos sienos ir kokie buvo plotai namukų  bigsmile.gif

Isduosiu as biggrin.gif
Namo sienu kvadrato kaina 230 Lt.
Pas mus pirmo auksto sienu yra 200m2.Gaunas kad pirmas aukstas mums kainuos 46t lt. Antras ....mansardinis... jau visai kitaip skaiciuojasi.
Atsakyti
QUOTE(vandenex81 @ 2010 09 21, 15:43)
tai kad kokios storio rąstą reikia dėti kad varža būtų 5 smile.gif  blink.gif Reiks vistiek šiltinti, kad praeitum kokybės inspekciją  lotuliukas.gif Mūsų namukas turėtų būti 22 sm storio.


Nelogiška statyti iš 22cm rąstų, o vėliau juos šiltinti. Kaip minimum neekonomiška. Jau geriau tada statyti karkasinį ir iš vidaus susikalti dailylentes ale rąstų imitacija. biggrin.gif
O kas nors yra matęs kaip "kokybės" inspekcija matuoja jūsų namo varžas? Pas mane kaime stovi krūva rastinių namų be jokių papildomų apšiltinimu - juos visus ką, nugriauti? g.gif
Ir namo projekte, kuris suderintas su vyr architektu ir išduotas leidimas statyti, yra aiškiai nubraižyta ir parašyta 20 cm storio rąstai. Tai gaunasi netgi priešingai - jei aš papildomai apšiltinsiu namą - tai jau gali užkliūti "kokybės" inspekcijai - nes būtų ne pagal projektą!
Tad nebekelkit abejonių. drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti